Gdzie jesteś » Forum » Projektowanie ogrodów » Kiedyś będzie tu ogród

Pokaż wątki Pokaż posty

Kiedyś będzie tu ogród

anka_ 06:39, 13 lip 2019


Dołączył: 24 sty 2012
Posty: 5340
Magical Moonlight. A to Kasiu jej 'mamusia'.



____________________
Anka Kiedyś będzie tu ogród "Będziesz mieć w życiu ciężkie chwile, ale to one własnie zawsze są tym, co pozwala otworzyć oczy na znaczące rzeczy w twym życiu, których wcześniej nie mogłeś dostrzec" Robin Williams
TUTEK 07:31, 13 lip 2019

Dołączył: 22 cze 2016
Posty: 76
dzięki aniu a twoje dęby to jak zywe katedry w odpowiednim miejscu dadzą klimat
ciekawy jestem twojej i toszki opini o książce?
a poza tym dobrego wekendu
anka_ 07:51, 13 lip 2019


Dołączył: 24 sty 2012
Posty: 5340
Też jestem ogromnie ciekawa. Już wysłana, więc na początku tygodnia powinna być.

Hortensja pnąca


____________________
Anka Kiedyś będzie tu ogród "Będziesz mieć w życiu ciężkie chwile, ale to one własnie zawsze są tym, co pozwala otworzyć oczy na znaczące rzeczy w twym życiu, których wcześniej nie mogłeś dostrzec" Robin Williams
Gosiek33 08:18, 13 lip 2019


Dołączył: 17 kwi 2015
Posty: 14125
anka_ napisał(a)
Magical Moonlight. A to Kasiu jej 'mamusia'.






A wiesz, że nie zawiązała mi ani jednego pączka. Muszę chyba jej stanowisko zmienić. Kasya a Twoja zakwitła?
____________________
pozdrawiam Gosiek Ogród do odnowy
Kasya 08:26, 13 lip 2019


Dołączył: 22 mar 2014
Posty: 41915
Gosiek33 napisał(a)



A wiesz, że nie zawiązała mi ani jednego pączka. Muszę chyba jej stanowisko zmienić. Kasya a Twoja zakwitła?

A ty 2 sadzonki miałaś chyba, zadna nie kwitnie ?
Moja na stanowisku tymczasowym, w cieniu pod tują jeszcze zadołowana z doniczką
____________________
pozdrawiam i zapraszam do ogladania moich zmagań z naturą Sezon 2020-2023 / Sezon 2016-2018 / Sezon 2014-2015
Gosiek33 08:30, 13 lip 2019


Dołączył: 17 kwi 2015
Posty: 14125
Kasya napisał(a)

A ty 2 sadzonki miałaś chyba, zadna nie kwitnie ?
Moja na stanowisku tymczasowym, w cieniu pod tują jeszcze zadołowana z doniczką



Pięknie Ci się rozwinęła, swoje posadziłam w półcieniu na nowej rabacie, tyle, że tam jednak zbyt sucho i mimo podlewania za mało mają wody.
____________________
pozdrawiam Gosiek Ogród do odnowy
ElzbietaFranka 20:30, 13 lip 2019


Dołączył: 14 kwi 2016
Posty: 13882
anka_ napisał(a)

Elu dzięki twoim namiarom i uprzejmości Gosi (Gosiek33 ) jestem (prawie ) posiadaczką 3 dębów Green Pilar. Wysokość z donicą ponad 2m . Coś bliżej jak odbiorę.
Ogromnie się cieszę, bo od dawna o nich marzyłam.






Takie same jak ja kupiłam po 89 zł. Jak będziesz sądzić utnij mu końcówkę szpic ok 2 cm. A wiosna jak zaczną rosnąć też uszczyknij boczne aby zgestnialy.

Widzę, że są 4 sztuki na wózku Gosia też kupiła.
____________________
Ela-Wawa Ela-ptasi-gaj
ElzbietaFranka 20:39, 13 lip 2019


Dołączył: 14 kwi 2016
Posty: 13882
anka_ napisał(a)
Też jestem ogromnie ciekawa. Już wysłana, więc na początku tygodnia powinna być.

