Artykuły Forum Ogrody pokazowe Instagram
Logowanie
Gdzie jesteś » Forum

Znalezione posty dla frazy "img"

Mój azyl na wichrowym wzgórzu 21:08, 23 cze 2019


Dołączył: 02 cze 2013
Posty: 7857
Do góry
Agi2006 napisał(a)
Mnogość roślin zachwyca. Niby taka różnorodność a tak wszystko zgrane. Jak Ty to robisz kobieto?! OBŁĘD


Nie wiem. Tak jakoś wyszło.




Ogród z koniczynką 21:07, 23 cze 2019


Dołączył: 20 kwi 2015
Posty: 89767
Do góry
Rumianka napisał(a)

Skrzatom się poprawiło, dostały 13-tkę i mają nową chatkę...

Ale ładnie wygląda z góry I chatka skrzatów też świetna, w którym miejscu ona jest?
Mój azyl na wichrowym wzgórzu 21:04, 23 cze 2019


Dołączył: 02 cze 2013
Posty: 7857
Do góry
Veega napisał(a)
Boszesz ty mój, jak tu pięknie! Dech w piersi zapiera
Jak można stworzyć takie cudne miejsce ?


Mieszanka ciężkiej pracy, burza mózgu, litry potu spływającego po plecach i trochę kasy




Małymi krokami-Ogród Wioli 21:01, 23 cze 2019


Dołączył: 17 wrz 2015
Posty: 3931
Do góry
Wiolka5_7 napisał(a)




I te starsze buczki
szałwia przekwita a jeżówki za momencik...
Kanciki nie zrobione ,bo upały a wieczorem komary strasznie tną


Przepiękny ogród, wciąż zachwycam się nim. Co to za buki?
Mój azyl na wichrowym wzgórzu 20:55, 23 cze 2019


Dołączył: 02 cze 2013
Posty: 7857
Do góry
Monia81 napisał(a)
Anitko, jesteś niesamowita z tym upychaniem, ale byliny robią rewelacyjną robotę w ogrodzie, jest pięknie o i Kasieńka znalazła miejsce na bez


Tak ta zmienność jest niesamowita.




Cyprysik nutkajski - Chamaecyparis nootkatensis 20:54, 23 cze 2019


Dołączył: 02 wrz 2012
Posty: 8948
Do góry
tego malucha jeszcze nie pokazywałem
Golden Waterfall


Green Arrow..........................................................................Strict Weeper z tyłu Jubilee
Mój azyl na wichrowym wzgórzu 20:51, 23 cze 2019


Dołączył: 02 cze 2013
Posty: 7857
Do góry
sylwia_slomczewska napisał(a)
Przekułaś porażkę w sukces Nie wielu tak potrafi


Najważniejsze pozytywne myślenie.




Mój azyl na wichrowym wzgórzu 20:47, 23 cze 2019


Dołączył: 02 cze 2013
Posty: 7857
Do góry
anpi napisał(a)

Anitko ale cudnie masz tam upchane


Poupychane - przynajmniej chwastów nie widać.



Mój azyl na wichrowym wzgórzu 20:41, 23 cze 2019


Dołączył: 02 cze 2013
Posty: 7857
Do góry
Katkak napisał(a)
Anitka kilka miejsc tak na szybko znalazłam . Tu nawet ze dwa lub więcej


strach pomyśleć co będzie jak Cię kiedyś odwiedzę


Tu jest już przeznaczone miejsce na bez ale 'Golden Tower'. Jest i czeka cierpliwie na posadzenie.


Niestety ta sadzonka od ciebie padła całkowicie po dwóch dniach


...uDany ogród 20:39, 23 cze 2019


Dołączył: 23 sty 2012
Posty: 6278
Do góry
anabuko1 napisał(a)

U mnie tez woda spadła w stawie,Moze na 0,5 metra.Ale wody sporo jest.

A poza tym ogród piękny .
I róże tez


Aniu u mnie staw przy wpływie jest płytki , bo ma zaledwie pół metra i tyle właśnie spadło wody. Zastanawiamy się czy go nie pogłębić? Ale ta robota mnie przeraża, bo całość rabat już wokół założona i jak to wynosić w wiadrach , a żaden sprzęt nie wjedzie
Cieszę się, że podoba Ci się mój ogród. Dziękuję za dobre słowo!
Róż mam coraz więcej, ale w moim mrocznym ogrodzie ich kwitnienie jest raczej słabe...

...uDany ogród 20:36, 23 cze 2019


Dołączył: 23 sty 2012
Posty: 6278
Do góry






Mój azyl na wichrowym wzgórzu 20:36, 23 cze 2019


Dołączył: 02 cze 2013
Posty: 7857
Do góry
abiko napisał(a)
piękne masz te rabaty, bogate.. i do tego konsekwentnie w kolorze.. ale w różu też ci do twarzy




Tak róż mi bardzo pasuje. Symbol czerwca. U mnie tylko w wazonie.

Ogród z rzeźbą 20:35, 23 cze 2019


Dołączył: 12 maj 2016
Posty: 13628
Do góry
Zana napisał(a)
A na dobranoc taki żarcik:




Takie cuda potrafi mój aparacik zrobić.


Ania, jak wysokie masz te annabellki?
Po nitce do kłębka ;) 20:35, 23 cze 2019


Dołączył: 09 cze 2018
Posty: 943
Do góry

Papryka i pomidorki koktajlowe z ziarenka wyhodowane idą jak burza
...uDany ogród 20:34, 23 cze 2019


Dołączył: 23 sty 2012
Posty: 6278
Do góry






...uDany ogród 20:33, 23 cze 2019


Dołączył: 23 sty 2012
Posty: 6278
Do góry






...uDany ogród 20:31, 23 cze 2019


Dołączył: 23 sty 2012
Posty: 6278
Do góry
Dzisiaj w ogrodzie hulał wiatr. To dodatkowo wzmaga suszę w ogrodzie...
Jest koszmarnie, tak wygląda ziemia u mnie w ogrodzie



aż żal patrzeć ...

Z daleka wygląda całkiem nieźle





Ogród z rzeźbą 20:30, 23 cze 2019


Dołączył: 12 maj 2016
Posty: 13628
Do góry
Zana napisał(a)


I na nowy zakup: w donicy stoi magnolia Kobus Isis




Patrz, dopiero zauważyłam!
Jaka dorodna ta magnolia!
...uDany ogród 20:29, 23 cze 2019


Dołączył: 28 gru 2013
Posty: 24691
Do góry
dana1s napisał(a)
Dzisiaj odpoczywałam i kompletnie nic nie robiłam. Pojechałam wieczorem do ogrodu i tylko się załamałam ile mnie roboty czeka. Muszę się ostro wziąć do pracy, bo ogródek straszy...
Po pierwsze nie ma wody w stawie...obraz nędzy i rozpaczy

To efekt ostatnich upałów



Jedynie chwastom nic nie przeszkadza, rosną jakby nigdy nic...

tu jeszcze chwila i nie wejdę, masakra



Trawa po wczorajszym deszczu jakby ciut zzieleniała



I różom taki stan rzeczy wyjątkowo odpowiada


U mnie tez woda spadła w stawie,Moze na 0,5 metra.Ale wody sporo jest.

A poza tym ogród piękny .
I róże tez
Moja działka na Dębowym Lesie 20:04, 23 cze 2019


Dołączył: 28 gru 2013
Posty: 24691
Do góry
Doranma napisał(a)
Prześliczne lato masz już na rabatach ☺

Dorotko , bardzo dziękuję .

Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies