Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Ogród Magdalenka

Pokaż wątki Pokaż posty

Ogród Magdalenka

noemi 21:07, 08 mar 2015


Dołączył: 04 maj 2011
Posty: 5938
Karabela napisał(a)
Piękna donica, wpadam się przywitac


Witaj dziękuję … zaglądam też do Ciebie
____________________
ogród magdalenka
noemi 21:09, 08 mar 2015


Dołączył: 04 maj 2011
Posty: 5938
Malgosik napisał(a)
ja kupuję w zwykłym sklepie, jakimś gospodarczym, duże brązowe worki


Dziękuję Ci bardzo, pewnie ja też tak będę musiała zrobić, a w środę mam termin na odbiór bio i pozbyłabym się całego śmiecia z tarasu .

Jutro poszukam w sklepach.
____________________
ogród magdalenka
Wieloszka 21:46, 08 mar 2015


Dołączył: 11 paź 2011
Posty: 5742
Jak te wszystkie kfiatki zakwitną na raz w czarnej donicy - będę szczękę zbierać!
Moje narcyzy czekają w chłodzie w garażu, teraz w domu pełno tulipanów, więc na nie będzie czas później. Za to bratki posadziłam, wyglądają z daleka jak przerośnięte fiołki Ale po nocy kończyłam, więc fotki nie mam. Do 3 donic z bratkami brakuje mi kulki bukszpanowej. Myślisz, że opłaca się tą z I., czy poczekać i kupić większą?
Na dekoracje świąteczne wciąż nie mam pomysła...
____________________
Agnieszka - DUŻY OGRÓD małej ogrodniczki
Malgosik 22:42, 08 mar 2015


Dołączył: 06 sie 2012
Posty: 10477
noemi napisał(a)


Dziękuję Ci bardzo, pewnie ja też tak będę musiała zrobić, a w środę mam termin na odbiór bio i pozbyłabym się całego śmiecia z tarasu .

Jutro poszukam w sklepach.


Właśnie, ale nie wszystkie firmy zechcą to odebrać. Tzn. wiorki, które nie są bio. Mi ALBA odbiera.
____________________
Ogród na glinie
MissJellyfish 23:57, 08 mar 2015


Dołączył: 21 lut 2015
Posty: 73
Cudny jest ten Twoj ogródek, stwierdzam ponownie po odwiedzinach.
____________________
Miniaturowa miejska oaza Ani
Ewa 06:20, 09 mar 2015


Dołączył: 09 kwi 2011
Posty: 6417
noemi napisał(a)
Moje wczorajsze zakupy, narcyzy i kulka









Madziu czy narcyze kupiłas w tej ładnej donicy?
A przypomnij mi gdzie kupiłaś donice na kulki?
____________________
Moja pierwsza hortensja w ogródku
Wieloszka 11:18, 09 mar 2015


Dołączył: 11 paź 2011
Posty: 5742
No i co do mnie na balkon? Dwie jednakowe donice, czy jedna wyższa, druga niższa jak u Ciebie przed wejściem? Bo się na tą Twoją kulkę napatrzeć nie mogę Doradź, za nim nakupię głupot Przypominam - balkon widoczny z daleka, bardzo wyeksponowany ze wszech stron
____________________
Agnieszka - DUŻY OGRÓD małej ogrodniczki
noemi 18:37, 09 mar 2015


Dołączył: 04 maj 2011
Posty: 5938
Wieloszka napisał(a)
Jak te wszystkie kfiatki zakwitną na raz w czarnej donicy - będę szczękę zbierać!
Moje narcyzy czekają w chłodzie w garażu, teraz w domu pełno tulipanów, więc na nie będzie czas później. Za to bratki posadziłam, wyglądają z daleka jak przerośnięte fiołki Ale po nocy kończyłam, więc fotki nie mam. Do 3 donic z bratkami brakuje mi kulki bukszpanowej. Myślisz, że opłaca się tą z I., czy poczekać i kupić większą?
Na dekoracje świąteczne wciąż nie mam pomysła...


Aga, zmierz donicę , bo w końcu wiem o co chodzi , żeby było na bogato … myślę , że na giełdzie poszalejemy
____________________
ogród magdalenka
noemi 18:40, 09 mar 2015


Dołączył: 04 maj 2011
Posty: 5938
Malgosik napisał(a)


Właśnie, ale nie wszystkie firmy zechcą to odebrać. Tzn. wiorki, które nie są bio. Mi ALBA odbiera.


Zrobiłam wywiad i w workach mi zabiorą , tylko znajdź te worki !!! najeździłam się po różnych sklepach większych i mniejszych i choć w O. miały być to ich nie było … jutro leroy po drodze … przez internet mogę kupić bez problemu , tylko jutro muszę je wystawić wieczorem , bo mi termin minie

____________________
ogród magdalenka
noemi 18:42, 09 mar 2015


Dołączył: 04 maj 2011
Posty: 5938
Aniu

Ewuś narcyzy bez donicy Tą piękną czarną donicę dostałam w prezencie od Gabi

a donica kwadratowa 30 cm z kulką jest z polnixa , kupiona na giełdzie
____________________
ogród magdalenka
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies