Ogród Pierwszy (nie)Wielki - projekt
23:26, 11 lip 2019
Gdzieś mi się na wątkach obiło że zniknąłem z forum
Jestem cały czas tylko czas tak pędzi że pracując po 3, 4 dni w tygodniu po 12 godzin wieczorami tylko przeglądam wątki a w dni wolne cały czas w ogrodzie. Nie ma kiedy coś wrzucić
Do tego jak zwykle aura niesprzyjająca i tak jakoś zapału mniej. Na dowód zostawię zdjęcie znad stawu, postaram się ożywić i swój wątek.
A Twój ogród pięknieje, sporo podrósł w tym roku, carexy super
A Twój ogród pięknieje, sporo podrósł w tym roku, carexy super