Hortensja pnąca





U mnie hortensje pnące już ponad 3 lata i cholernice nie kwitną ładne ale co z tego jak nie kwitną. Wg Irenki zakwitna.

W poniedziałek w Lidlu mają być hortensje po 13 zł. W zeszłym roku kupiłam i w tym roku już kwitna.
Kupiłam też w zeszłym roku dorodne limelingi w szkółce pięknie kwitną. W tym roku zastrajkowały mimo dobrych warunków sporadycznie nawiązały kwiaty może jeszcze się rozwiną. Nie miałam do tej pory limonek więc nie mam doświadczenia jak się rozwijają.
____________________
Ela-Wawa Ela-ptasi-gaj
anka_ 19:03, 14 lip 2019


Dołączył: 24 sty 2012
Posty: 5340
Gosiek33 napisał(a)
A wiesz, że nie zawiązała mi ani jednego pączka. Muszę chyba jej stanowisko zmienić. Kasya a Twoja zakwitła?
Wiesz Gosiu tak mnie zastanawia dlaczego u ciebie nie kwitną. Pamiętam, że na tą co od ciebie dostałam też narzekałaś pod tym względem. U mnie jest cała zapączkowana. Fakt- moje wszystkie rosną w pełnym słońcu.

Kasya napisał(a)
Moja na stanowisku tymczasowym, w cieniu pod tują jeszcze zadołowana z doniczką
Bardzo ładnie ci Kasiu zakwitła.
____________________
Anka Kiedyś będzie tu ogród "Będziesz mieć w życiu ciężkie chwile, ale to one własnie zawsze są tym, co pozwala otworzyć oczy na znaczące rzeczy w twym życiu, których wcześniej nie mogłeś dostrzec" Robin Williams
anka_ 19:13, 14 lip 2019


Dołączył: 24 sty 2012
Posty: 5340
ElzbietaFranka napisał(a)
Takie same jak ja kupiłam po 89 zł. Jak będziesz sądzić utnij mu końcówkę szpic ok 2 cm. A wiosna jak zaczną rosnąć też uszczyknij boczne aby zgestnialy.

Widzę, że są 4 sztuki na wózku Gosia też kupiła.
Czyli rozumiem, że dęby dobrze znoszą cięcie? Pytam, bo muszę jednego czerwonego trochę ciachnąć i się boję. Hm... wkopałam Gosię.

ElzbietaFranka napisał(a)
U mnie hortensje pnące już ponad 3 lata i cholernice nie kwitną ładne ale co z tego jak nie kwitną. Wg Irenki zakwitna.

W poniedziałek w Lidlu mają być hortensje po 13 zł. W zeszłym roku kupiłam i w tym roku już kwitna.
Kupiłam też w zeszłym roku dorodne limelingi w szkółce pięknie kwitną. W tym roku zastrajkowały mimo dobrych warunków sporadycznie nawiązały kwiaty może jeszcze się rozwiną. Nie miałam do tej pory limonek więc nie mam doświadczenia jak się rozwijają.
Muszę zerknąć na ofertę, choć marne perspektywy na jazdę. U mnie hortki bardzo ładnie kwitną, nie wiem od czego to zależy.
Ta hortensja pnąca na fotce wyżej to już duuuuża sztuka - dostałam w tym roku od Gosi. I chyba jej się u mnie podoba, bo mimo przesadzania zakwitła i ma przyrosty. 2 kwiatki ale miała- reszty pąków niestety nie dała rady rozwinąć.
No i mam jeszcze 2 małą, ale ta się aklimatyzuje.
____________________
Anka Kiedyś będzie tu ogród "Będziesz mieć w życiu ciężkie chwile, ale to one własnie zawsze są tym, co pozwala otworzyć oczy na znaczące rzeczy w twym życiu, których wcześniej nie mogłeś dostrzec" Robin Williams
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies