Dzień dobry Ogrodniczki i Ogrodnicy
Dziś mam chwilkę na uzupełnienie info, co w moim ogrodzie. Remont mnie pochłania, wolnego czasu brak. Farby, listwy montażowe, uchwyty, itd. W między czasie coś przesadzam, dosadzam tu i tam wysieję. Cały czas w biegu.
Dla ptaszków postawiłam nowe poidełko ale nie widzę zainteresowania.
Może potrzeba czasu, żeby się przyzwyczaiły? Będę monitorować sytuację.
Zimna wiosna nie sprzyja roślinką. Lilaki nie mogą się pozbierać do kwitnienia.