System automatycznego nawadniania
14:38, 12 maj 2020
Jeżeli można to dodam od siebie że ja na końcach głównych rur 25 zastosowałem kolano PE z jednej strony z gwintem 1/2 i w korpus zraszacza. Do zraszaczy wzdłuż nitki zastosowałem taki system jak na zdjęciu. Obejma skręcana i kawałek rurki 16 elastycznej tzw. Flex. Do tego dwa króćce, jeden w obejmę a drugi w korpus. Bardzo wygodne połączenie jeżeli zależy nam na precyzyjnym umiejscowieniu zraszacza. Możemy go sobie dowolnie regulować w pionie i na boki.

