Artykuły Forum Ogrody pokazowe Instagram
Logowanie
Gdzie jesteś » Forum

Znalezione posty dla frazy "img"

Na zakręcie. 20:07, 18 lip 2019

Dołączył: 07 mar 2019
Posty: 215
Do góry
Wiosna
Ogrodowe radości i rozterki - ogród Agani 19:53, 18 lip 2019


Dołączył: 06 wrz 2013
Posty: 26063
Do góry
effka napisał(a)
Agata, jaka cudowna szklarnia, mistrzostwo świata! Mój ulubiony kolor Piękny perukowiec, kiedy mój tak urośnie... Na razie maleństwo.
Ozdoby weselne bardzo gustowne i pięknie wykonane, z dbałością o detale.
Przypomniałam sobie, że miałam w końcu pysznogłówki kupić zaraz kliknę, świetne są te Twoje.

Co do koteczka, właśnie eM jakie to uczucie, w ciągu dwóch miesięcy z czterech kotów zostały mi dwa. Nie wiem jak to możliwe, poszły i nie wróciły...

Ewunia...emocje po weselu pomału mi już opadają, ale jeszcze wciąż łzy szczęścia mi lecą jak patrzę na ten obraz....niw mogę go załączyć...


Wróciliśmy do ogrodu, no młody z domu rodzinnego chciał ruszać więc musiałam bukiety poczynić i inne dekoracje

Perukowiec i Twój urośnie i będzie Cię zachwycał peruczkami...szklarenka cieszy
Koteczka pewnie nie wróci, ale żyjemy nadzieją
dziękuję
Ozzy mój kochany



Ogrodowe radości i rozterki - ogród Agani 19:48, 18 lip 2019


Dołączył: 06 wrz 2013
Posty: 26063
Do góry
Waclaw napisał(a)


Twoja szklarnia była chwalona

Wiesz ja jestem zachwycona i dziękuję za pochawały
Masz kotka , który został
Ogrodowe radości i rozterki - ogród Agani 19:47, 18 lip 2019


Dołączył: 06 wrz 2013
Posty: 26063
Do góry
Gosiek33 napisał(a)
Jakie wzruszenia

Tak było oczy spływały

...uDany ogród 18:28, 18 lip 2019


Dołączył: 23 sty 2012
Posty: 6278
Do góry






Miłego popołudnia!



...uDany ogród 18:26, 18 lip 2019


Dołączył: 23 sty 2012
Posty: 6278
Do góry
Wreszcie mam chwilę czasu i chyba od jutra uda mi się wyskoczyć do ogrodu. Tam aż starszy, nie tknęłam palcem od ponad dwóch tygodni. U nas suszy ciąg dalszy wszystko w liściach, sypią się z drzew jak na jesień.
Wody w stawie nadal brakuje i chyba już do końca sezonu tak zostanie, szczególnie, że w prognozach upały i deszczu wcale nie widać.

Jutro muszę się wziąć za cięcie, bo mnóstwo przekwitłych i ususzonych roślin sterczy na rabatach. Jeszcze nigdy tak nie zaniedbałam ogrodu, no ale chyba już tak zostanie ...
Urząd milczy jak zaklęty, a ja dalej mam nadzieję

Moje dzisiejsze krajobrazy








Choroby i szkodniki żywotników - tuja - Thuja 18:17, 18 lip 2019

Dołączył: 18 lip 2019
Posty: 4
Do góry
Dołączam zdjęcia
Ogród Nebel 17:13, 18 lip 2019


Dołączył: 12 lip 2012
Posty: 2470
Do góry
Ogród Nebel 17:11, 18 lip 2019


Dołączył: 12 lip 2012
Posty: 2470
Do góry
Ogród Nebel 17:08, 18 lip 2019


Dołączył: 12 lip 2012
Posty: 2470
Do góry
Mój ogród w lipcu w pełnym słońcu.

Przerabianie ogródka pod swój gust 16:56, 18 lip 2019


Dołączył: 19 mar 2012
Posty: 6443
Do góry
Ciemny rozchodnik







A tak kwitnie hosta firefoks



Nieśmiałe pierwsze kroki 16:13, 18 lip 2019


Dołączył: 04 cze 2015
Posty: 441
Do góry
Wreszcie przecięte. Blagam powiedzcie że nie narobilam dużo szkód.


Mój azyl na wichrowym wzgórzu 15:59, 18 lip 2019


Dołączył: 10 lip 2012
Posty: 22439
Do góry

Mój azyl na wichrowym wzgórzu 15:56, 18 lip 2019


Dołączył: 10 lip 2012
Posty: 22439
Do góry
Idealne rabaty


Mój azyl na wichrowym wzgórzu 15:51, 18 lip 2019


Dołączył: 10 lip 2012
Posty: 22439
Do góry
Cudowny warzywnik, wszystko u Ciebie jest idealne nawet przycięta winorośl
Skasowały mi się zdjęcia narzędzi ogrodniczych....musisz pokazać!

W moim małym ogródeczku - Dorota 15:47, 18 lip 2019


Dołączył: 07 gru 2012
Posty: 12208
Do góry
AniazUroczyska napisał(a)

Dorotko, zapewne wyczytałaś ostatnio u Magdy Nikity! To prawda, miejsce ciche, spokojne, oddzielone od świata i dlatego dla takich pustelników jak ja- urocze! Na razie, to Uroczysko- chwastowisko, ogrodu nie mogę pokazywać, bo go po prostu.... nie ma
Rozumiem






Mój azyl na wichrowym wzgórzu 15:47, 18 lip 2019


Dołączył: 10 lip 2012
Posty: 22439
Do góry
Dziękuję za gościnę inspiracje które chcę zachować robione niestety aparatem z telefonu


Ptasi gaj 15:42, 18 lip 2019


Dołączył: 28 gru 2018
Posty: 1689
Do góry

Co to za białe cudo ? śliczna roślina do leśnego ogrodu..pozdrawiam



W moim małym ogródeczku - Dorota 15:39, 18 lip 2019


Dołączył: 07 gru 2012
Posty: 12208
Do góry
Milka napisał(a)
Super spotkanie i relacja Sylwii Dorotko, pięknie masz i tyle cudownych ozdób no a galaretka, to już coś niesamowitego
Sylwia zawsze ładnie udokumentuje każde spotkanie, a spostrzegawcza jest bardzo. Lubię działać na wielu płaszczyznach, w kuchni też. Za miłe słowa dziękuję.




Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies