Artykuły Forum Ogrody pokazowe Instagram
Logowanie
Gdzie jesteś » Forum

Znalezione posty dla frazy ".img"

Od domowniczki do ogrodniczki ;-) 15:03, 22 maj 2020


Dołączył: 27 paź 2016
Posty: 14291
Do góry
Tulipany się kończą, szkody bo zachwycały bardzo długo



Świetnie ja drogą macie pomysł co to za roslinka/chwast? Nie wyrywam bom ciekawa co z tym go będzie

Od domowniczki do ogrodniczki ;-) 15:01, 22 maj 2020


Dołączył: 27 paź 2016
Posty: 14291
Do góry
Malutki pod lasem 14:56, 22 maj 2020


Dołączył: 10 mar 2015
Posty: 12226
Do góry
Dominika, dziękuję

A dziś rano piekarnia Rabarbar z dziadkowej działki
Od domowniczki do ogrodniczki ;-) 14:50, 22 maj 2020


Dołączył: 27 paź 2016
Posty: 14291
Do góry
Jak już wyszłam z domu to parę fotek zostawiam Pogoda zachwyca, jest idealnie, słońce ciepełko i lekki wiaterek. Wiosno trwaj

Mój ukochany zakątek z klonem Nicholsonii, powojnikami i irysami



Czochy szaleją

Doświadczalnia bylinowo-różana 14:50, 22 maj 2020


Dołączył: 02 wrz 2012
Posty: 9086
Do góry
Anda napisał(a)
Anthriscus prawie niewidoczny, Digitalis i mieczyki bizantyjskie.

]

Pięknie te bizanty pokazałaś, to ich delikatne piękno. Ja klękałam,składałam się jak mogłam żeby moim zrobić ładne zdjęcie, ale nie potrafię oddać ich urody.

Nie lubię też zrywać swoich kwiatów do wazonu,bo wszystkiego szkoda ale ośmiał jesienią ,tak mi się wysiał,że muszę go wyrywać miejscami, bo zagłusza inne kwiaty.
Mam pytanie odnośnie naparstnic. Kilka z nich ma pozwijane liście. Nie widzę na niej szkodników. Myślisz,że to może być mączniak ?
Rośnie w kępie kilka, jedna jest całkiem zdrowa,a 3 obok zwinięte.

Wczoraj odkryłam,że irysy mają różne zapachy, w zależności od koloru.Wiesz może czy jest gdzieś opisane o tym. Tak,jak opisują zapach róż?
Zieleń, drewno i antracyt 14:22, 22 maj 2020


Dołączył: 15 maj 2019
Posty: 13526
Do góry
Jest woda
Jest weekend
Jest fajnie

Słoneczny Ogród 14:15, 22 maj 2020


Dołączył: 25 maj 2015
Posty: 34448
Do góry
SlonecznyOgrod napisał(a)
Koło tarasu



Sliczne ujecie
Ogrod cudowny, pieknie wygladaja rosliny. Oczko, donice, no slicznie masz
Uszkodzony różanecznik zamknięty 14:09, 22 maj 2020

Dołączył: 04 lut 2015
Posty: 27
Do góry
Macie pomysł co się dzieje z tym różanecznikiem? Wiosną być prawidłowo nawieziony, gleba ma odpowiednie pH, a na rabacie jest linia kroplująca.
Kiedyś będzie pięknie i u mnie - od nowa 14:08, 22 maj 2020


Dołączył: 18 sie 2014
Posty: 11771
Do góry
gobasia napisał(a)



jak najbardziej zielono i kolorowoSliczna wiosna

Dzięki Pani Goździkowa ♡ piwonie już tuż tuż lubię je za całokształt ♡ szkoda, że tak krótko kwitną
W zeszłym roku były takie
Tu narazie jest ściernisko... 13:52, 22 maj 2020


Dołączył: 19 sty 2016
Posty: 7414
Do góry
Tu narazie jest ściernisko... 13:51, 22 maj 2020


Dołączył: 19 sty 2016
Posty: 7414
Do góry
Tu narazie jest ściernisko... 13:50, 22 maj 2020


Dołączył: 19 sty 2016
Posty: 7414
Do góry
Cytując klasyka "nadejszła welkopomna chwila"... wykorzystałam mój zimowy prezent czyli jeżówki z cortenu. Oczywiście obiecywałam sobie że je wbiję dopiero jak już będą kwitły prawdziwe jeżówki i trawy wyrosną na odpowiednią wysokość żeby ładnie wyglądało. No ale już nie mogłam wytrzymać. Jest jeszcze łyso, trawy za niskie a w irysach średnio się prezentują ale mi to nie przeszkadza. NO i stwierdzam że mam ich OCZYWIŚCIE ZA MAŁO!!!
Sezon 2017 u Hanusi 13:47, 22 maj 2020


Dołączył: 10 lut 2017
Posty: 7845
Do góry
Poszalałabym, ale jeszcze do 17-tej praca zdalna. I czekam na hasło.
A w domu też są prace, trzeba je ogarnąć, jakiś obiad wymyślić.
Na paraPECIE cukinie kiełkują, ogórki do szklarni też. Ale sadzić będę po niedzieli, niech się wzmocnią. Te na polu, to nie wiem czy posieję, może. Jeszcze nie jestem zdecydowana, chociaż nasiona czekają.
Przymrozku nie miałam, ale co zastanę w ogrodzie to Wam pokażę.
Na jutro i na niedzielę zapowiedź deszczu. Wypadałoby dziś pojechać, kwietne nasiona wysiać, jakieś kosmosy zdobyczne, aksamitki ze szklarni wysadzić, ogólnie trzeba się rozejrzeć, z okiem na sznurku.


Ogródek pachnący -> moje miejsce na ziemi w budowie nieustającej ;) 13:40, 22 maj 2020


Dołączył: 22 mar 2014
Posty: 44806
Do góry
Nie mogłam się powstrzymać
No trudno
Wymarzony sielankowy ogród..... 13:10, 22 maj 2020


Dołączył: 06 wrz 2013
Posty: 26063
Do góry
Monia81 napisał(a)


Agatko kukliki to odmiana Bell Bank dzisiejsze fotki są urocze...


Piękna odmiana
Napracowałaś się z żurawkami, ja teraz będę pikować maki,
żmudna praca, ale nie wyczerpująca
Od domowniczki do ogrodniczki ;-) 12:47, 22 maj 2020


Dołączył: 27 paź 2016
Posty: 14291
Do góry
Dominika11 napisał(a)
piekne

Dziękuję Dominika O tej porze roku wygląda pięknie, to zdjęcie z dzisiaj
Miłkowo - sezon 2016-2022 12:34, 22 maj 2020


Dołączył: 05 lip 2015
Posty: 8356
Do góry
Milka napisał(a)

Serdecznie dziękuję Kasiu

Będą u mnie dziewczyny, nie dam radę ogarnąć na tip top, to zobaczą chwast i niedoróbki

po prawej ta magnolia na pniu nabiera masy


hosty tu pożrą wszystko


Będą dziewczyny to i pewnie fotek sporo bedzie ?. Takich innym okiem

Życzę mile spędzonego czasu w dobrym towarzystwie
Kiedyś będzie pięknie i u mnie - od nowa 12:30, 22 maj 2020


Dołączył: 05 lip 2015
Posty: 8356
Do góry
AsiaK_Z napisał(a)
Zielono i kolorowo mi



jak najbardziej zielono i kolorowoSliczna wiosna
Działeczka - powolne spełnianie marzeń. 12:28, 22 maj 2020


Dołączył: 05 lip 2015
Posty: 8356
Do góry
nyna76 napisał(a)
Na balkonie też się dzieje.


Oj !!! dzieje się i to jeszcze jak.
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies