Coś mi się wydaje ,że ten kot, który chodził w butach, również nosił kapelusz! Twój kot, rozpoczyna swoją baśniową przygodę od kapelusza. Tylko patrzeć, jak wkrótce założy buty
Elunia, co to za powojnik na zdjęciu? Może pamiętasz nazwę?
Jak u Ciebie kwitnąco i kolorowo. Takie są właśnie uroki lata. Wszystko kwitnie i pachnie. Cudnie
Cieszę się Elu ,że zajrzałaś na moje liliowce
Ale nie tylko one są w ogrodzie
Hortensja Debolistna, ta która mam jest prześliczna. Ale jak widać w 4 latka z maleństwa zamieniła się duży krzaczek.
Sylwio niektórymi zdjęciami to mnie na prawdę zaskakujesz. Tak jak zauważyłaś większość dekoracji jest sezonowych. Strych mam przepastny i tam ląduje to co ma poczekać na swoją kolej. Nie pamiętam która robiła zdjęcie w Sandomierzu na schodach obok katedry, bo chciałabym je mieć.
Przeglądam twój wątek różany. Przepiękne i tyle mam do powiedzenia.
Chciałam jednak zapytać ponieważ mam wszystkie trzy powyższe róże (2 sezon) kiedy mogę się doczekać takich krzaków jak u ciebie. Rosną ładnie.
Czy te róże to jeden krzak czy kilka razem.
Są tak bujne, że nie wierzę, że to jeden.