Wczoraj kupiłam kilka sadzonek werbeny .Też będę ją okrywać na zimę i zobaczymy czy mi przezimuje. Faktycznie różnica w sadzonkach jest kolosalna. Dziękuję Ci za informacje o niej. Piękny masz trawnik i rabaty.
Co to jest za roślina z brzegu rabaty /te trzy zielone kępki/? Czy to jakiś bodziszek? Potrzebuję czegoś na obwódkę.
Ten sam chwast tylko na drugim zdjęciu już chce mnie zniszczyc przez rozsianie
Co to jest waszym zdaniem i jak to zwalczyć bo mam tego naprawdę sporo:/
Ja jakiś Ty dzień już hosty będą ładnie się trzymały.
Sporo pracy miałaś.
Ale roślinki się odwdziecza.
Tajge mam. To cudny clematis.
O bardzo ładny i ciekawy ten pokoslin.
On tak kepiasto rośnie ?
Bardzo fajnie wygląda.
Dobrego dnia.
Tak, z sadzonkami robota, a po 2 sezonach znowu. Też jeszcze klucza nie mam do nasadzeń, ciągle coś zmieniam. Ostatnio zaczynam walkę z hostami.
Dzięki Ula
magnolie parasolowate z tym kwieciem wysoko, niektóre kwiaty oberwały