Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Ogród z rzeźbą

Pokaż wątki Pokaż posty

Ogród z rzeźbą

13:05, 19 cze 2019
Przepiękne zdjęcia jak również ogród
inka74 13:32, 19 cze 2019


Dołączył: 20 mar 2016
Posty: 15035
Zana napisał(a)

las jarzmiankowy mnie urzekł - to Roma?? Lubię czosnki w takim przekwicie, jak sztuczne wtedy wyglądają. U mnie Herzogin Christiana po raz pierwszy ma więcej niż jeden kwiatek i na razie jest niska tak pod 50 cm. Ciekawe czy wystrzeli tak jak u ciebie w górę w poprzednich latach. Oby nie.

A i hostowa wymiata. Uwielbiam ją po prostu!!!
____________________
Iwona - Przerwa na kawę... *** Wizytówka
anna_g 14:26, 19 cze 2019


Dołączył: 09 sty 2013
Posty: 6321
Witaj, przeglądnęłam ostatnich kilkanaście stron i muszę napisać to co większość to już i tak napisała. Zdjęcia robisz zjawiskowe - trudno oderwać wzrok. I pięknie masz skomponowane te rabaty - nawet jeśli twierdzisz, że na fotkach to lepiej wychodzi Osiągnęłaś świetny klimat ogrodu. Gratuluję Z pewnością jeszcze będę wpadać żeby pooglądać te cuda. Pozdrawiam
____________________
Ania Ogrodoterapia - 2013-2015 *** Ogród z czereśnią 2019
anna_g 14:34, 19 cze 2019


Dołączył: 09 sty 2013
Posty: 6321
Zana napisał(a)



Heidi Klum:






Uwielbiam ją. Mam od kilku lat ale trzy lata temu z przymusu zostala przesadzona i dwa ostatnie sezony strasznie "biedowała". Miała po dwa kwiaty a potem ogałacała się z liści W tym roku widzę, że już lepiej. Jest mocniejsza i obficiej kwitnie (do tej pory kwiatów 6 ). Mam nadzieję, że już się jej polepszy, bo to moja ulubienica - chociaż maleńka. U Ciebie jest cudna. Czy masz ją posadzoną w pełnym słońcu ?
____________________
Ania Ogrodoterapia - 2013-2015 *** Ogród z czereśnią 2019
Anda 15:20, 19 cze 2019


Dołączył: 25 maj 2015
Posty: 33474
Sliczne widoki Morze jarzmianek to jest to
Róże masz przepiękne. Dietera chcesz się całkowicie pozbyć? Nie możesz przesadzić?
____________________
Serdeczności Ewa - Doświadczalnia bylinowo-różana 2 poprzedni wątek Doświadczalnia bylinowo-różana Panie Foerster, co pan robi przeciwko nornicom? - Krzyczę na nie. Wizytówka doświadczalni Landhaus Ettenbühl i Rosengarten Zweibrücken
Anda 15:22, 19 cze 2019


Dołączył: 25 maj 2015
Posty: 33474
Kasia_CS napisał(a)

Mamy kata na forum Uśmiałam się po raz kolejny z tej szubienicy

Larw biedronek miałam całkiem sporo, teraz mszyc nie ma specjalnie, ale za to znajduje larwy stonki, co mnie w osłupienie wprawiło. Nigdy do tej pory nie miałam u siebie stonki.


Larwy biedronek przekształcają się w takie jakby stonki, taka faza przejściowa pomiędzy dorosłym owadem i larwą. Może to jest to, a nie stonki

http://www.medienwerkstatt-online.de/lws_wissen/vorlagen/showcard.php?id=12330

U mnie ich teraz pełno, a wcześniej miałam właśnie dużo larw biedronek
____________________
Serdeczności Ewa - Doświadczalnia bylinowo-różana 2 poprzedni wątek Doświadczalnia bylinowo-różana Panie Foerster, co pan robi przeciwko nornicom? - Krzyczę na nie. Wizytówka doświadczalni Landhaus Ettenbühl i Rosengarten Zweibrücken
Gosiek33 16:33, 19 cze 2019


Dołączył: 17 kwi 2015
Posty: 14125
Kasia_CS napisał(a)

Mamy kata na forum Uśmiałam się po raz kolejny z tej szubienicy

Larw biedronek miałam całkiem sporo, teraz mszyc nie ma specjalnie, ale za to znajduje larwy stonki, co mnie w osłupienie wprawiło. Nigdy do tej pory nie miałam u siebie stonki.



Jesteś pewna, że to stonka? Zobacz u mnie na str 546 - https://www.ogrodowisko.pl/watek/5594-ogrod-do-odnowy?page=546 - to poczwarka biedronki bardzo podobna do stonki
____________________
pozdrawiam Gosiek Ogród do odnowy
Kasia_CS 22:42, 20 cze 2019


Dołączył: 07 maj 2016
Posty: 10448
No właśnie się podłamałam, bo dziś czytałam Twój wątek Gosiu i chyba macie z Ewą rację - tępiłam poczwarki biedronki, o ja niemądra ;( Na szczęście znalazłam sporo już pustych tych "wylinek", więc zdążyły przed moją niszczycielską ręką się wykluć.

____________________
Ogródek Kasi - początkującego ogrodnika kawałek trawnika
Kokesz 23:38, 20 cze 2019


Dołączył: 20 paź 2015
Posty: 6690
Kasia_CS napisał(a)
No właśnie się podłamałam, bo dziś czytałam Twój wątek Gosiu i chyba macie z Ewą rację - tępiłam poczwarki biedronki, o ja niemądra ;( Na szczęście znalazłam sporo już pustych tych "wylinek", więc zdążyły przed moją niszczycielską ręką się wykluć.



Oj, dobrze że to przeczytałam.
Dziś się właśnie przyglądałam, co to takiego siedzi na hortensji, dałam na szczęście tylko prztyczka i nie zgniotłam ich.
Muszę uczulić eMa, żeby nie zrobił im krzywdy
____________________
Renata Osiedlowy ogródek
Johanka77 20:30, 23 cze 2019


Dołączył: 12 maj 2016
Posty: 13628
Zana napisał(a)


I na nowy zakup: w donicy stoi magnolia Kobus Isis




Patrz, dopiero zauważyłam!
Jaka dorodna ta magnolia!
____________________
Asia Ogród Pierwszy (nie)Wielki *** Ogród Pierwszy (nie)Wielki part 2. *** Wizytówka *** Jankowskie Jeziorany - las, woda, cień
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies