Artykuły Forum Ogrody pokazowe Instagram
Logowanie
Gdzie jesteś » Forum

Znalezione posty dla frazy ".img"

W piaskownicy 23:12, 18 maj 2020


Dołączył: 19 lut 2016
Posty: 1046
Do góry
Dużo później były kanty przy grabowym, które jeszcze nie są skończone, ale będą. Została mi część długości po drugiej stronie, a potem ściółka z kompostu, obornika i zrąbęk.

Malwowy ogród 23:10, 18 maj 2020


Dołączył: 08 kwi 2019
Posty: 1043
Do góry
Wracamy do kwiatków, bo to lubię najbardziej.



Ogród złudzeń i niespodzianek cz.II 23:09, 18 maj 2020


Dołączył: 20 kwi 2015
Posty: 89771
Do góry
Kasia co to jest takie wysokie niebiesko kwitnące?
Ogród złudzeń i niespodzianek cz.II 23:08, 18 maj 2020


Dołączył: 10 lip 2012
Posty: 22439
Do góry
kasiek napisał(a)

Po tym wszystkim spałam dziś 11 godzin Jak kotek



Co za roślina oplata słupek z kotkiem?
Malwowy ogród 23:06, 18 maj 2020


Dołączył: 08 kwi 2019
Posty: 1043
Do góry
Uporządkowaliśmy wreszcie jagodnik. Porzeczki, maliny, truskawki i poziomki w jednym miejscu. Powyrywane chwasty, wyściółkowane jeszcze tylko trzeba rozłożyć linię nawadniającą. Już wszystko kupione.

A to działania mojej synowej. Eksperymentujemy
Miała być kwietna łąka ale z powodu suszy w kwietniu nie mogłam się zebrać. No to jest cebula i coś tam jeszcze. Renia zarządza.
Przedogródek pod dębem 23:04, 18 maj 2020


Dołączył: 03 sty 2018
Posty: 7199
Do góry

koniec
Zakątek z fioletową ławeczką 23:00, 18 maj 2020


Dołączył: 07 gru 2012
Posty: 12208
Do góry
Donia72 napisał(a)
Nie wiem co to za odmiana, ale zapach ma obłędny...





Takiego lilaka mam jeden krzak, on ma takie podłużne kwiatostany. U mnie zaczęły kwitnąć orliki, z których bardzo się cieszę. Ty masz jeszcze orliki, czy zaniechałaś ich uprawy.
Przedogródek pod dębem 22:59, 18 maj 2020


Dołączył: 03 sty 2018
Posty: 7199
Do góry
Malwowy ogród 22:58, 18 maj 2020


Dołączył: 08 kwi 2019
Posty: 1043
Do góry
Posadziłam moje nowe drzewko. Będzie otwierało przejście do sadu.

Mam taki plan, przedłużyć teren ogrodu o stary sad. Zlikwidować w tym miejscu siatkę.



W sadzie rosną orzechy włoskie, stare jabłonie i grusze. Jest też z samosiejek wiśniowy zakątek. To wszystko było zarośnięte. Nie mieliśmy czasu zadbać o całość. Mąż w zeszłym roku trochę porządkował. Powycinał uschnięte drzewa podcinał gałęzie gdzie było można. Może skończymy w tym sezonie i będzie piekna trasa spacerowa.
Rozpoznawanie chorób i szkodników 22:58, 18 maj 2020

Dołączył: 18 maj 2020
Posty: 1
Do góry
Czy mozecie doradzoc co sie dzieje z moja salata i kapusta? Czy to jakies szkodniki? Czy moze wina deszczu lub przemarzlo? Jak sobie z tym poradzic? Załączam zdjecia p
Podmiejski ogródek 22:57, 18 maj 2020


Dołączył: 15 maj 2018
Posty: 1469
Do góry
makadamia napisał(a)



dwie śś z dwóch stron sfotografowane






Swidosliwy bomba, i to jeszcze za taka cene, wiec podwojna

O jakiej wielkosci donicy myslisz, zeby taka SS dala rade? Dluzej niz sezon

Dziury na innych rabatach sie wypelnia, nawet nie zauwazysz, ze czegos ubylo
Przedogródek pod dębem 22:55, 18 maj 2020


Dołączył: 03 sty 2018
Posty: 7199
Do góry
W piaskownicy 22:54, 18 maj 2020


Dołączył: 19 lut 2016
Posty: 1046
Do góry
Podglądam ogrodowisko bardzo często, ale nie starcza mi na tyle czasu, żeby na bieżące relacjonować życie mojego ogrodu…a może brakuje zacięcia. Na bieżąco wolę ogród realnie a nie wirtualnie, natomiast nie da się zaprzeczyć, że po czasie miło jest wrócić i zobaczyć jak było, ile się zmieniło, ile urosło i ile pracy włożyliśmy.

Wydawało się, że sezon 2020 zacznie się wcześnie i my też wcześnie zaczęliśmy: wertykulacja, aeracja zdziałana w pocie czoła przez M już w lutym. do mnie należały kanty, uwielbiam je robić chociaż jak kończę, to rąk nie czuję.



W moim małym ogródeczku - Dorota 22:53, 18 maj 2020


Dołączył: 07 gru 2012
Posty: 12208
Do góry
Ania111 napisał(a)
Dorotko
I co ja mam biedna napisać,
Ciągle się powtarzam

No oczywiście znów napiszę ślicznie
Za każdym razem zaskakująco

Tylko nie wiem wiem czy ten TWÓJ
Ogródek jest na pewno malutki
Skoro tyle skarbów się w nim miesci

Z wielko przyjemnością spędziłam czas w twoim wątku

Jest za mały na wszystkie chciejstwa, a za duży jak trzeba w nim robić. 12 arów ma cała działka. Dziękuję za miłe słowa, cieszę się, ze Ci się u mnie podoba.




W moim małym ogródeczku - Dorota 22:53, 18 maj 2020


Dołączył: 07 gru 2012
Posty: 12208
Do góry
oliwka napisał(a)
Nie widziałaś jeszcze wszystkich moich orlików, jeszcze nie wszystkie zakwitły. Może i dobrze, bo kwitnienie rozciągnie się w czasie. Całkiem białe też mam.
Fajnie, że spodobały Ci się nasadzenia w glinianych donicach. Po zimie nie wyglądają najlepiej, ale za miesiąc nabiorą masy.




Przedogródek pod dębem 22:52, 18 maj 2020


Dołączył: 03 sty 2018
Posty: 7199
Do góry
Przedogródek pod dębem 22:48, 18 maj 2020


Dołączył: 03 sty 2018
Posty: 7199
Do góry
Ogród bez reguł 22:48, 18 maj 2020


Dołączył: 05 sie 2019
Posty: 10915
Do góry
Doświadczalnia bylinowo-różana 22:47, 18 maj 2020


Dołączył: 02 wrz 2012
Posty: 9086
Do góry
Anda napisał(a)
Na łączce.



Zdjęcia obłędne,ech
Chyba muszę zainwestować w nowy aparat, bo nijak takie piękne zdjęcie mi wyjść nie chcą
Powiedz proszę, co to za roślina na zdjęciu cytowanym,mam też taką. Prawdopodobnie od Ciebie odgapiłam i sobie sprawiłam,a teraz nie wiem co to
Odnośnie ośmiału,nie wiedziałam,że dopiero na wiosnę jest tak piękny.Mam go pierwszy raz,latem za bardzo mnie nie zachwycił, ale teraz nie mogę się napatrzeć na te ślicznie wybarwione roślinki.Szkoda tylko,że w wazonie więdnie od razu.
Czy on nie nadaje się do bukietów ?

Ps. możesz zdradzić,jakim aparatem robisz te fantastyczne zdjęcia ?


Podwójna natura bliźniaka w ogrodzie... 22:46, 18 maj 2020


Dołączył: 28 sie 2015
Posty: 10934
Do góry
Agi2006 napisał(a)


Aska ja też z piwem i tez właśnie wyeliminowalam seslerie pomiędzy grackami. Ale o co chodzi z tymi smugami? Chyba muszę otworzyć następne piwo


Otwieraj, otiweraj... mnie jedno wystarczy i już się cuda dzieją




Z góry przepraszam Najwyżej się uśmiejecie
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies