Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Ogród do odnowy

Pokaż wątki Pokaż posty

Ogród do odnowy

Gosiek33 10:00, 12 lip 2019


Dołączył: 17 kwi 2015
Posty: 14119
żeby nie było - 12 lipiec 2019







mój tegoroczny zachwyt jeżówka tennesyjska, Veilchenblau udało mi się w supeł zawiązać








____________________
pozdrawiam Gosiek Ogród do odnowy
Anda 10:02, 12 lip 2019


Dołączył: 25 maj 2015
Posty: 33250
W supel, niezle

Ciemiernik mlodziutki, to jeszcze por roku nie rozroznia

Jezowki zawsze piekne.
____________________
Serdeczności Ewa - Doświadczalnia bylinowo-różana 2 poprzedni wątek Doświadczalnia bylinowo-różana Panie Foerster, co pan robi przeciwko nornicom? - Krzyczę na nie. Wizytówka doświadczalni Landhaus Ettenbühl i Rosengarten Zweibrücken
Gosiek33 13:09, 12 lip 2019


Dołączył: 17 kwi 2015
Posty: 14119
Anda napisał(a)
W supel, niezle

Ciemiernik mlodziutki, to jeszcze por roku nie rozroznia

Jezowki zawsze piekne.


To mój najstarszy ciemiernik, chyba trzeci rok mu stuknął. Inne młode się wysiały...
Bardzo dziwna ta rabata, za podmurówką rosną sosny siejąc igły i szyszki, większość kwaśnolubów rośnie i tylko pas ciemierników z dolomitem w nogach zupełnie nieźle sobie tu radzą
____________________
pozdrawiam Gosiek Ogród do odnowy
Anda 13:41, 12 lip 2019


Dołączył: 25 maj 2015
Posty: 33250
Gosiek33 napisał(a)


To mój najstarszy ciemiernik, chyba trzeci rok mu stuknął. Inne młode się wysiały...
Bardzo dziwna ta rabata, za podmurówką rosną sosny siejąc igły i szyszki, większość kwaśnolubów rośnie i tylko pas ciemierników z dolomitem w nogach zupełnie nieźle sobie tu radzą


W zyciu bym nie pomyslala, ze ten ciemiernik ma trzy lata
____________________
Serdeczności Ewa - Doświadczalnia bylinowo-różana 2 poprzedni wątek Doświadczalnia bylinowo-różana Panie Foerster, co pan robi przeciwko nornicom? - Krzyczę na nie. Wizytówka doświadczalni Landhaus Ettenbühl i Rosengarten Zweibrücken
April 13:45, 12 lip 2019


Dołączył: 28 lis 2014
Posty: 10120
Gosiek33 napisał(a)


To mój najstarszy ciemiernik, chyba trzeci rok mu stuknął. Inne młode się wysiały...
Bardzo dziwna ta rabata, za podmurówką rosną sosny siejąc igły i szyszki, większość kwaśnolubów rośnie i tylko pas ciemierników z dolomitem w nogach zupełnie nieźle sobie tu radzą


Gosiu, ja mam tak samo, pod sosnami a ciemierniki świetne. Podsypuję skorupki jaj raz w roku albo dolomit. Sieją się też na potęgę Muszę tylko dokupić takich bordowych i bardziej w fiolet. Ale te nigry, biało zielonkawe też śliczne.
____________________
April April podbija las Mazowsze
Gosiek33 08:24, 13 lip 2019


Dołączył: 17 kwi 2015
Posty: 14119
Nadal susza










____________________
pozdrawiam Gosiek Ogród do odnowy
Gruszka_na_w... 21:27, 13 lip 2019


Dołączył: 28 gru 2015
Posty: 21904
Veilchenblau w supeł? To jest myśl! Muszę tylko odczekać na wycinkę bylin, żeby podejść do mojej.
U mnie popadało w nocy i w dzień, ale jakoś tak jesiennie się zrobiło.
____________________
Hania-To tu- to tam-łopatkę mam! "Przyjemność ma się do szczęścia mniej więcej tak, jak drzewo do ogrodu; nie ma ogrodu bez drzew, ale drzewa, nawet w wielkiej ilości, nie stanowią jeszcze ogrodu." ~ Władysław Tatarkiewicz
KasiaBawaria 22:32, 13 lip 2019


Dołączył: 19 mar 2012
Posty: 6443
U mnie tez troche w koncu popadalo.Za malo ale lepsze to niz nic
____________________
Zapraszam na kawe
Kasia_CS 00:14, 14 lip 2019


Dołączył: 07 maj 2016
Posty: 10448
Gosiek33 napisał(a)


mój tegoroczny zachwyt jeżówka tennesyjska, Veilchenblau udało mi się w supeł zawiązać






Fajna ta jezówka - taka dmuchnięta wiatrem na stałe

A róża na supeł wiernie oddaje kształt podpory - świetnie to wyszło !

Gosiu, tak w ogóle to zachwycam się Twoimi zdjęciami, bo pięknie fotografujesz...

Gosiek33 napisał(a)





Praying hands na brzegu rabaty, mimo że nie jest niskim piętrem wygląda rewelacyjnie - chyba swoją przeniosę na brzeg.

I oczko.. ekstra wygląda- fajnie mieć "żywą" wodę w ogródku
____________________
Ogródek Kasi - początkującego ogrodnika kawałek trawnika
TAR 11:46, 14 lip 2019


Dołączył: 16 sie 2016
Posty: 7227
Moje Cherry Fluff niestety sie skundliły i sa białe. Troche porazka



Gosia, mam wykopane roslinki dla Ciebie, chciałabym jutro je wysłać. Puść mi prosze adres na privka.
____________________
Ogrod nad bajorkiem
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies