Artykuły Forum Ogrody pokazowe Instagram
Logowanie
Gdzie jesteś » Forum

Znalezione posty dla frazy "img"

Podwórkowa rehabilitacja 20:33, 12 lip 2019


Dołączył: 12 sie 2013
Posty: 11968
Do góry
I na koniec ta moja kamienna ścieżka do kącika wypoczynkowego w stipach


Macham maciejką do miłych Gości
Podwórkowa rehabilitacja 20:31, 12 lip 2019


Dołączył: 12 sie 2013
Posty: 11968
Do góry
W cieniu - zacieniona 20:28, 12 lip 2019


Dołączył: 22 wrz 2010
Posty: 19612
Do góry
Jarzmianka...i motyle.
Podwórkowa rehabilitacja 20:27, 12 lip 2019


Dołączył: 12 sie 2013
Posty: 11968
Do góry
Ogród pod lasem 20:26, 12 lip 2019


Dołączył: 07 maj 2016
Posty: 10454
Do góry
Komuś taką hostę? Bo kiedyś ukopalam i biedna w donicy się męczy aż się nad nią zlituję, a jakoś nie wykopałam i mała taka zapomniana



Aprilku, u Ciebie potrzebna hakone macra, tak? To odkroję kawałek, bo mam jedną kępkę, to się podzielę
Podwórkowa rehabilitacja 20:26, 12 lip 2019


Dołączył: 12 sie 2013
Posty: 11968
Do góry
W cieniu - zacieniona 20:24, 12 lip 2019


Dołączył: 22 wrz 2010
Posty: 19612
Do góry
barbara_krajewska napisał(a)

Ależ ona ładna!
Hosty na Zacienionej mają świetne warunki, hortensje też!

Basiu...w tym roku wszystko rośnie,chwastów nie mam dużo,ziemia otulona roślinami.
Podwórkowa rehabilitacja 20:23, 12 lip 2019


Dołączył: 12 sie 2013
Posty: 11968
Do góry
I takie tam portreciki
Podwórkowa rehabilitacja 20:21, 12 lip 2019


Dołączył: 12 sie 2013
Posty: 11968
Do góry
barbara_krajewska napisał(a)

Powinnam powtórzyć większość zdjęć, bo urocze nad wyraz i trudno mi się powstrzymać. Jednak robię miejsce na kolejne...

Reniu, na mrówki skutecznie działa cynamon w proszku. Sprawdziłam, wynoszą się niemal natychmiast!

Witaj Basiu
Dziękuję za miłe słowa.
Cynamon stosuję, niestety to mrowisko w doniczce z liliami przegapiłam

Jeżówki dla Ciebie
Podwórkowa rehabilitacja 20:16, 12 lip 2019


Dołączył: 12 sie 2013
Posty: 11968
Do góry
Szklarnia w środku i przez szyby. Raczej owoców tam mniej ale większych w porównaniu do tych z gruntu.
Podwórkowa rehabilitacja 20:13, 12 lip 2019


Dołączył: 12 sie 2013
Posty: 11968
Do góry
Podwórkowa rehabilitacja 20:12, 12 lip 2019


Dołączył: 12 sie 2013
Posty: 11968
Do góry
Chwasty w trawniku 20:11, 12 lip 2019

Dołączył: 16 maj 2017
Posty: 10
Do góry
Proszę o pomoc co to jest za chwast na tle całej trawy wyróżnia się, może nie z daleka lecz z bliska. Pytanie do Koleżanek i Kolegów, jak to wytępić?Jest tego sporo aby wyrywać, zreszta pozostawia to spore dziury w terenie. Na całości kiepsko to wygląda i jest tego już sporo, pytanie czy jest to odmiana jakiegoś chwastu który po zimie nie przetrwa, czy trzeba to tępić i pytanie jak?
Podwórkowa rehabilitacja 20:11, 12 lip 2019


Dołączył: 12 sie 2013
Posty: 11968
Do góry
Katkak napisał(a)

Dziękuję Reniu. Te bulwiaste mam. Jedliśmy dopiero pierwszy barszczyk. Jak zjemy cebulę (a dużo nie zostało) to wysieję sałaty i rzodkiewkę.

Świetny plan
U mnie w warzywniku busz, kwiaty mieszają się z warzywami, buraczki bulwiaste w końcu posiałam.
Parę fotek
Przedogródek pod dębem 19:59, 12 lip 2019


Dołączył: 03 sty 2018
Posty: 7199
Do góry
Obiecałem pokazać co kupiłem w Otmuchowie. Teraz realizuję.
Skromne te zakupy ale staram się aby je ograniczyć.
Ogród z łezką II 19:57, 12 lip 2019


Dołączył: 07 sty 2012
Posty: 7632
Do góry
Kindzia napisał(a)
Lilie przy łezce będą się kończyć









Cudne masz lilie a Twoje cięcie buksików MISTRZOSTWO Perfekcja Kasiu do entej A lilii Ci zazdroszcze i tej olbrzymiej pachnącej Pięknie Pozdrawiam
Różaneczniki - choroby i szkodniki 19:54, 12 lip 2019


Dołączył: 03 sty 2018
Posty: 7199
Do góry
na już rosnących ( od roku), też złe objawy:


Jak zareagować?
Różaneczniki - choroby i szkodniki 19:51, 12 lip 2019


Dołączył: 03 sty 2018
Posty: 7199
Do góry
Witam. Na zakupionych dwóch rh pojawiły się takie objawy:
Liliowo i kolorowo:) 19:38, 12 lip 2019


Dołączył: 07 sty 2012
Posty: 7632
Do góry






Niektore z liliowcow.
Miłkowo - sezon 2016-2022 18:41, 12 lip 2019


Dołączył: 07 sty 2012
Posty: 7632
Do góry
Milka napisał(a)

Sylwia, fakt, mam sporo, jakoś tak wyszło, ale i innych roślin nie brakuje, cały rok coś jest, dzięki serdeczne. Robota nie do przerobienia, cięcia mam od groma....róż nie mam kiedy przyciąć, bo tnę wszystko na raz, jak nie przytnę, nie ponowią kwitnienia, no trudno, estetycznie też nie jest. Mam jedną rabatę do poprawy, od 7 lat, stale nic tam się nie sprawdza. I jeszcze pies łazi się tam załatwiać i na płask mam wszystko.

rudbekia Cherry super przezimowała, w zależności ok światła, ma różne kolory; fajnie z czerwonymi jeżówkami się komponuje, różowe same się posiały i białe






Bardzo dużo masz jeżówek i fajnie Ci rosną, u mnie te odmianowe to jednorazówki, cos nie chca u mnie rosnąc. Szpaler hortek masz imponujący no nowy kącik bardzo dobrze się komponuje, super kolor dobrałaś no i ten obraz, podziwiam za pracowitośc i cierpliwość no i kiedy Ty to robisz wszystko? Pozdrawiam
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies