Artykuły Forum Ogrody pokazowe Instagram
Logowanie
Gdzie jesteś » Forum

Znalezione posty dla frazy "img"

Sezon 2017 u Hanusi 07:19, 14 lip 2019


Dołączył: 10 lut 2017
Posty: 7845
Do góry
Izabelko, dziękuję za chęć podzielenia się z nami swoimi wrażeniami. Czekam na pokaz.
Miłego dnia.
W ogródku emerytki 02:19, 14 lip 2019

Dołączył: 12 cze 2018
Posty: 1270
Do góry
gogo napisał(a)
Na dobranoc: był kot w butach, a ja mam kota Dudusia w kapeluszu

Coś mi się wydaje ,że ten kot, który chodził w butach, również nosił kapelusz! Twój kot, rozpoczyna swoją baśniową przygodę od kapelusza. Tylko patrzeć, jak wkrótce założy buty
Ogród Cioci cz. 3 00:52, 14 lip 2019


Dołączył: 25 gru 2017
Posty: 10947
Do góry
Margarete napisał(a)
Toś ty lipcowa Małgośka ? Ja październikowa jestem

Spełnienia marzeń i zdrowia przede wszystkim życzę oraz nieustająco nadal tyle uśmiechu i sympatii które rozsiewacz wokół siebie Gosiu
Dołączam buziaki i lilie afrykańskie czyli Agaoanty maderyjskie
po


Gosiu, pięknie u Ciebie. ostróżki faktycznie grubasy i wielkoludy. A ten agapant prześliczny.
Pozdrawiam.
Moja ostoja 00:31, 14 lip 2019


Dołączył: 25 gru 2017
Posty: 10947
Do góry
Adela napisał(a)
Aniu - dziękuję.
Cieszę się, że podobają się Tobie. Też jestem pod ich urokiem. Tylko ciągle mam mało, bo dużo wolnego miejsca między nimi.

Aniu - zerknę zaraz. Każda brunera mi się podoba

Grażynko - rudbekia mocno się rozrosła. Już parę razy zmniejszałam kępy. Jest niezawodna. A lawenda - nie wiem co to za odmiana. Klasyczna. W tym roku podsypałam ją trochę zmielonymi skorupkami od jaj. Ona lubi glebę wapienną.

Pozdrawiam i spokojnej nocy



Elunia, co to za powojnik na zdjęciu? Może pamiętasz nazwę?
Jak u Ciebie kwitnąco i kolorowo. Takie są właśnie uroki lata. Wszystko kwitnie i pachnie. Cudnie
Moja działka na Dębowym Lesie 00:30, 14 lip 2019


Dołączył: 28 gru 2013
Posty: 24707
Do góry
Adela napisał(a)
Przyszłam oko liliowcami nacieszyć i pozdrowienia zostawić

Cieszę się Elu ,że zajrzałaś na moje liliowce
Ale nie tylko one są w ogrodzie

Hortensja Debolistna, ta która mam jest prześliczna. Ale jak widać w 4 latka z maleństwa zamieniła się duży krzaczek.

Moja bajka 00:19, 14 lip 2019


Dołączył: 13 lut 2012
Posty: 15041
Do góry
Katkak napisał(a)
etknęłam tego kwiatucha, więc zrobiłam zdjęcie z większej perspektywy
po mojej bajce biegają prawdziwe księżniczki

/original.JPG[/img]


Jak dobrze że zajrzałam

kwiatucha widzę, gościa, krasnale,też paprocie lubię i o kosie poczytałam
u mnie ciut polało ale podleałam dziś

ta fotka - cudona
Ogród do odnowy 00:14, 14 lip 2019


Dołączył: 07 maj 2016
Posty: 10454
Do góry
Gosiek33 napisał(a)


mój tegoroczny zachwyt jeżówka tennesyjska, Veilchenblau udało mi się w supeł zawiązać






Fajna ta jezówka - taka dmuchnięta wiatrem na stałe

A róża na supeł wiernie oddaje kształt podpory - świetnie to wyszło !

Gosiu, tak w ogóle to zachwycam się Twoimi zdjęciami, bo pięknie fotografujesz...

Gosiek33 napisał(a)





Praying hands na brzegu rabaty, mimo że nie jest niskim piętrem wygląda rewelacyjnie - chyba swoją przeniosę na brzeg.

I oczko.. ekstra wygląda- fajnie mieć "żywą" wodę w ogródku
W moim małym ogródeczku - Dorota 00:09, 14 lip 2019


Dołączył: 07 gru 2012
Posty: 12208
Do góry
sylwia_slomczewska napisał(a)
Dla mnie to wszystko było nowe DorotkoTy masz to na co dzień
Dlatego fajnie, że zwróciłaś na to uwagę.

A nocą kiedy płomyki i latarenki migoczą..... chcą nas zjeść komary.





Przedziwny Ogród 23:50, 13 lip 2019


Dołączył: 20 kwi 2015
Posty: 89796
Do góry
AgataM napisał(a)
Może być? Trochę lata na drzwiach....







Wianuszek z najwyższej półki Prześliczny
W moim małym ogródeczku - Dorota 23:45, 13 lip 2019


Dołączył: 20 kwi 2015
Posty: 89796
Do góry
Do usług, mam nawet dwa

W moim małym ogródeczku - Dorota 23:42, 13 lip 2019


Dołączył: 20 kwi 2015
Posty: 89796
Do góry



no i jak było jeść takie cudowności....?




Cdn. Obiecuję choć to już będzie zupełnie inna historia
W moim małym ogródeczku - Dorota 23:40, 13 lip 2019


Dołączył: 07 gru 2012
Posty: 12208
Do góry
sylwia_slomczewska napisał(a)
Cieszę się, że podobają się zdjęcia bo zaskoczę Cię? Mam jeszcze
Twój ogródeczek jest pełen niesamowitych smaczków i zakątków, więc niech się Inni inspirują Nie jest przeładowany o nie, a jakby co to zawsze można sezonowo dekoracje zmieniać
Sylwio niektórymi zdjęciami to mnie na prawdę zaskakujesz. Tak jak zauważyłaś większość dekoracji jest sezonowych. Strych mam przepastny i tam ląduje to co ma poczekać na swoją kolej. Nie pamiętam która robiła zdjęcie w Sandomierzu na schodach obok katedry, bo chciałabym je mieć.





W moim małym ogródeczku - Dorota 23:39, 13 lip 2019


Dołączył: 20 kwi 2015
Posty: 89796
Do góry



W moim małym ogródeczku - Dorota 23:37, 13 lip 2019


Dołączył: 20 kwi 2015
Posty: 89796
Do góry



W moim małym ogródeczku - Dorota 23:35, 13 lip 2019


Dołączył: 20 kwi 2015
Posty: 89796
Do góry



Kwiaty we włosach 23:35, 13 lip 2019


Dołączył: 29 sty 2017
Posty: 7757
Do góry



Symetryczno-liryczny z widokiem na Ślężę 23:35, 13 lip 2019


Dołączył: 13 maj 2014
Posty: 3445
Do góry
i znowu parę zdjęć na zielono-bordowo:






Symetryczno-liryczny z widokiem na Ślężę 23:30, 13 lip 2019


Dołączył: 14 kwi 2016
Posty: 15250
Do góry

Queen of Sweden



Munstead Wood



Mariatheresia








Witam Janka

Przeglądam twój wątek różany. Przepiękne i tyle mam do powiedzenia.

Chciałam jednak zapytać ponieważ mam wszystkie trzy powyższe róże (2 sezon) kiedy mogę się doczekać takich krzaków jak u ciebie. Rosną ładnie.
Czy te róże to jeden krzak czy kilka razem.
Są tak bujne, że nie wierzę, że to jeden.
W moim małym ogródeczku - Dorota 23:29, 13 lip 2019


Dołączył: 07 gru 2012
Posty: 12208
Do góry
Waclaw napisał(a)
Dorotko, cudnie u Ciebie a Twoje wskazówki geograficzne zbieram
Wacławie ja zawsze twierdzę, że zabytków i to wysokiej klasy jest u nas dużo tylko ogrodów brak.




Kwiaty we włosach 23:29, 13 lip 2019


Dołączył: 29 sty 2017
Posty: 7757
Do góry



Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies