Proszę o pomoc co to jest za chwast na tle całej trawy wyróżnia się, może nie z daleka lecz z bliska. Pytanie do Koleżanek i Kolegów, jak to wytępić?Jest tego sporo aby wyrywać, zreszta pozostawia to spore dziury w terenie. Na całości kiepsko to wygląda i jest tego już sporo, pytanie czy jest to odmiana jakiegoś chwastu który po zimie nie przetrwa, czy trzeba to tępić i pytanie jak?
Bardzo dużo masz jeżówek i fajnie Ci rosną, u mnie te odmianowe to jednorazówki, cos nie chca u mnie rosnąc. Szpaler hortek masz imponujący no nowy kącik bardzo dobrze się komponuje, super kolor dobrałaś no i ten obraz, podziwiam za pracowitośc i cierpliwość no i kiedy Ty to robisz wszystko? Pozdrawiam