Artykuły Forum Ogrody pokazowe Instagram
Logowanie
Gdzie jesteś » Forum

Znalezione posty dla frazy "img"

Dehner Blumenpark 21:12, 15 lip 2019


Dołączył: 14 cze 2015
Posty: 21942
Do góry
Podwórkowa rehabilitacja 21:10, 15 lip 2019


Dołączył: 12 sie 2013
Posty: 11968
Do góry
Katkak napisał(a)
Reniu bajecznie- zwiewnie, kolorowo i delikatnie


O to to piękna definicja tego, czego szukam w ogródku.
Dziękuję
Najbardziej lubię takie drobne kwiatuszki.


Ale i te wielkie mam, dla zapachu
Podwórkowa rehabilitacja 21:05, 15 lip 2019


Dołączył: 12 sie 2013
Posty: 11968
Do góry
barbara_krajewska napisał(a)
Podpisuję się pod słowami Marioli i robię to samo.

A za fotki z jeżówkami dziękiuję.


Dziękuję Basiu, to tym razem dzwoneczki
Podwórkowa rehabilitacja 21:03, 15 lip 2019


Dołączył: 12 sie 2013
Posty: 11968
Do góry
paniprzyroda napisał(a)
Trwam w zachwycie... Czarodziejko


Aparat to fajne narzędzie można pokazać tyle, ile się chce i co wydaje się ciekawe. Radość dla mnie podwójna, że Tobie też moje zdjęcia sprawiają przyjemność buziaki


Podwórkowa rehabilitacja 20:44, 15 lip 2019


Dołączył: 12 sie 2013
Posty: 11968
Do góry
Gruszka_na_wierzbie napisał(a)
I ubiegłoroczne i tegoroczne suche lato utwierdziło mnie w przekonaniu, że stipa jest idealna roślina ogrodową. Widzę, że u Ciebie też odgrywa znacząca rolę.

Jak długo goniłaś fruczaka gołąbka?

Bardzo dorodne pomidorki!

Spokojności od wszelakich zawiłości i zawirowań życzę.


To tegoroczne siewki, zobaczymy czy przezimują, czy mnie zaleją dzieciaczkami albo może zmarzną zimą. Póki co jestem na tak
Fruczak gołąbek jest dla cierpliwych. Raz się córka sąsiada dziwiła, co robię nieruchomo tyle czasu w oknie na półpiętrze wpatrzona w ostróżeczki. Pomachałam jej aparatem i obiektywem z ustawioną ogniskową na 300 mm.

Stipa świetna ale śmiałek darniowy na równi mnie zachwyca.
Rośnie obok lovely fairy i hortensji Bobo. Świeżutkie nasadzenia i podobają mi się.
Pomidorki dziękują... różnie w tym roku z nimi. Mam w szklarni i takie, gdzie nie zawiązał się ani jeden owoc. Te ze zdjęć to Malinowy Retro, sadzony w kwietniu.
Ślicznie dziękuję
Tak, spokój to największa wartość dla mnie na tę chwilę, ogródek w tym pomaga. Jak się napracuję w nim to umysł od razu przewietrzony

Wspomniane śmiałki i Bobo.



OGRÓD MARZEŃ...a może tylko MARZENIE O OGRODZIE..... 19:53, 15 lip 2019


Dołączył: 11 kwi 2016
Posty: 1466
Do góry



Małgosiu co to za roślinka ?
PS Jeżówki piękne
Jurajski Ogród 19:41, 15 lip 2019

Dołączył: 08 mar 2013
Posty: 10750
Do góry
A to inna jejmość


a to poznajecie?


Jurajski Ogród 19:36, 15 lip 2019

Dołączył: 08 mar 2013
Posty: 10750
Do góry
mości rumian rzymski szlachetny "Plena". Mam go na dwóch rabatach i ciągle mi mało...





Ogród pod lasem 19:34, 15 lip 2019


Dołączył: 24 maj 2014
Posty: 9517
Do góry
Kochane, przepraszam, że nie odpisuję indywidualnie, ale padam na pysk. Nie mogę się dziś ogarnąć. Na przeprosiny wieczorna fotka cudownej monardy od Gosika

Dehner Blumenpark 19:22, 15 lip 2019


Dołączył: 14 cze 2015
Posty: 21942
Do góry
Dehner Blumenpark 19:14, 15 lip 2019


Dołączył: 14 cze 2015
Posty: 21942
Do góry
Dehner Blumenpark 18:32, 15 lip 2019


Dołączył: 14 cze 2015
Posty: 21942
Do góry
Dehner Blumenpark 18:27, 15 lip 2019


Dołączył: 14 cze 2015
Posty: 21942
Do góry
Dehner Blumenpark 18:20, 15 lip 2019


Dołączył: 14 cze 2015
Posty: 21942
Do góry
Dehner Blumenpark 18:13, 15 lip 2019


Dołączył: 14 cze 2015
Posty: 21942
Do góry
Dehner Blumenpark 18:09, 15 lip 2019


Dołączył: 14 cze 2015
Posty: 21942
Do góry
Ogrodowisko- ogrody pokazowe Nasza Anglia 17:44, 15 lip 2019


Dołączył: 04 maj 2011
Posty: 29264
Do góry
Gardenarium napisał(a)



Kadź miedziana jako miniaturowe oczko wodne




Urokliwie i inspirująco.Wiele ciekawych roślin w najlepszej kondycji.

A u mnie w kadzi prawdziwa gnojówka na oborniczku, zgroza.
Ogrodowe marzenie Mrokasi 17:36, 15 lip 2019


Dołączył: 22 mar 2014
Posty: 44806
Do góry
mrokasia napisał(a)
No to wrzucam fotę:
Widok z góry, z okna dachowego .


I widok z parteru - to będę widziała z tarasu


Działka ma wzdłuż drogi długość 26m, szerokość to 24-27m bo jest w trapezie.
Priorytet - przesłonić widok na te domy. Myślę o zagajniku (może brzozowym) w narożniku.
Tam gdzie droga jest południe, po lewej wschód, po prawej zachód. Praktycznie cały dzień patelnia. To zacienienie na drugim zdjęciu pochodzi od akacji rosnących w rogu tuż przy granicy działek - chcemy je usunąć. Ten busz w prawym rogu przy ścianie domu w granicy to lilaki.


Ale fajnie
To masz teraz gdzie szaleć i nie musisz się zastanawiać czy to czy to bo mozesz i to i to
Ogrodowe radości i rozterki - ogród Agani 17:17, 15 lip 2019


Dołączył: 06 wrz 2013
Posty: 26063
Do góry




Ogrodowe radości i rozterki - ogród Agani 17:14, 15 lip 2019


Dołączył: 06 wrz 2013
Posty: 26063
Do góry




Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies