Artykuły Forum Ogrody pokazowe Instagram
Logowanie
Gdzie jesteś » Forum

Znalezione posty dla frazy ".img"

Ogród bez reguł 17:13, 16 maj 2020


Dołączył: 05 sie 2019
Posty: 10915
Do góry
Kilka dni temu pisałam, że obecnie bym nie robiła zakupów w necie...

Wczoraj dotarło do mnie zamówienie sprzed kilku tygodni... i cóż, podtrzymuję to, co pisałam - teraz nie ma dobrych sadzonek. Są pikutki, pędzone i sprzedawane na pniu, nie mające czasu na nabranie masy.
Nie czepiam się szkółki, jest jak jest, próbują ogarnąć ten chaos. Ale po raz pierwszy jestem rozczarowana... No i jedna macra zamiast dwóch - bo zabrakło...

W tym sezonie koniec zakupów. A macra musi dostać pokrzywy...

Do raju daleko - u Ewy 17:12, 16 maj 2020


Dołączył: 26 lip 2014
Posty: 20285
Do góry
TAR napisał(a)
Ewa duzego masz tego klona Shirasavum? Moj to mały pikutek jeszcze ale tak podpytuje wszystkich jak szybko rosnie i porownuje.


Mam go 3. sezon. U mnie rośnie w donicy, bo to materiał na bonsai dla mojego męża. Takie drzewko w donicy rośnie dużo wolniej niż w gruncie, więc nie wiem, czy moja odpowiedź będzie adekwatna do rozwoju Twojego klona. U mnie rośnie wolno. Od donicy ma 90cm wysokości i tyle samo szerokości. Dla porównania mogę poszukać zdjęć od razu po zakupie.



Ogród złudzeń i niespodzianek cz.II 17:03, 16 maj 2020


Dołączył: 03 sty 2018
Posty: 7199
Do góry
kasiek napisał(a)


I jest, jestem zachwycona

Pięknie wyszło
Ogród bez reguł 17:02, 16 maj 2020


Dołączył: 05 sie 2019
Posty: 10915
Do góry
Szałwie już lada chwila...



...powojnik bylinowy też...
Do raju daleko - u Ewy 16:56, 16 maj 2020


Dołączył: 26 lip 2014
Posty: 20285
Do góry
Genie nie odpuszcza- otwiera kolejne pąki



Górka z azaliami - to miejsce z dnia na dzień robi się coraz piękniejsze





Ogród bez reguł 16:50, 16 maj 2020


Dołączył: 05 sie 2019
Posty: 10915
Do góry
Mały przegląd liści:

Aleksander's Great


Silver Heart


Sea Heart


Ogrodowe marzenie Mrokasi 16:31, 16 maj 2020


Dołączył: 26 lip 2016
Posty: 21531
Do góry
Skończyłam wreszcie rabatę przy domku ogrodnika. Wrzucam szybkie fotki. Jestem zadowolona .
Ogród bez reguł 16:20, 16 maj 2020


Dołączył: 05 sie 2019
Posty: 10915
Do góry
Zrobiłam dziś postrzyżyny
Brunery zaczynają już irytować, pokładają się i wyglądają nad wyraz niefajnie. Więc pierwsza pod sekator trafiła Silver Heart.

Było - jest


Cięłam nisko przy ziemi. Teraz mogą iść w liście

Do raju daleko - u Ewy 16:20, 16 maj 2020


Dołączył: 26 lip 2014
Posty: 20285
Do góry
Śliczne są te młode listeczki







Trawa 6 tydzień zamkn. 15:40, 16 maj 2020

Dołączył: 16 maj 2020
Posty: 3
Do góry
Witam mój pierwszy trawniki proszę o porady
Mini ogród Ani D 15:22, 16 maj 2020

Dołączył: 22 wrz 2019
Posty: 63
Do góry
Ania111 napisał(a)
Witaj Aniu .

Twój wątek to ma prawdę przestroga .
Czy jest coś
Z czego jesteś zadowolona?


Teraz już jestem Najbardziej cieszy mnie zakątek z ogniskiem z widokiem na kwitnące pnącza. Tak to teraz wygląda, właśnie wszystko się budzi.

Funkia Hi Ho też

Postanowiłam też w tym roku dodać trochę koloru i stanęło na amarantowym. Wybrałam surfinie i zawciąg nadmorski.


Co nie zmiania faktu, że marzę o większym metrażu i warzywniku z prawdziwego zdarzenia i o własnym stawie z plażą. No i jeszcze kawałek lasu. Takie tam drobiazgi
Nowa działka, nowy ogród, nowy dom, nowe życie :) 14:29, 16 maj 2020


Dołączył: 05 sie 2011
Posty: 33171
Do góry
Miłego weekendu!


Przerwa na kawę... 14:18, 16 maj 2020


Dołączył: 20 mar 2016
Posty: 15211
Do góry
Przerwa na kawę... 14:13, 16 maj 2020


Dołączył: 20 mar 2016
Posty: 15211
Do góry
Przerwa na kawę... 14:08, 16 maj 2020


Dołączył: 20 mar 2016
Posty: 15211
Do góry
Przerwa na kawę... 13:57, 16 maj 2020


Dołączył: 20 mar 2016
Posty: 15211
Do góry
Tu miały być White Liberstar a chyba są same różowe Witty Picture i żółte z ubiegłego roku Yellow Crown. Ta rabata ma pecha do serii pomyłek. W ubiegłym roku były tu tylko żółte. Teraz zamiast miksu bieli, różu i żółci w pudrach - jest różowo żółty miks. Ech... zobaczę jak się do końca rozwiną.


I kilka widoczków ogólnych
Dębowe zakątki 13:52, 16 maj 2020


Dołączył: 28 gru 2013
Posty: 24691
Do góry
sierotka napisał(a)


Dziś Aniu zauważyłam tworzą się powolutku w przyszłym roku ją tnę nieco zarosla ogromnie


One jeszcze mają czas.Kwitną przecież w czerwcu.
Faktycznie urosła ci niesamowicie . Zakryła pergolę oczkową i daje fajne ,
intymne schronienie na tarasie
Przerwa na kawę... 13:40, 16 maj 2020


Dołączył: 20 mar 2016
Posty: 15211
Do góry
Tu Bronisław Komorowski i Piękna Polka. I tak jak Bronek jest ciekawy, wysoki, długo trzyma kwiat. Tak Polka jest lekkim niewypałem. Niska, strasznie jaskrawa. Nie mój klimat.


Tu bardzo ładny tulipan o miodowo-pomarańczowym kolorze. Z zielonym i kremowym refleksem. Delikatny i subtelny ale super nadaje się do wazonu. Odmiana Dordogne.
W samym słońcu 13:33, 16 maj 2020


Dołączył: 19 mar 2015
Posty: 6601
Do góry
Ogród Pierwszy (nie)Wielki - projekt 13:33, 16 maj 2020

Dołączył: 02 kwi 2015
Posty: 722
Do góry
Johanka77 napisał(a)






Mam pytanko graby- co ile są posadzone ? i czy na schodkach tez jest grab ?

ps i jakie to graby ?
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies