Artykuły Forum Ogrody pokazowe Instagram
Logowanie
Gdzie jesteś » Forum

Znalezione posty dla frazy "img"

Ogród Pierwszy (nie)Wielki - projekt 23:26, 11 lip 2019


Dołączył: 23 sty 2013
Posty: 3007
Do góry
Gdzieś mi się na wątkach obiło że zniknąłem z forum Jestem cały czas tylko czas tak pędzi że pracując po 3, 4 dni w tygodniu po 12 godzin wieczorami tylko przeglądam wątki a w dni wolne cały czas w ogrodzie. Nie ma kiedy coś wrzucić Do tego jak zwykle aura niesprzyjająca i tak jakoś zapału mniej. Na dowód zostawię zdjęcie znad stawu, postaram się ożywić i swój wątek.


A Twój ogród pięknieje, sporo podrósł w tym roku, carexy super
Ranczo Szmaragdowa Dolina II 23:25, 11 lip 2019


Dołączył: 20 kwi 2015
Posty: 89774
Do góry
Wczorajsze zakupy po wypadzie z Anitką


Ania z Zielonego Wzgórza 23:25, 11 lip 2019


Dołączył: 08 mar 2016
Posty: 552
Do góry
Pierwszy pomidor

Cukinia

Dynia "Bambino" na kompoście


Ania z Zielonego Wzgórza 23:23, 11 lip 2019


Dołączył: 08 mar 2016
Posty: 552
Do góry
Rabata przy bramie


Pierwszy kwiat budleji

Zauroczyła mnie Rudbekia "Lemon SmileyZ"
Ania z Zielonego Wzgórza 23:18, 11 lip 2019


Dołączył: 08 mar 2016
Posty: 552
Do góry

Maki

Ptasi gaj 23:18, 11 lip 2019


Dołączył: 14 kwi 2016
Posty: 15250
Do góry
CD





Ranczo Szmaragdowa Dolina II 23:18, 11 lip 2019


Dołączył: 20 kwi 2015
Posty: 89774
Do góry

wczoraj szły i nic...
Ania z Zielonego Wzgórza 23:16, 11 lip 2019


Dołączył: 08 mar 2016
Posty: 552
Do góry
Ranczo Szmaragdowa Dolina II 23:15, 11 lip 2019


Dołączył: 20 kwi 2015
Posty: 89774
Do góry
Takie niebo oststanio nam przy powrotach towarzyszy



Ania z Zielonego Wzgórza 23:14, 11 lip 2019


Dołączył: 08 mar 2016
Posty: 552
Do góry
Ptasi gaj 23:14, 11 lip 2019


Dołączył: 14 kwi 2016
Posty: 15250
Do góry
Jeszcze inne







Ania z Zielonego Wzgórza 23:13, 11 lip 2019


Dołączył: 08 mar 2016
Posty: 552
Do góry
Ania z Zielonego Wzgórza 23:12, 11 lip 2019


Dołączył: 08 mar 2016
Posty: 552
Do góry
W ogródku kwiatowym
Lilia św. Józefa

Monarda


Ogród w Tarnowie 23:11, 11 lip 2019


Dołączył: 27 lut 2011
Posty: 3351
Do góry
Karpie koi dobrze przeżyły upalne dni, są bardzo aktywne i ciągle nie najedzone









Ptasi gaj 23:09, 11 lip 2019


Dołączył: 14 kwi 2016
Posty: 15250
Do góry
Byłam dzisiaj na działce u mnie nie padało. Dalej sucho można się załamać.
Podlewalam.


Fotki dla Anki ten mniejszy kosztował 89 zł a wyższy w zeszłym roku 289 zł zmetek





Moja działeczka, moje marzenie, moje pierwsze na niej kroki 23:04, 11 lip 2019


Dołączył: 01 kwi 2017
Posty: 4071
Do góry
M9ze tych jeszcze nie ma tutaj











Ogród - moje marzenie, zmęczenie i spokój 22:59, 11 lip 2019


Dołączył: 07 kwi 2019
Posty: 1704
Do góry
Jola_M napisał(a)
liliowce "Crimson pirate" dobrze teraz widać na tle ogników

zmiana dekoracji w koszykach, bratki dokonały żywota, a teraz mam.... no właśnie nie potrafię powtórzyć nazwy - Pani w szkółce mi mówiła, ale uleciało.....

koniec truskawek, bób do zebrania i coś dziwnego zjada moje kalarepy i rzodkiewkę (liście), a także rukolę. Jakieś dziwne skaczące badziewie

Liliowce faktycznie pięknie świecą z daleka je widać
dekoracja okienna w koszyczkach urocza inwazją w warzywniku się nie przejmuj nie można mieć wszędzie idealnie
Pozdrawiam

Nowoczesny ogród ze skarpami 22:59, 11 lip 2019


Dołączył: 12 maj 2016
Posty: 13628
Do góry
amatorodniczka napisał(a)
Dziś były przymiarki rozplenic hameln na skarpie przy grabach..

Dokupiliśmy też 3 graby, które w szkółce oddalonej 100 km wręcz na nas czekały
I dziś powstała też nowa rabata - grackowa.. jutro przygotowujemy na niej glebę


Zastanawiam się też już nad skarpą wjazdową.. kamienie już sobie leżą, ale nie wiem czy tego płaskiego nie przyniosę gdzie indziej bo zbytnio się tu nie wyróżnia

Na tą skarpę myślałam o rozplenicach little bunny (lub hakone), o bylinach oczywiście białych, carexach które zakupiłam jako ID A nie są ID i o czymś zimozielonym może tuje danica?



I kamień z bliska. Jest podobny kolorystycznie do kamieni w gabionach





Niesamowite masz te obszary!
Piękne kamloty!
Podwórkowa rehabilitacja 22:56, 11 lip 2019


Dołączył: 30 sty 2011
Posty: 18912
Do góry
ryska napisał(a)
"W stipie"
Krwawniki w stipie


Powinnam powtórzyć większość zdjęć, bo urocze nad wyraz i trudno mi się powstrzymać. Jednak robię miejsce na kolejne...

Reniu, na mrówki skutecznie działa cynamon w proszku. Sprawdziłam, wynoszą się niemal natychmiast!
Małymi krokami-Ogród Wioli 22:56, 11 lip 2019


Dołączył: 01 kwi 2017
Posty: 4071
Do góry
Wiolka5_7 napisał(a)
I tutaj z dereniem,jeżówką ,liatrą,kulami z bukszpanu i hakone i tyle


Wiolu witaj po prostu bajka
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies