Artykuły Forum Ogrody pokazowe Instagram
Logowanie
Gdzie jesteś » Forum

Znalezione posty dla frazy "img"

Skąpana w słońcu 21:35, 25 cze 2019


Dołączył: 17 maj 2013
Posty: 12998
Do góry






Skąpana w słońcu 21:30, 25 cze 2019


Dołączył: 17 maj 2013
Posty: 12998
Do góry
Urszulla napisał(a)
Zauważyłam i u mnie tą wyblakłość róż. Trudno. Czekam na liliowce z niecierpliwością ładny ten wyżej taki pełny

Sylwia mi odpisała że jak w oczku pływają ryby albo kijanki to nie ma komarów bo wszystko jest zjadane.

Ciesz się że masz biedronki


Ula, róże odzyskują swoje barwy, ale za chwile znowu wyblakną. Pomalutku rozkręcają się liliowce. Wydaje mi się, że dostałaś też tego pełnego.

Mini oczko ma się dobrze, zauważyłam w nim kijanki. Chyba przywędrowały z roślinnością wodną.

Dzisiaj zawitał w nim taki gość i to mnie bardzo ucieszyło.








Przygotowania do kolejnego bajorka


Malwowy ogród 21:23, 25 cze 2019


Dołączył: 28 gru 2013
Posty: 24691
Do góry
ElaS napisał(a)
Już niedługo będę miała więcej czasu. Znowu zajmę się ogrodem, zaplanuję nowe rabaty. Czekam z kompozycjami w doniczkach, bo wymagają częstego podlewania.



Nadchodzi czas małosolnych. Uwielbiam. Do tego wiejski chlebek z zelowskiej piekarni, ze smalczykiem własnej roboty. Mniam.


Piękne colueuski.
Ja tez je lubię i mam kilka
Ogród w remoncie 21:20, 25 cze 2019


Dołączył: 28 gru 2013
Posty: 24691
Do góry
Margerytka40 napisał(a)

ale piękniutki widoczek
Wzdłuż ścieżki, jak po sznurku... 21:13, 25 cze 2019


Dołączył: 28 gru 2013
Posty: 24691
Do góry
vita napisał(a)
Jak pachnie hortensja pnąca!







Na żółto kwitnąca roślina, nie mam pojęcia co to? Chyba od Aliny dostałam?


Pięknie.Ja jeszcze nie mam kwiatów u mojej pnącej hortensji.



Wzdłuż ścieżki, jak po sznurku... 21:11, 25 cze 2019


Dołączył: 28 gru 2013
Posty: 24691
Do góry
vita napisał(a)
Jak to Ula napisała? Przepych mi się zrobił.










to pustynniki ??
WAW!!

W takiej ilości jeszcze ich nie widzialam.ale masz tam pieknie.
W ogródku emerytki 21:09, 25 cze 2019


Dołączył: 28 gru 2013
Posty: 24691
Do góry
gogo napisał(a)
Proszę bardzo
Masz rację, kaktusy mają raj, jest jeszcze dużo pączków.
Powojnik, jak na dopiero posadzony i tak mnie zaskoczył kwitnieniem
Ale chciałabym mieć kwitnące, tak jak u Ciebie.
Zakwitła gazania wysiana z nasion od Wioli Wiolaskom

Taki pająk uwił sobie gniazdko w poziomkach, pewnie lubi te owoce

A to pająk poziomki wcina.Wie co dobre.
Urozmaicenie diety sobie zrobil.
Gazanie piękne.Ja w tym roku ich nie mam.
Moja bajka 20:57, 25 cze 2019


Dołączył: 13 lip 2013
Posty: 28260
Do góry
Dedykacje poprosiłam do dwóch książek żeby kiedyś każdy dzieciak miała pamiątkę

dzieci zafascynowane dronem
Moja bajka 20:53, 25 cze 2019


Dołączył: 13 lip 2013
Posty: 28260
Do góry
Moja bajka 20:50, 25 cze 2019


Dołączył: 13 lip 2013
Posty: 28260
Do góry
Moja bajka 20:46, 25 cze 2019


Dołączył: 13 lip 2013
Posty: 28260
Do góry
Dziś spełniło się moje marzenie - odwiedziła mnie Maja z Ekipą . Kasiu, Sylwio - dobre duszki dziękuję


Moja działka na Dębowym Lesie 20:20, 25 cze 2019


Dołączył: 28 gru 2013
Posty: 24691
Do góry
Waclaw napisał(a)
Napisałaś, że liliowce u Ciebie też startują. Toż to pełne kwitnienie
Milak pięknie uchwycony. U mnie w tamtym roku było sporo Paziów Królowej ale żadnego nie udało się uchwycić.

To tylko Liliowiec rdzawy ten przed ogrodzeniem jest już w pełnym kwitnieniu.

A na rabatach stratują.Te sa odmianowe.
Mirkowy ogród (początki) 20:06, 25 cze 2019


Dołączył: 01 lip 2012
Posty: 12329
Do góry
Dziś w południe przyszła na świat moja wnusia Kornelka.

Mała działka - wielkie nadzieje 19:55, 25 cze 2019


Dołączył: 17 sie 2017
Posty: 967
Do góry
I jeszcze kilka innych roślinek. Nie podzieliłam stipy ubiegłorocznej, bo nie wiedziałam, że się tak rozrośnie i zrobiły się ogromne snopy, aż się pokładły


W samym słońcu 19:44, 25 cze 2019


Dołączył: 09 kwi 2014
Posty: 18709
Do góry
sarenka napisał(a)
Asia, Dominika- na to liczę uspokoilyscie mnie

Jakby co to ja poproszę o zdjęcia tych Brunner co macie - tu u mnie w wątku to sobie pooglądam
moja wygląda tak

Mała działka - wielkie nadzieje 19:23, 25 cze 2019


Dołączył: 17 sie 2017
Posty: 967
Do góry
I jeszcze kilka, bez podpisów, bo ściąga została na działce
Mała działka - wielkie nadzieje 19:20, 25 cze 2019


Dołączył: 17 sie 2017
Posty: 967
Do góry
Fotki róż, głównie z podziękowaniami dla Ewy (Andy) i wszystkich osób, które mi kibicowały
Choroby i szkodniki żywotników - tuja - Thuja 19:17, 25 cze 2019

Dołączył: 01 maj 2019
Posty: 132
Do góry
Znalazłam też takie malutkie robaczki a pajęczynie i nie wiem czy to ma znaczenie ale taką ćmę
Hidcote Manor Garden Anglia 18:49, 25 cze 2019


Dołączył: 02 cze 2013
Posty: 7857
Do góry





Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies