Artykuły Forum Ogrody pokazowe Instagram
Logowanie
Gdzie jesteś » Forum

Znalezione posty dla frazy "img"

Dehner Blumenpark 08:32, 14 lip 2019


Dołączył: 14 cze 2015
Posty: 21942
Do góry
Ogród Basi 08:30, 14 lip 2019


Dołączył: 28 gru 2013
Posty: 24707
Do góry
basia3012 napisał(a)
Widok z tarasu.








Piekne widoki tarasowe.
I dekoracyjne też
W moim małym ogródeczku - Dorota 08:26, 14 lip 2019


Dołączył: 28 gru 2013
Posty: 24707
Do góry
sylwia_slomczewska napisał(a)




Pięknie. ,dekoracyjnie,klimatycznie
Dehner Blumenpark 08:26, 14 lip 2019


Dołączył: 14 cze 2015
Posty: 21942
Do góry
Moja ostoja 08:15, 14 lip 2019


Dołączył: 28 gru 2013
Posty: 24707
Do góry
Adela napisał(a)
Aniu - dziękuję.
Cieszę się, że podobają się Tobie. Też jestem pod ich urokiem. Tylko ciągle mam mało, bo dużo wolnego miejsca między nimi.


To wolne miejsce zawsze można zmienić coś dosadzic
Piękny dzwoneczkowy powojnik.
Ogród - moje marzenie, zmęczenie i spokój 07:59, 14 lip 2019


Dołączył: 28 gru 2013
Posty: 24707
Do góry
Jola_M napisał(a)
a bałaganiarska bylinowa - chaos w czystej postaci, czyli każdy rośnie jak chce - zawsze będzie mi się podobać


i dziewanna one more time


miłego weekendu!

Piękna ,ciekawa ta dziedzina.
Mosty,liliowce piękne.
Owadzie zdjęcia superowe.
Lubię takie.
Dehner Blumenpark 07:52, 14 lip 2019


Dołączył: 14 cze 2015
Posty: 21942
Do góry
Znalezlismy go calkiem przypadkiem.
Dehner Blumenpark to tereny wystawowe nalezace do koncernu zajmujacego sie produkcja i sprzedaza roslin. Nie da sie chyba w Niemiczech mieszkac, miec ogrod i nie znac nazwy tej firmy. U nas w okolicy nie maja swojego oddzialu, kiedys bylam w o wiele mniejszym centrum ogrodniczym tej firmy ale to zupelnie mnie zaskoczylo rozpychem.

Tereny wystawowe lacza elementy ogrodowe z Azji, Morza Srodziemnego i Anglii w wyjatkowym zespole o powierzchni 30 000 m². Jedna z glownych atrakcji jest japonski ogrod krajobrazowy z bonsai, stawami, schodami wodnymi, glazami i mostem lukowym. Naprzemienne kwietniki fascynuja odwiedzajacych na ponad 2000 m² sezonowymi rabatami.

W sasiednim ogrodzie naturalnym o powierzchni 12 000 m² mozna poznac piekno lokalnej flory i fauny.



Wiecej informacji i zdjec https://www.dehner.de/blumenpark/
adres
Dehner Blumenpark
Donauwörther Straße 3-5
86641 Rain



Miłkowo - sezon 2016-2022 07:27, 14 lip 2019


Dołączył: 23 sty 2012
Posty: 69457
Do góry
hankaandrus_44 napisał(a)
Podziwiam ogrom prac, kwieciste rabaty no i Twoje możliwości. Ja już takich nie mam chociaz nie poddaję się i coś tam dłubię. Ale gdzie mi do Was. Rudbekia z jeżówkami- O ja Cię!... ogień na rabacie!

Hania, u mnie tez różnie z możliwościami, raz jak wariat działam, raz się lenię ale ostatnio mam powera. Teraz chłodno, solidnie podlało, wczoraj cały dzień, z przerwami. No i mogłoby na razie przestać, bo jestem w trakcie cięcia, zaczęte i nie skończone. Sąsiad nie zbiera owoców, rosną sobie ekologicznie, więc pytam czy ja mogę zebrać, pozwolił. No to wczoraj w przerwach deszczu zbieraliśmy, ale jeszcze pełno. Są pyszne, zdrowe i słodkie
śliwki i wiśnie, a miał maliny i agrest, ale nie poszłam, szkoda
na jesień jabłka będą

Sezon 2017 u Hanusi 07:19, 14 lip 2019


Dołączył: 10 lut 2017
Posty: 7845
Do góry
Izabelko, dziękuję za chęć podzielenia się z nami swoimi wrażeniami. Czekam na pokaz.
Miłego dnia.
W ogródku emerytki 02:19, 14 lip 2019

Dołączył: 12 cze 2018
Posty: 1270
Do góry
gogo napisał(a)
Na dobranoc: był kot w butach, a ja mam kota Dudusia w kapeluszu

Coś mi się wydaje ,że ten kot, który chodził w butach, również nosił kapelusz! Twój kot, rozpoczyna swoją baśniową przygodę od kapelusza. Tylko patrzeć, jak wkrótce założy buty
Ogród Cioci cz. 3 00:52, 14 lip 2019


Dołączył: 25 gru 2017
Posty: 10947
Do góry
Margarete napisał(a)
Toś ty lipcowa Małgośka ? Ja październikowa jestem

Spełnienia marzeń i zdrowia przede wszystkim życzę oraz nieustająco nadal tyle uśmiechu i sympatii które rozsiewacz wokół siebie Gosiu
Dołączam buziaki i lilie afrykańskie czyli Agaoanty maderyjskie
po


Gosiu, pięknie u Ciebie. ostróżki faktycznie grubasy i wielkoludy. A ten agapant prześliczny.
Pozdrawiam.
Moja ostoja 00:31, 14 lip 2019


Dołączył: 25 gru 2017
Posty: 10947
Do góry
Adela napisał(a)
Aniu - dziękuję.
Cieszę się, że podobają się Tobie. Też jestem pod ich urokiem. Tylko ciągle mam mało, bo dużo wolnego miejsca między nimi.

Aniu - zerknę zaraz. Każda brunera mi się podoba

Grażynko - rudbekia mocno się rozrosła. Już parę razy zmniejszałam kępy. Jest niezawodna. A lawenda - nie wiem co to za odmiana. Klasyczna. W tym roku podsypałam ją trochę zmielonymi skorupkami od jaj. Ona lubi glebę wapienną.

Pozdrawiam i spokojnej nocy



Elunia, co to za powojnik na zdjęciu? Może pamiętasz nazwę?
Jak u Ciebie kwitnąco i kolorowo. Takie są właśnie uroki lata. Wszystko kwitnie i pachnie. Cudnie
Moja działka na Dębowym Lesie 00:30, 14 lip 2019


Dołączył: 28 gru 2013
Posty: 24707
Do góry
Adela napisał(a)
Przyszłam oko liliowcami nacieszyć i pozdrowienia zostawić

Cieszę się Elu ,że zajrzałaś na moje liliowce
Ale nie tylko one są w ogrodzie

Hortensja Debolistna, ta która mam jest prześliczna. Ale jak widać w 4 latka z maleństwa zamieniła się duży krzaczek.

Moja bajka 00:19, 14 lip 2019


Dołączył: 13 lut 2012
Posty: 15041
Do góry
Katkak napisał(a)
etknęłam tego kwiatucha, więc zrobiłam zdjęcie z większej perspektywy
po mojej bajce biegają prawdziwe księżniczki

/original.JPG[/img]


Jak dobrze że zajrzałam

kwiatucha widzę, gościa, krasnale,też paprocie lubię i o kosie poczytałam
u mnie ciut polało ale podleałam dziś

ta fotka - cudona
Ogród do odnowy 00:14, 14 lip 2019


Dołączył: 07 maj 2016
Posty: 10454
Do góry
Gosiek33 napisał(a)


mój tegoroczny zachwyt jeżówka tennesyjska, Veilchenblau udało mi się w supeł zawiązać






Fajna ta jezówka - taka dmuchnięta wiatrem na stałe

A róża na supeł wiernie oddaje kształt podpory - świetnie to wyszło !

Gosiu, tak w ogóle to zachwycam się Twoimi zdjęciami, bo pięknie fotografujesz...

Gosiek33 napisał(a)





Praying hands na brzegu rabaty, mimo że nie jest niskim piętrem wygląda rewelacyjnie - chyba swoją przeniosę na brzeg.

I oczko.. ekstra wygląda- fajnie mieć "żywą" wodę w ogródku
W moim małym ogródeczku - Dorota 00:09, 14 lip 2019


Dołączył: 07 gru 2012
Posty: 12208
Do góry
sylwia_slomczewska napisał(a)
Dla mnie to wszystko było nowe DorotkoTy masz to na co dzień
Dlatego fajnie, że zwróciłaś na to uwagę.

A nocą kiedy płomyki i latarenki migoczą..... chcą nas zjeść komary.





Przedziwny Ogród 23:50, 13 lip 2019


Dołączył: 20 kwi 2015
Posty: 89796
Do góry
AgataM napisał(a)
Może być? Trochę lata na drzwiach....







Wianuszek z najwyższej półki Prześliczny
W moim małym ogródeczku - Dorota 23:45, 13 lip 2019


Dołączył: 20 kwi 2015
Posty: 89796
Do góry
Do usług, mam nawet dwa

W moim małym ogródeczku - Dorota 23:42, 13 lip 2019


Dołączył: 20 kwi 2015
Posty: 89796
Do góry



no i jak było jeść takie cudowności....?




Cdn. Obiecuję choć to już będzie zupełnie inna historia
W moim małym ogródeczku - Dorota 23:40, 13 lip 2019


Dołączył: 07 gru 2012
Posty: 12208
Do góry
sylwia_slomczewska napisał(a)
Cieszę się, że podobają się zdjęcia bo zaskoczę Cię? Mam jeszcze
Twój ogródeczek jest pełen niesamowitych smaczków i zakątków, więc niech się Inni inspirują Nie jest przeładowany o nie, a jakby co to zawsze można sezonowo dekoracje zmieniać
Sylwio niektórymi zdjęciami to mnie na prawdę zaskakujesz. Tak jak zauważyłaś większość dekoracji jest sezonowych. Strych mam przepastny i tam ląduje to co ma poczekać na swoją kolej. Nie pamiętam która robiła zdjęcie w Sandomierzu na schodach obok katedry, bo chciałabym je mieć.





Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies