Monia to ujęcie jest przepiękne.
Ale powiem Ci, że jestem pod wrażeniem ogrodu. W jeden rok wszystko tak Ci się niesamowicie rozrosło, osiągnęłaś piękny efekt.
Na fotkach nie widać skutków tych upałów, nawet trawnik jest zielony.
A chwasty musisz czym prędzej powyrywać, tego to Ci nie zazdroszczę.
Dzisiaj trochę pogrzebałam w ziemi, w nocy padało, więc chwasty łatwiej było wyrywać.Duchota i te wysokie temperatury nie pasowały, teraz tak chłodno? Też nie pasuje. Lipiec zaczął się byle jaki.
Na pewno nie uda mi się pokazać tego ogrodu piękniej niż to robi jego właścicielka, ale może moje spojrzenie pokaże coś więcej
tyle jest smaczków w tym ogródeczku....
Ogródeczek Dorotki to piękny ogród pełen wspaniałych roslin i choć na trudnej ziemi to zadbany i każda roślinka dopilnowana
Zapachy unoszą się z każdego kącika, tylko wdychać aromaterapia wspaniała
I ptaszki i owady mają się gdzie napić, w te upały to bezcenne dla nich źródło życia
trochę to długo trwało ,ale w końcu znalazłam chwilkę ,żeby wstawić moją relację ze Szmaragdowej
jeszcze raz dziękuję za niezapomniane ,cudowne chwile w Waszym raju