Dębowe zakątki
19:13, 12 maj 2020
I u mnie podobnie.Wczoraj było 27.A dziś 7 stopni.
A tu warzywka powychodziły... trochę przed chwilą ponakrywałam.Nie wszystko.
Ale fasolkę, ziemniaki częściowo, ogórki, bo też już wyszły.
Teraz trochę słonko zza chmur się przedziera.
O to też twórczą pracę miałaś
O proszę Przemek ci mebelek zrobił.To ja już jestem ciekawa.I to bardzo.
Pod mój lasek wynoszę suche badylki.Czasami trochę ściętej trawy. jakieś ziela.
I mój bocianek sobie przylatuje coraz i wciąż buszuje i wybiera materiały dla niego budowlane
Fajny to widok.
No co trochę mi potrzebne
Już mam co mi trzeba to lecę



