Artykuły Forum Ogrody pokazowe Instagram
Logowanie
Gdzie jesteś » Forum

Znalezione posty dla frazy "img"

Wymarzony sielankowy ogród..... 20:43, 07 lip 2019


Dołączył: 14 lut 2017
Posty: 9428
Do góry
sylwia_slomczewska napisał(a)
Kochana, ależ kolorowo u Ciebie, cudnie tak jak lubię
Śliczna trytoma Jak to zrobiłaś, że malwy mają liście zdrowe???Moje już w rdzy


Sylwuś na zdjęciach nie było widać, ale malwy mają to do siebie, że szybko łapią tą rdzę, ja zawsze odrywam to co brzydkie... ale mimo wszystko je uwielbiam sorki, że dopiero odpisuję, przerwę z forum miałam, jak się spotkamy to pogadamy, cieszę, się bardzo
no i parę fot z dzisiaj, rozchodnikowa szaleje, pięknie się rozbujała, jeszcze nie powycinałam szafirków...


Nowocześnie z różAnką :D 20:40, 07 lip 2019


Dołączył: 27 kwi 2015
Posty: 13459
Do góry
Nowocześnie z różAnką :D 20:38, 07 lip 2019


Dołączył: 27 kwi 2015
Posty: 13459
Do góry
Nowocześnie z różAnką :D 20:36, 07 lip 2019


Dołączył: 27 kwi 2015
Posty: 13459
Do góry
Z lawendą

I moje skarpy, już jest tak ciasno że nie muszę pielic
Działeczka Asi :) 20:36, 07 lip 2019


Dołączył: 13 lip 2016
Posty: 8518
Do góry
Działeczka Asi :) 20:34, 07 lip 2019


Dołączył: 13 lip 2016
Posty: 8518
Do góry
Nowocześnie z różAnką :D 20:33, 07 lip 2019


Dołączył: 27 kwi 2015
Posty: 13459
Do góry

Z jeżówką
Działeczka Asi :) 20:32, 07 lip 2019


Dołączył: 13 lip 2016
Posty: 8518
Do góry
I kilka jak zwykle tych samych widoczków

Nowocześnie z różAnką :D 20:31, 07 lip 2019


Dołączył: 27 kwi 2015
Posty: 13459
Do góry
Stipowe stylizacje
Z kocimietka

Z The fakty
Jeżówka - Echinacea 20:30, 07 lip 2019


Dołączył: 15 sty 2018
Posty: 2087
Do góry
Sima napisał(a)
A to moje piękności

Znasz nazwę tej jeżówki?
Działeczka Asi :) 20:28, 07 lip 2019


Dołączył: 13 lip 2016
Posty: 8518
Do góry
Działeczka Asi :) 20:26, 07 lip 2019


Dołączył: 13 lip 2016
Posty: 8518
Do góry
Ogródkowe perypetie:) 20:25, 07 lip 2019


Dołączył: 07 gru 2012
Posty: 12208
Do góry
Na pamiątkę naszego spotkania wklejam Ci kilka fotek.








Obie mówiłyśmy, że w tym miejscu jest dobre światło. Wyglądasz jak Alicja w zaczarowanej krainie.

Działeczka Asi :) 20:25, 07 lip 2019


Dołączył: 13 lip 2016
Posty: 8518
Do góry
Działeczka Asi :) 20:23, 07 lip 2019


Dołączył: 13 lip 2016
Posty: 8518
Do góry
Działeczka Asi :) 20:21, 07 lip 2019


Dołączył: 13 lip 2016
Posty: 8518
Do góry
Działeczka Asi :) 20:20, 07 lip 2019


Dołączył: 13 lip 2016
Posty: 8518
Do góry
Działeczka Asi :) 20:19, 07 lip 2019


Dołączył: 13 lip 2016
Posty: 8518
Do góry
Ku pamięci



W moim małym ogródeczku - Dorota 20:15, 07 lip 2019


Dołączył: 07 gru 2012
Posty: 12208
Do góry
abiko napisał(a)
Dorotko była bardzo fajnie, bardzo Ci dziękuję za to, że chciało Ci się z nami spacerować i pokazać coś więcej. To była szybka wycieczka, ale bardzo sympatyczna I te ciasteczka pycha..

Ogród masz pachnący i kolorowy.. do tego stopnia, że stwierdziłam, że u mnie nic nie kwitnie
I mam te pachnące landrynkami lilie, które są też u Ciebie.

Kilka fotek, bo Sylwia ma ich znaaacznie więcej

Ogród Dorotki to kwiaty, kwiaty i kwiaty... i zapach
Dziękuję Agnieszko za miłe słowa. Takiej wyprawy bardzo mi było trzeba, ja wtedy wiem , że żyję. Nie cierpię ciągłego siedzenia w domu. Czułam duże zmęczenie, ale radość była nie współmiernie większa.

Na tych fotkach widać jak trudne są boczne podejścia po lessowej ziemi. Tylko Wy dwie podjęłyście wyzwanie.



Mój ogrodowy pamiętnik 20:14, 07 lip 2019


Dołączył: 05 lis 2016
Posty: 11113
Do góry


Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies