Artykuły Forum Ogrody pokazowe Instagram
Logowanie
Gdzie jesteś » Forum

Znalezione posty dla frazy "img"

Oswajanie ogrodowe, czyli work in progress 14:58, 10 lip 2019


Dołączył: 25 maj 2015
Posty: 34448
Do góry
Poppy napisał(a)
]


Ewelino, a to jest?... Już widziałam parę razy i nazwy nie pamiętam.

Jeżówka - Echinacea 14:08, 10 lip 2019


Dołączył: 04 gru 2014
Posty: 7729
Do góry


Przepiękne masz jeżóweczki
Hortensjowo 14:04, 10 lip 2019


Dołączył: 25 maj 2015
Posty: 34448
Do góry
Helen, ja bardzo lubię świdośliwy, ale nie wiem, czy takie drzewo tak blisko tarasu to dobry pomysł. To drzewo bardzo smacznie owocuje. Będziesz miała mnóstwo skrzydlatych gości i plamy od owoców na tarasie.

Drzewko przy tarasie powinno być w miarę niebrudzące, w sensie plamy z owoców i ptasie odchody, no i powinno się głęboko korzenić, żeby nie podnosiło płyt tarasowych. Powinno mieć również ładne liście, nie za małe, żeby dawały cień.

Jeśli tak, to w grę wchodzą na pewno Cercis.

https://www.bauer-baumschulen.ch/de-ch/artikel/2152/cercis-siliqaustrum-schirmform

Nie wiem, jakie korzenie ma Cornus. Jego też można pięknie prowadzić wielopniowo

Cornus controversa
https://www.baumschule-newgarden.de/media/image/db/8e/e3/9503_0_Cornus-controversa-300-350-cm-mehrstaemmig.jpg

Cornus nn


Cudownie wygląda również
https://www.provenwinners.com/sites/provenwinners.com/files/imagecache/500x500/ifa_upload/temple_of_bloom_seven_son_flower_landscape.jpg

Pod Biało-Niebieską Chmurką moj Bawarski ogrod na wsi 14:02, 10 lip 2019


Dołączył: 14 cze 2015
Posty: 21942
Do góry
bylam dzis na cmentarzu odchwascic na grobie i jak wyrzucalam moje chwasty do kompostownika cmentarnego znalazlam tam taka hortensje


nie mam pojecia jak sie nazywa ale jest w bardzo dobrym stanie. Musze jej teraz znalezc miejsce w ogrodzie ale nie wiem gdzie

moze tu



tu jest dlugo cien, i moze by inne hortki, ktore i tak planowalam przesadzic tu dostadzc a przed hortki hosty?
Pod Biało-Niebieską Chmurką moj Bawarski ogrod na wsi 13:55, 10 lip 2019


Dołączył: 14 cze 2015
Posty: 21942
Do góry
mamy w sumie 15 pisklakow

teraz juz siedza w pudle



a wczesniej byly tu
Jeżówka - Echinacea 13:13, 10 lip 2019


Dołączył: 18 sty 2015
Posty: 22152
Do góry

Piękne
Ogród pod lasem 12:55, 10 lip 2019


Dołączył: 15 maj 2018
Posty: 1469
Do góry
UrsaMaior napisał(a)












Iza, busz masz nie przy zwo ity
I faktycznie, widac golym okiem roznice, zwlaszcza liscie im sie roznia
Mój azyl na wichrowym wzgórzu 12:49, 10 lip 2019


Dołączył: 23 lut 2018
Posty: 284
Do góry
Anitka napisał(a)
Listopad. Po przymrozkach jeszcze ma część liści.




Koniec listopada.


Wielke dzieki, za fotki.
Cos tam czerwonego widze a to ze pozno sie przebarwia i dlugo liscie trzyma, to mi wcale nie przeszkadza, o moje wisnie i sliwy rowniez pozno sie przebarwiaja a szukam czerwonego "partnera" na jesien do nich, wiec chyba bedzie pasowal.

Klon Atropurpureum ladniej sie przebarwia ale z tego co na twoich zdjeciach po dacie wrzucenia widzialam, jednak juz w pazdzierniku zrzuca liscie, wiec torche za wczesnie jak do mojego ogrodu.
Oswajanie ogrodowe, czyli work in progress 12:45, 10 lip 2019


Dołączył: 15 maj 2018
Posty: 1469
Do góry
Oswajanie ogrodowe, czyli work in progress 12:37, 10 lip 2019


Dołączył: 15 maj 2018
Posty: 1469
Do góry
W samym słońcu 12:37, 10 lip 2019


Dołączył: 19 mar 2015
Posty: 6601
Do góry
Oswajanie ogrodowe, czyli work in progress 12:36, 10 lip 2019


Dołączył: 15 maj 2018
Posty: 1469
Do góry
Oswajanie ogrodowe, czyli work in progress 12:34, 10 lip 2019


Dołączył: 15 maj 2018
Posty: 1469
Do góry

Jeżówka - Echinacea 12:33, 10 lip 2019


Dołączył: 15 sty 2018
Posty: 2087
Do góry
Vintage wine

przesadzane, pomieszane
Oswajanie ogrodowe, czyli work in progress 12:32, 10 lip 2019


Dołączył: 15 maj 2018
Posty: 1469
Do góry
Jeżówka - Echinacea 12:25, 10 lip 2019


Dołączył: 15 sty 2018
Posty: 2087
Do góry
Southern Belle

Lemon Drop

Eccentric
Oswajanie ogrodowe, czyli work in progress 12:24, 10 lip 2019


Dołączył: 15 maj 2018
Posty: 1469
Do góry
Oswajanie ogrodowe, czyli work in progress 12:20, 10 lip 2019


Dołączył: 15 maj 2018
Posty: 1469
Do góry
Jeżówka - Echinacea 12:18, 10 lip 2019


Dołączył: 15 sty 2018
Posty: 2087
Do góry

Leilani

Hot Papaya

Southern Belle
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies