Gdzie jesteś » Forum » Projektowanie ogrodów » Mała działka - wielkie nadzieje

Pokaż wątki Pokaż posty

Mała działka - wielkie nadzieje

mrokasia 10:09, 17 cze 2019


Dołączył: 26 lip 2016
Posty: 17958
A co tu tak cicho? Co tam słychać na Twojej działeczce Aniu?
____________________
Kasia - Ogrodowe marzenie Mrokasi okolice Warszawy
Annak 19:15, 25 cze 2019


Dołączył: 17 sie 2017
Posty: 967
Kasiu, u mnie cicho, bo w tej temperaturze to jak jestem na działce to są pąki, a jak przyjadę za tydzień to one już po kwitnieniu
Ale mam kilka obrazków, z czego się bardzo cieszę, bo to głównie róże Poza tym pierwszy raz fotki robione aparatem, a nie komórką. Coś wrzucę za chwilę
____________________
Ania Mała działka_wielkie nadzieje
Annak 19:20, 25 cze 2019


Dołączył: 17 sie 2017
Posty: 967
Fotki róż, głównie z podziękowaniami dla Ewy (Andy) i wszystkich osób, które mi kibicowały
____________________
Ania Mała działka_wielkie nadzieje
Annak 19:23, 25 cze 2019


Dołączył: 17 sie 2017
Posty: 967
I jeszcze kilka, bez podpisów, bo ściąga została na działce
____________________
Ania Mała działka_wielkie nadzieje
Annak 19:55, 25 cze 2019


Dołączył: 17 sie 2017
Posty: 967
I jeszcze kilka innych roślinek. Nie podzieliłam stipy ubiegłorocznej, bo nie wiedziałam, że się tak rozrośnie i zrobiły się ogromne snopy, aż się pokładły


____________________
Ania Mała działka_wielkie nadzieje
Anda 21:03, 25 cze 2019


Dołączył: 25 maj 2015
Posty: 33285
Śliczne róże i byliny Lilie mają piękny kolor Stipy rzeczywiście dorodne A liatry ogromniaste

Super Aniu, mam nadzieję, że rośliny sprawiają Ci radość
____________________
Serdeczności Ewa - Doświadczalnia bylinowo-różana 2 poprzedni wątek Doświadczalnia bylinowo-różana Panie Foerster, co pan robi przeciwko nornicom? - Krzyczę na nie. Wizytówka doświadczalni Landhaus Ettenbühl i Rosengarten Zweibrücken
asiak 22:11, 25 cze 2019


Dołączył: 13 lip 2016
Posty: 8518
Pięknie Aniu
Ps. Aniu te żurawki to jednak nie Cherry Cola. Cherry Cola jest drobniejsza i rośnie obok. A ta o którą pytasz, nie wiem jak się nazywa
____________________
AsiaDziałeczka Asi
mirkaka 19:27, 16 lip 2019


Dołączył: 09 lut 2015
Posty: 9510
Aniu, oj nie było mnie tu dawno, róże masz przecudne, większość ma wspaniałe błyszczące liście, rosną zdrowiutko No cudne
Pozostałe kwiaty też dorodne Widzę że już jesteś b dobrą ogrodniczką
____________________
Mirka Wszystkiego po trochu pomorskie
Ewa777 20:08, 16 lip 2019


Dołączył: 26 lip 2014
Posty: 18398
Róże pięknie się prezentują Udało Ci się wygrać walkę ze szkodnikami Róże wyglądają na zdrowe
____________________
Ewa-Do raju daleko - u Ewy
Annak 18:00, 18 lip 2019


Dołączył: 17 sie 2017
Posty: 967
Ja się cieszyłam, że te róże zimę przetrwały, a potem przeżyły te upały, bo to działka weekendowa, ale się zahartowały. Krzaczki jeszcze małe, ale mam nadzieję, że będą dobrze rosły. Tymczasem mam pytanie, może mi pomożecie, bo Mazan mnie odesłał do Anbu, ale jej nie ma Ziemia moich hortensji ma za wysokie ph (7-7,5), a w ubiegłym roku było wszystko ok. Teraz liście hortek robią się zielono-żółte, a ja nie wiem jak interwencyjnie obniżyć ph gleby, żeby bardziej im nie zaszkodzić Wcześniej (w tym sezonie) dawałam im magiczną siłę i chyba 2 razy azofoskę.
Pomożecie mi?
____________________
Ania Mała działka_wielkie nadzieje
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies