Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Wymarzony sielankowy ogród.....

Pokaż wątki Pokaż posty

Wymarzony sielankowy ogród.....

Monia81 21:50, 07 lip 2019


Dołączył: 14 lut 2017
Posty: 8010
Margerytka40 napisał(a)
Ale masz już busz, trawnik u mnie też w opłakanym stanie.


Asiu busz niezły, nie chciało mi się wierzyć, że to tak szybko może nastąpić, a już rabaty coraz pełniejsze trawnik w opłakanym stanie, tak ładnie zeszła trawa, taka zieleniutka, a teraz pełno chwastów i wypalona przez te słońce... no trudno, trawnika ładnego mieć nie będę... buziaczki
____________________
Monika Monika-wymarzony sielankowy ogród
Mirka 21:51, 07 lip 2019


Dołączył: 01 lip 2012
Posty: 12324
Werbena ci się rozsiała to super.Ja w tym roku u siebie nie widzę ani jednej.Żeby było ciekawiej to nie zebrałam nasion w zeszłym roku.Ech.
Moniczko jak koś już wcześniej napisał piękny byliny ogród już masz .
Suszy u ciebie nie widać .
____________________
Mazowsze Mirkowy ogród )
Monia81 22:01, 07 lip 2019


Dołączył: 14 lut 2017
Posty: 8010
Mirka napisał(a)
Werbena ci się rozsiała to super.Ja w tym roku u siebie nie widzę ani jednej.Żeby było ciekawiej to nie zebrałam nasion w zeszłym roku.Ech.
Moniczko jak koś już wcześniej napisał piękny byliny ogród już masz .
Suszy u ciebie nie widać .


Mireczko jak będziesz chciała to werbenkę mogę ci wysłać nasionka jak zbiorę, no chyba, że siewki byś chciała to też mogę wysłać
Bardzo dziękuję, suszy nie widać po roślinkach bo podlewanie chodzi codziennie, a myślałam, że w tym roku nie będzie potrzeby wykorzystywać nawodnienia po tym zimnym maju, ale czerwiec dał mocno w kość...
pozdrawiam
____________________
Monika Monika-wymarzony sielankowy ogród
Mirka 22:11, 07 lip 2019


Dołączył: 01 lip 2012
Posty: 12324
Dzięki Monika . Jak mi się już nigdzie nie pojawi to poproszę cię o nasionka.Co roku wysiewałam a w tym odpuściłam i ni ma
____________________
Mazowsze Mirkowy ogród )
Nowa12 22:21, 07 lip 2019


Dołączył: 05 lis 2016
Posty: 11110
Ale ładnie i gęsta. Sucho jest bardzo ale dzięki podlewaniu rośliny jakoś dają radę. U mnie w okolicy gdzieniegdzie dzisiaj popadało tylko nie u mnie .
____________________
Aga - Górny Śląsk Mój ogrodowy pamiętnik
Zana 22:24, 07 lip 2019


Dołączył: 26 mar 2016
Posty: 12232
Monia81 napisał(a)




Monia to ujęcie jest przepiękne.
Ale powiem Ci, że jestem pod wrażeniem ogrodu. W jeden rok wszystko tak Ci się niesamowicie rozrosło, osiągnęłaś piękny efekt.
Na fotkach nie widać skutków tych upałów, nawet trawnik jest zielony.
A chwasty musisz czym prędzej powyrywać, tego to Ci nie zazdroszczę.
____________________
Anula, Ogród z rzeźbą
Magleska 22:41, 07 lip 2019


Dołączył: 07 maj 2017
Posty: 18429
Monia ale masz piękny kolorowy cudowny busz ślicznie wszędzie
____________________
Magda Wilczy ogród WizytówkaWilczy ogród
sylwia_slomc... 22:43, 07 lip 2019


Dołączył: 20 kwi 2015
Posty: 81949
Monia81 napisał(a)


Lilie dziękuję chcesz? to ci przywiozę

Dzieki Kochana, ale nie bo problem jest łopatę wbić w ziemię wczoraj skrobaliśmy dołki pod rośliny, a jeszcze pełno czeka na sadzenie
____________________
Ranczo Szmaragdowa Dolina II *** Ranczo Szmaragdowa Dolina *** Wizytówka
Gruszka_na_w... 22:44, 07 lip 2019


Dołączył: 28 gru 2015
Posty: 22019
W to, że kiedyś będzie busz, zawsze na początku trudno uwierzyć. Pięknie sie roślinki połączyły. Wspaniały masz widok na ogród.
____________________
Hania-To tu- to tam-łopatkę mam! "Przyjemność ma się do szczęścia mniej więcej tak, jak drzewo do ogrodu; nie ma ogrodu bez drzew, ale drzewa, nawet w wielkiej ilości, nie stanowią jeszcze ogrodu." ~ Władysław Tatarkiewicz
inka74 06:40, 08 lip 2019


Dołączył: 20 mar 2016
Posty: 15017
Ależ piękny busz. Zwiewny. Ruszyły rośliny z kopyta normalnie.
Odmiany zapisałam. Ciekawy ten Walberton's Ruby. Dziękuję. Pewnie nie widziałaś jak twoje lilie u mnie czadu w tym roku dały zobacz pięknoty. Jedna z dwóch gromadek dla ciebie. Buziaki za nie raz jeszcze. Idealne są
____________________
Iwona - Przerwa na kawę... *** Wizytówka
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies