Dziękuję bardzo Miłych słówek nigdy dość Ale tak naprawdę do doskonałości droga daleka. Trochę się na pszczołach skupiłam przez ostatni czas, przez to ogród poszedł delikatnie w odstawkę. Jak patrzę na wydelikacone ogrodowiskowe ogrody, zadbane w każdym najdrobniejszym detalu, to bardzo mocno widzę własne zaniedbania. No ale OK, koniec rachunku sumienia i żalu za grzechy
Lilie powinny być w bielach i różowościach, a jak będzie zobaczymy
A póki co macham jeżówkowo Jednak białe lubię najbardziej
Doświadczone koleżanki Powiedzcie dlaczego hortensje, podobno jednej odmiany, rosną tak nierówno...(sadzone w tym samym roku na tak samo przygotowanej ziemi).
Ta najniższa, która jeszcze nie kwitnie, rośnie najbliżej orzecha włoskiego, który rośnie na działce sąsiada.
Niedzielne super spotkanie w Ogrodzie z wilkiemGospodarze przemili!!!I jeszcze pomocni ,bo mieliśmy przygodę z akumulatorem w samochodzie
Ogród Magdy niezwykle uporządkowany, zwiewny i lekki mimo wielu kamieni
Prawa strona. Wspaniale odrestaurowana stodoła, służąca teraz jako miejsce kursów ogrodniczych lub imprez. Tutaj też przygotowane były rośliny do kupna.
Wiola dziękuję
przesadziłam rudbekię co wrosła w różową monardę i tak zwiędła ,ale na fotce wygląda fajnie
nowy obszar jeszcze straszy ale powolutku doprowadzę go do względnego ładu
na razie postanowiłam doprowadzić do ładu 1 rabatę ,a póżniej życie pokaże ,co dalej
Teraz mój tarasowy koszmarek, który powoli zamienia się w... no jeszcze nie wiem w co
Tak wyglądało sadzenie klonów po usunięciu katalpy. Nie patrzymy na taczki i inne sprzęty
Trochę mieliśmy pietra bo drzewka są jak widać dosyć wysokie a niekoniecznie jeszcze grubiutkie wiec zabezpieczanie zajęło nas sporo czasu.
Pomiędzy lekkimi wzniesieniami Szwajcarii Holsztyńskiej, otaczając stare i okazałe wiejskie zabudowania, znajduje się zajmujący 1 ha ogród niemieckiej Holenderki Fenny Graf i jej rodziny. Podzielony jest na 26 pięknie skomponowanych pokoi ogrodowych, które wspaniale się ze sobą łączą.
Wjazd, a przed płotem witają nas donice.
Za płotem ogromny przedogródek, jeśli można to tak nazwać.
Dom porośnięty jest hortensją.
Angelika dziękuję za komplementy ciesze się ,że Ci się mój busz podoba
jarzmianki rosną na południowo zachodniej stronie i południowej też ,ale trawy je zacieniają ,więc dają radę ….przynajmniej w tym sezonie
tu pod usychającą brzózką je widać brzózka będzie wymieniona -pan ogrodnik obiecał