Artykuły Forum Ogrody pokazowe Instagram
Logowanie
Gdzie jesteś » Forum

Znalezione posty dla frazy "img"

Ogrodowe radości i rozterki - ogród Agani 06:50, 13 lip 2019


Dołączył: 23 sty 2012
Posty: 69457
Do góry
Agania napisał(a)

Dziękuję za kciukaski

Szklarnia dla Ciebie Kasiu...zmotywowałaś mnie do pstryczków




Cudna Aganiu i jak wszystko zgrane, te dodatki też. Jestem pod ogromnym wrażeniem
Ogrodowe radości i rozterki - ogród Agani 06:48, 13 lip 2019


Dołączył: 23 sty 2012
Posty: 69457
Do góry
Agania napisał(a)
Aktualnie można teraz poplewić, mało jest komarów...chociaż jest jeden plus w tej suszy



Fantastyczny widok aż żałuję, że swój tnę mocno.
Miłkowo - sezon 2016-2022 06:43, 13 lip 2019


Dołączył: 23 sty 2012
Posty: 69457
Do góry


Kiedyś będzie tu ogród 06:39, 13 lip 2019


Dołączył: 24 sty 2012
Posty: 5340
Do góry
Magical Moonlight. A to Kasiu jej 'mamusia'.



Miłkowo - sezon 2016-2022 06:26, 13 lip 2019


Dołączył: 23 sty 2012
Posty: 69457
Do góry


tu już na czysto zrobiłam

Ogród na glinie 06:12, 13 lip 2019


Dołączył: 06 sie 2012
Posty: 10477
Do góry


Ogród na glinie 06:09, 13 lip 2019


Dołączył: 06 sie 2012
Posty: 10477
Do góry
Koralowe jeżówki i łososiowe liliowce.




Ogród na glinie 05:52, 13 lip 2019


Dołączył: 06 sie 2012
Posty: 10477
Do góry
Duża kępa przy studni - że sklepowego woreczka oraz rządek niskich jeżówek. Chyba za dużo tych różowych.
Ogród na glinie 05:49, 13 lip 2019


Dołączył: 06 sie 2012
Posty: 10477
Do góry
Moje Samosiejki na parkingu, uporządkowane tej wiosny
Mirkowy ogród (początki) 05:23, 13 lip 2019


Dołączył: 23 sty 2012
Posty: 69457
Do góry
Mirka napisał(a)
Ty i leń Irenko nie wierzę.Co do pogody to masakra.Dziś z węża podlewałam aż boję się na licznik od wody patrzeć.

Daglezja

Daglezję mam, wielką. Fajne ma szyszki i jest bezproblemowa.
No ostatnio 2 dni leń odpuścił i ciut porobiłam, teraz mnie wszystko boli
Czytam, że pokropiło, u mnie też. Ale już ćma rządzi, znowu, nie wiem, jak to dalej będzie, czy nie wywalę bukszpanów, bo to po prostu walka z wiatrakami. Zresztą ćma i koniki mi atakuje.
W ogródku emerytki 01:23, 13 lip 2019


Dołączył: 12 cze 2018
Posty: 9727
Do góry
Na dobranoc: był kot w butach, a ja mam kota Dudusia w kapeluszu
Szmaragdowy Zakątek 00:15, 13 lip 2019


Dołączył: 06 maj 2015
Posty: 162
Do góry
Madziu, Twoja relacja z wizyty u Ani perfekcyjna - nic dodać nic ująć. A gościć Cię w moim autku to była czysta przyjemność
Również dziękuję Aniu za zaproszenie i mile spędzony czas.

Co do nalewek to mój "namber łan" to dereniówka na miodzie - lekarstwo na wszystko!

Do mnie kiedyś przywędrowały z wiatrem lub obornikiem takie krwiste, w tym roku nie wysiałam ale nasionka mam jakby ktoś chciał.
W ogródku emerytki 23:49, 12 lip 2019


Dołączył: 12 cze 2018
Posty: 9727
Do góry
Zaczął kwitnąć biały dzwonek nn

Trochę na przekór, zamiast o tej porze dać zdjęcie zachodu słońca, wstawiam dzisiejszy wschód
Nowocześnie z różAnką :D 23:46, 12 lip 2019


Dołączył: 12 maj 2016
Posty: 13628
Do góry
anna_t napisał(a)



Ania, zrób za dnia zdjęcia roślin na tych rabatach pod płotem.
Wyglądają mega, chętnie bym zbliżenia pooglądała
Dwa ogrody 23:46, 12 lip 2019

Dołączył: 19 sie 2012
Posty: 7826
Do góry
Miłego weekendu
Dwa ogrody 23:44, 12 lip 2019

Dołączył: 19 sie 2012
Posty: 7826
Do góry



Dwa ogrody 23:42, 12 lip 2019

Dołączył: 19 sie 2012
Posty: 7826
Do góry



W ogródku emerytki 23:42, 12 lip 2019


Dołączył: 12 cze 2018
Posty: 9727
Do góry
Tak wyglądał rosnący w trzech miejscach zawciąg nadmorski / jakoś susza mu nie służy /, więc z jednego miejsca już się go pozbyłam, z pozostałych zrobię to jutro.

Mam nowe miejsce, już posadziłam niebieskie kostrzewy i będę myśleć, co do nich by pasowało.

Niezawodna surfinia, obok kwiatek bergenii, któremu pomyliły się pory roku
Dwa ogrody 23:40, 12 lip 2019

Dołączył: 19 sie 2012
Posty: 7826
Do góry



Dwa ogrody 23:38, 12 lip 2019

Dołączył: 19 sie 2012
Posty: 7826
Do góry



Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies