Artykuły Forum Ogrody pokazowe Instagram
Logowanie
Gdzie jesteś » Forum

Znalezione posty dla frazy "img"

Ogród Fenny Graf 22:23, 17 lip 2019


Dołączył: 25 maj 2015
Posty: 34448
Do góry
Taras i widok z niego.

Przedogródek pod dębem 22:22, 17 lip 2019


Dołączył: 03 sty 2018
Posty: 7199
Do góry
liliowców w Przedogródku jest jedynie kilka

moje krzesła nadal stoją

Wszystkie róże dostały solidna porcję kawy. Wcześniej wiórki rogowe i dolomit
Ogród Fenny Graf 22:22, 17 lip 2019


Dołączył: 25 maj 2015
Posty: 34448
Do góry
Pomost prowadzi mnie do brzegu i tarasu, który widziałam już pomiędzy grabami.

Ogród Fenny Graf 22:19, 17 lip 2019


Dołączył: 25 maj 2015
Posty: 34448
Do góry
Po drugiej stronie łuków grabowych widać taras. Jednak graby prowadzą mnie dalej, aż nad staw (pierwszy). Zachwycam się nim i wchodzę na pomost.

Przedogródek pod dębem 22:18, 17 lip 2019


Dołączył: 03 sty 2018
Posty: 7199
Do góry
niedawno kupiona ostróżka
Ogród Fenny Graf 22:15, 17 lip 2019


Dołączył: 25 maj 2015
Posty: 34448
Do góry
Jedno z wejść do dalszych części ogrodu. Pomiędzy łukami grabowymi pięknie skomponowana rabata.

Przedogródek pod dębem 22:15, 17 lip 2019


Dołączył: 03 sty 2018
Posty: 7199
Do góry
następne lilie pachną
Ogród wśród pól i wiatrów 22:15, 17 lip 2019


Dołączył: 27 kwi 2015
Posty: 13459
Do góry
jolka napisał(a)


Ania, lawendę już Ci pokazuję. Jednak od razu mówię - nie bierz ze mnie przykładu
U siebie ryzykuję na swoją odpowiedzialność



Przycięłam tak mocno, bo już chyba od trzech lat tak jej nie cięłam. Ani wiosną, ani latem. Zawsze delikatnie. W efekcie była za bardzo pogmatwana, że tak się wyrażę Ma jeszcze parę miesięcy do zimy, żeby ładnie odbić, a co zrobi - to zobaczymy. Jeśli chcesz, to poczekaj w tym sezonie, i zobaczymy czy mi odbije (w sensie... lawenda)

Powinnam już wcześniej ją ściąć, ale przecież pszczoły z niej dosłownie nie schodziły!!

Jola dziekuję i oczywiscie chętnie poczekam aż Ci odbije
Ogród wśród pól i wiatrów 22:15, 17 lip 2019


Dołączył: 25 sie 2012
Posty: 5509
Do góry
Agi2006 napisał(a)
JOLKA JAK ZWYKLE OBLĘDNIE! Roże z trawkami wymiataja. Liliom tez ostatnio przyglądam się po sąsiedzku i zaczynam mieć na nie ochotę. A Ty w jakim kolorze będziesz je miała ?


Dziękuję bardzo Miłych słówek nigdy dość Ale tak naprawdę do doskonałości droga daleka. Trochę się na pszczołach skupiłam przez ostatni czas, przez to ogród poszedł delikatnie w odstawkę. Jak patrzę na wydelikacone ogrodowiskowe ogrody, zadbane w każdym najdrobniejszym detalu, to bardzo mocno widzę własne zaniedbania. No ale OK, koniec rachunku sumienia i żalu za grzechy

Lilie powinny być w bielach i różowościach, a jak będzie zobaczymy

A póki co macham jeżówkowo Jednak białe lubię najbardziej
Ogród w Klein Kottorz 22:14, 17 lip 2019


Dołączył: 12 sie 2015
Posty: 4770
Do góry









Ogród Fenny Graf 22:13, 17 lip 2019


Dołączył: 25 maj 2015
Posty: 34448
Do góry
Pomiędzy domem a stodołą wspaniale zagospodarowane przejścia.

Przedogródek pod dębem 22:12, 17 lip 2019


Dołączył: 03 sty 2018
Posty: 7199
Do góry
kilka zdjęć z mojego Przedogródka:
Hortensjowo 22:12, 17 lip 2019


Dołączył: 03 mar 2019
Posty: 8611
Do góry
Doświadczone koleżanki Powiedzcie dlaczego hortensje, podobno jednej odmiany, rosną tak nierówno...(sadzone w tym samym roku na tak samo przygotowanej ziemi).
Ta najniższa, która jeszcze nie kwitnie, rośnie najbliżej orzecha włoskiego, który rośnie na działce sąsiada.

W cieniu - zacieniona 22:11, 17 lip 2019


Dołączył: 22 wrz 2010
Posty: 19612
Do góry
...z oddali...
Za drzwiami do ogrodu... 22:11, 17 lip 2019


Dołączył: 11 sty 2018
Posty: 9345
Do góry
Niedzielne super spotkanie w Ogrodzie z wilkiemGospodarze przemili!!!I jeszcze pomocni ,bo mieliśmy przygodę z akumulatorem w samochodzie
Ogród Magdy niezwykle uporządkowany, zwiewny i lekki mimo wielu kamieni

Ogród Fenny Graf 22:11, 17 lip 2019


Dołączył: 25 maj 2015
Posty: 34448
Do góry
Prawa strona. Wspaniale odrestaurowana stodoła, służąca teraz jako miejsce kursów ogrodniczych lub imprez. Tutaj też przygotowane były rośliny do kupna.

Ogród z wilkiem zamkn. 22:11, 17 lip 2019


Dołączył: 07 maj 2017
Posty: 19393
Do góry
Wiolka5_7 napisał(a)
Piknie Madziu masz
Rabaty i ogród po zmianach nie do poznania
Pięknie skomponowałaś rabaty

Masz nowy obszar do obsadzenia ,super !

Pozdrowionka


Wiola dziękuję


przesadziłam rudbekię co wrosła w różową monardę i tak zwiędła ,ale na fotce wygląda fajnie


nowy obszar jeszcze straszy ale powolutku doprowadzę go do względnego ładu

na razie postanowiłam doprowadzić do ładu 1 rabatę ,a póżniej życie pokaże ,co dalej
Hortensjowo 22:10, 17 lip 2019


Dołączył: 03 mar 2019
Posty: 8611
Do góry
Tak mi się podoba krwawnica obok rozplenicy, że musiałam wstawić
Ogród z uśmiechem 22:09, 17 lip 2019


Dołączył: 08 sie 2015
Posty: 16509
Do góry
Teraz mój tarasowy koszmarek, który powoli zamienia się w... no jeszcze nie wiem w co

Tak wyglądało sadzenie klonów po usunięciu katalpy. Nie patrzymy na taczki i inne sprzęty
Trochę mieliśmy pietra bo drzewka są jak widać dosyć wysokie a niekoniecznie jeszcze grubiutkie wiec zabezpieczanie zajęło nas sporo czasu.

Z zewnątrz:



Od środka:



Fajny mam widok?

Ogród Fenny Graf 22:08, 17 lip 2019


Dołączył: 25 maj 2015
Posty: 34448
Do góry
Lewa strona przedogródka.

Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies