Gdzie jesteś » Forum » Projektowanie ogrodów » Malutki pod lasem

Pokaż wątki Pokaż posty

Malutki pod lasem

AnnaCh 14:56, 22 maj 2020


Dołączył: 10 mar 2015
Posty: 12213
Dominika, dziękuję

A dziś rano piekarnia Rabarbar z dziadkowej działki
____________________
Ania - Malutki pod lasem
alis 20:30, 22 maj 2020


Dołączył: 17 wrz 2015
Posty: 3928
Aniu, jakie derenie masz pod brzozami?
____________________
Pozdrawiam, Alicja-Moje małe Wielkie marzenie
Aggaa 22:15, 22 maj 2020


Dołączył: 02 paź 2016
Posty: 497
Aneczko poidełko super, spryciarze z was . A bułeczki i ciacho hmmm.... normalnie ślinka mi cieknie
____________________
Aga Z miłości do brzozy
Ania111 22:52, 22 maj 2020


Dołączył: 03 wrz 2019
Posty: 4633
AnnaCh napisał(a)
Dominika, dziękuję

A dziś rano piekarnia Rabarbar z dziadkowej działki


Aniu ,
Jakie pyszności
____________________
Ania Spelnione marzenie
polinka 22:58, 22 maj 2020


Dołączył: 05 maj 2013
Posty: 17576
Piękny ten drugi ogród I chyba bałabym się coś tam większego robić, aby nie zepsuć tego klimatu...
____________________
Ogrodowy powrót do dzieciństwa
Margerytka40 23:46, 22 maj 2020


Dołączył: 12 lip 2016
Posty: 14758
Aniu piękna ta dziadkowa działeczka, z klimatem. Wiosna nas nie rozpieszcza w tym roku, u mnie trawnik przez to zimno wschodzi w łaty, jakoś nie równo.
____________________
ASIA-Ogród w remoncie+Całkiem nowy mimo, że stary, po ogrodowiskowym remoncie (już prawie)
AnnaCh 00:53, 23 maj 2020


Dołączył: 10 mar 2015
Posty: 12213
Alicja, teoretycznie mam dereń elegantissima, choć kiedys Hania-Gruszka poddała je w wątpliwość Więc nie wiem, trzymajmy się tego, że to te

Agnieszka, dziękuję
A ciasto już się ulotniło, normalnie na tej kwarantannie jakby więcej jedzą, czy co?

Aniu, no powiem Ci, że nieskromnie się zgodzę Bułek już od dawna nie kupuję, te były akurat z chia i żurawiną

Polinko, dziękuję
Powiem Ci, że lasku z bluszczem nie będziemy ruszać, teraz wiosną sąsiad wyciął tylko kilka suchych drzew lub wiatrołomów. A resztę tylko odgruzujemy i będziemy kosić. Aleja z bukszpanami prowadząca do lasku zostanie. Był tam kiedyś dobry winogron, tylko podpory padły, musimy go odgrzebać i zrobić coś nowego Stodoła może do rozebrania pójdzie.

Asiu, dziadkowa działka zawsze miała fajny klimat, zimno tej nocy znowu, poprzedniej oberwał chyba jeden ogórek i kabaczek. Zobaczymy jak dziś...
____________________
Ania - Malutki pod lasem
Johanka77 19:43, 23 maj 2020


Dołączył: 12 maj 2016
Posty: 13628
No Ania, jestem pod wrażeniem!
Ta działka po dziadku jest oszałamiająca! Będziesz miała leśny ogród!
Od razu mi się skojarzyło z ogrodem naszej Anulki z rzeźbą…

Ależ Ci zazdroszczę! Swojego jeszcze nie skończyłam, ale na taki to bym się chętnie rzuciła!

Poidełko pierwsza klasa! A najbardziej podobało mi się Twoje kopernikańskie:
wygląda na krzywe… ale to Ziemia jest krzywa!
Hahaha!!! Święte słowa
____________________
Asia Ogród Pierwszy (nie)Wielki *** Ogród Pierwszy (nie)Wielki part 2. *** Wizytówka *** Jankowskie Jeziorany - las, woda, cień
Wiolka5_7 20:43, 23 maj 2020


Dołączył: 05 lut 2013
Posty: 20443
Aniu fajna ta Wasza działka wypieki mniam
____________________
Wiola Malymi krokami - Ogrod Wioli *Wizytówka*
sylwia_slomc... 22:05, 23 maj 2020


Dołączył: 20 kwi 2015
Posty: 81727
Ania Prześliczny leśny ogród już masz, troszkę tylko ogarnąć to co w najgorszym stanie, skosić ścieżki i prawie gotowe. Zawsze jak czasu brak to tylko dla koloru krzewy jakieś kwitnące dosadzić niech rosną, roboty z nimi niewiele, a efekt jest szybkiPrzecież nie musicie ogarniać całości od razu, a potencjał ta działka ma, że hej i jeszcze rzeźby w pakiecie, marzenie
____________________
Ranczo Szmaragdowa Dolina II *** Ranczo Szmaragdowa Dolina *** Wizytówka
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies