Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Słoneczny Ogród

Pokaż wątki Pokaż posty

Słoneczny Ogród

eVka 22:33, 06 maj 2020


Dołączył: 27 paź 2016
Posty: 14291
Daria, nie wiem czy patrzeć na te cudne pyszne bezy (jestem łasuch) czy na te bajkowe kadry ogrodowe. Tyle kolorów, no pięknie u Ciebie.

P.s. A takie bezy zrobię w weekend bo mam gości, w końcu po tylu tygodniach!!!
____________________
BasiaLT 14:06, 07 maj 2020


Dołączył: 19 sty 2016
Posty: 7414
Jakie cudne torciki.... aż ślinka cieknie.
____________________
Basia Tu narazie jest ściernisko...
gosika67 17:37, 07 maj 2020


Dołączył: 29 sty 2017
Posty: 7757
No hejka a gdzie ptaszki?
Skalniak - cały czas coś nowego się pojawia, jednak rośliny i kamyki fajnie się uzupełniają.
____________________
Gonia Kwiaty we włosach
SlonecznyOgrod 17:13, 10 maj 2020


Dołączył: 16 sty 2017
Posty: 7665
effka napisał(a)
Daria, nie wiem czy patrzeć na te cudne pyszne bezy (jestem łasuch) czy na te bajkowe kadry ogrodowe. Tyle kolorów, no pięknie u Ciebie.

P.s. A takie bezy zrobię w weekend bo mam gości, w końcu po tylu tygodniach!!!

Hehe patrz na wszystko
Ale dziś nie ma słodyczy, mam za to widoki i zaraz podeślę fotki

Jak zrobisz bezy to pokazuj!

BasiaLT napisał(a)
Jakie cudne torciki.... aż ślinka cieknie.

Najpierw kupiłam od znajomej która robi te bezy w grudniu na swoje urodziny, ale aż 100zł kosztował ten tort. Potem na syna urodziny w lutym sama zrobiłam i od razu wyszedł rewelacyjny, goście mi nie chcieli uwierzyć , że to ja zrobiłam (taki komplement ) a teraz nie mam gości więc zrobiłam dla siebie i syna (a M nie je słodkiego)takie gotowe porcje i powiem tak BEZA PAVOLOWA JEST SUPER z serkiem mascarpone
____________________
DarciaSłoneczny Ogród
SlonecznyOgrod 17:29, 10 maj 2020


Dołączył: 16 sty 2017
Posty: 7665
gosika67 napisał(a)
No hejka a gdzie ptaszki?
Skalniak - cały czas coś nowego się pojawia, jednak rośliny i kamyki fajnie się uzupełniają.

Aaaa ptaszki... nie robiłam im ostatnio za dużo zdjęć.

Gosia racja, no bo patrz na skalniaku jakiś tulipan, pierwiosnek one mało widoczne no ale widac dobrze floksiki rózowe i fioletowe, dąbrówka teraz kwitnie na niebiesko,mocne plamy liści berberysów Admiration, już zaczynają azalie (w sumie jedna zaczęła prędzej kwitnąć,a następne zaraz dołączą), już prawie kwitną orliki, skalnica biała jest w pąkach, później kosaćce syberyjskie i piwonie, dosadziłam przetacznik różowy z tych moich- on potem będzie kwitł, jeszcze liliowce w czerwcu dojdą,potem się uspokoi i pod jesien zakwitną Marcinki za oczkiem.
A nie to nie wszystko, bo za oczkiem jest jeżówka chyba HotPapaja, no i posiałam tam jednoroczne -cynie, wspomnę jeszcze o maciejce też tam prosto za oczkiem.
Mam też trochę trzykrotki fioletowej posadzonej w prostej linii w kilku kępach, to za marcinkami je mam i juz zaczynają.
____________________
DarciaSłoneczny Ogród
SlonecznyOgrod 17:38, 10 maj 2020


Dołączył: 16 sty 2017
Posty: 7665
A jeszcze zapomniałam dopisać, że żagwin kwitnie no i granica między sąsiedzka mi zakwitła



na wprost widac borówki a za nimi w stronę łąki mam warzywnik
____________________
DarciaSłoneczny Ogród
SlonecznyOgrod 17:46, 10 maj 2020


Dołączył: 16 sty 2017
Posty: 7665

Patrzę na zdjęcia i lista roślin się wydłuża,bo dochodzi jeszcze sasanka i 3lawendy





____________________
DarciaSłoneczny Ogród
SlonecznyOgrod 17:52, 10 maj 2020


Dołączył: 16 sty 2017
Posty: 7665
I laki też kwitną, a prędzej nad górze skarpy za skalniakiem kwitł barwinek






____________________
DarciaSłoneczny Ogród
SlonecznyOgrod 17:57, 10 maj 2020


Dołączył: 16 sty 2017
Posty: 7665
Maj na skalniaku w Słonecznym



____________________
DarciaSłoneczny Ogród
SlonecznyOgrod 18:00, 10 maj 2020


Dołączył: 16 sty 2017
Posty: 7665
Tło zapożyczone od dzikiej natury



____________________
DarciaSłoneczny Ogród
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies