Artykuły Forum Ogrody pokazowe Instagram
Logowanie
Gdzie jesteś » Forum

Znalezione posty dla frazy "img"

W cieniu - zacieniona 21:43, 11 lip 2019


Dołączył: 22 wrz 2010
Posty: 19612
Do góry
Zielono...
To tu- to tam- łopatkę mam ! 21:39, 11 lip 2019


Dołączył: 12 maj 2016
Posty: 13628
Do góry
Gruszka_na_wierzbie napisał(a)


Uwielbiam białe jeżówki.







Też je uwielbiam!
Wczoraj w nocy - namówiona przez bandę wpływowych ogrodnic - zamówiłam 8 green jewell.
Moje White Swan mają się dobrze, choć są różne i sama nie wiem, czy to na pewno ten gatunek

W tym roku kupiłam też Delicoius Nougat. Są urocze, ale nieduże. Zastąpią u mnie Butterfly Kisses.

W cieniu - zacieniona 21:31, 11 lip 2019


Dołączył: 22 wrz 2010
Posty: 19612
Do góry
W tym roku róże kwitną wyjątkowo długo...
Ogród z czereśnią 21:20, 11 lip 2019


Dołączył: 09 sty 2013
Posty: 6321
Do góry
I jeszcze moja "szkółka" jeżówkowa wysiane w tym roku - białe i różowe - te podstawowe - małe ale własne

Dzisiaj były zmagania z kolejnym miejscem które "uszczknęłam" ale o tym następnym razem.

Ależ mnie to wszystko cieszy

Nowocześnie z różAnką :D 21:18, 11 lip 2019


Dołączył: 27 kwi 2015
Posty: 13459
Do góry

Muszę obie swidosliwy ponaciagac bo chce żeby gałęzie były nisko
Ogród z czereśnią 21:16, 11 lip 2019


Dołączył: 09 sty 2013
Posty: 6321
Do góry
i takie tam jeszcze obrazki z tej rabatki



Ogród z czereśnią 21:14, 11 lip 2019


Dołączył: 09 sty 2013
Posty: 6321
Do góry


i zakątek lawendowy podparta jest Perovskia bo jakoś tak ją pokręciło


a czy ktoś wie - co to takiego ? zapewne jakiś chwaścior ale nie wiem - ładnie wyglądało to zostawiła ale nie mam pojęcia co to nigdy czegoś takiego tam nie było - być może przywiezione z ziemią.
Wyrywać? zostawiać?

Ogród z czereśnią 21:08, 11 lip 2019


Dołączył: 09 sty 2013
Posty: 6321
Do góry
i druga strona:

tu za rozchodnikami mają być dwie hortensje bukietowe Pinky Winky które się właśnie hodują w doniczkach



Ogród z czereśnią 21:05, 11 lip 2019


Dołączył: 09 sty 2013
Posty: 6321
Do góry
I fotki z dzisiaj:

Ogród z czereśnią 21:03, 11 lip 2019


Dołączył: 09 sty 2013
Posty: 6321
Do góry
i teraz tak trochę wyjaśnienia - pewnie część z Was od razu pomyśli, że ta rabata jest trochę bezsensowna (tak ją zresztą nazywam) i nie będzie miała racji bytu na dłuższą metę jak drzewa się rozrosną. Wiem, i mam już plan, ale zrealizuję go małymi kroczkami, znienacka i z zaskoczenia Ogólnie chcę cały ten kawałek zagospodarować a nie tylko metr pod płotem. Co sądzicie?
Na razie jednak zrobiłam coś takiego - i ja się z tego bardzo cieszę

jakiś czas temu - może początek czerwca?


Ogród z czereśnią 20:59, 11 lip 2019


Dołączył: 14 cze 2015
Posty: 21942
Do góry
Aniu przepraszam zapomnialam komu ta fotke obiecalam

fotka z lutego, tu go fajnie wiadac


Poszukam jeszcze innych ale wlasnie usapiam na siedzaco wiec lepiej bedzie jak to sie w lozku stanie
Ogród z czereśnią 20:58, 11 lip 2019


Dołączył: 09 sty 2013
Posty: 6321
Do góry


a potem tak:
Ogród z czereśnią 20:57, 11 lip 2019


Dołączył: 09 sty 2013
Posty: 6321
Do góry
Dzisiaj pokażę kolejną moją rabatę - tegoroczną.
Było tak - jeszcze w zeszłym roku - osobiście ja muszę powiedzieć, że lubiłam ten zakątek choć pewnie był do przeróbki. Jednak niezależna ode mnie decyzja zapadła, że większość drzew zostanie wycięta (częściowo przez sąsiedztwo gdyż sobie zażyczyli aby igły z sosny nie wpadały im do ogrodu).


Miała tam zostać zasiana tylko trawa... (!!!!) sami rozumiecie, że nie mogłam do tego dopuścić i tak udało mi się "uszczknąć" kolejny kawałeczek ogrodu na własne "pomysły".
Zatem było tak - jesień 2018
Choroby i szkodniki jodeł, jodła - Abies 20:55, 11 lip 2019

Dołączył: 11 lip 2019
Posty: 1
Do góry
Dzień dobry. Trafiłam tu próbując znaleźć odpowiedź na pytanie co dolega mojej jodełce. Może Wy będziecie w stanie mi pomóc. Żółkną jej końcówki gałązek, wszystko na tegorocznych przyrostach. Co robić? Pomocy!
Ogród Pierwszy (nie)Wielki - projekt 20:53, 11 lip 2019


Dołączył: 12 maj 2016
Posty: 13628
Do góry
A to już pozdrowienia dla Asi Makadmii.

Pozdrawiają Asiowe miśki z tylnego rzędu
Makadamia Asia Twoje ML okazały się być dwoma gatunkami.
Ten najdorodniejszy był Morning Lightem. Ja go podzieliłam na dwa.

Dwa pozostałe to raczej gracki.

Ogród z czereśnią 20:48, 11 lip 2019


Dołączył: 09 sty 2013
Posty: 6321
Do góry
Adela - Elu
Brunnera Looking Glass wygląda tak. Trochę widać, że susza Niestety nie mogę znaleźć zdjęcia jak kwitnie


Szybko się rozrasta. Ja ją lubię
Ogród Pierwszy (nie)Wielki - projekt 20:45, 11 lip 2019


Dołączył: 12 maj 2016
Posty: 13628
Do góry
Taki mamy finał.
I nawet powojnik Blue Angel znalazł miejscówkę. Niech się pnie po belce pergoli tarasowej.


Nowocześnie z różAnką :D 20:41, 11 lip 2019


Dołączył: 27 kwi 2015
Posty: 13459
Do góry
Znajdź różnice
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies