Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Ogród z rzeźbą

Pokaż wątki Pokaż posty

Ogród z rzeźbą

Johanka77 20:35, 23 cze 2019


Dołączył: 12 maj 2016
Posty: 13628
Zana napisał(a)
A na dobranoc taki żarcik:




Takie cuda potrafi mój aparacik zrobić.


Ania, jak wysokie masz te annabellki?
____________________
Asia Ogród Pierwszy (nie)Wielki *** Ogród Pierwszy (nie)Wielki part 2. *** Wizytówka *** Jankowskie Jeziorany - las, woda, cień
Brzozowadzie... 17:06, 26 cze 2019


Dołączył: 27 mar 2017
Posty: 4769
Cześć Aniu Jak ja lubię, jak Ty wrzucisz fotki. Oglądam i oglądam! Magnolia cudna, kolumnowa? Dojrzewam powoli do kupna.
Jarzmianki piękne, róże super i te cienie u Ciebie na zdjęciach! Uściski.
____________________
Agata.Tajemniczy ogród
malgol 08:26, 28 cze 2019


Dołączył: 17 cze 2015
Posty: 5860
Anula, piekna Ta twoja Heidi Klum w trawach.Gdyby nie to ,ze obiecałam sobie już róz nie kupować bo jakoś Nam razem jednak nie po drodze to od razu bym zamówiła

A po ogladaniu Twoich zdjęć postanowiłam jesienią zapisac się na kurs fotografii

Zajrzyj do mnie to zabaczysz jak wygląda tawułka od Ciebie.Podkreslam ,że ponoć była jedna( w co nie wierze do dzis )
____________________
Gosia -Mój ogród pod lasem Wizytówka
Zana 20:59, 30 cze 2019


Dołączył: 26 mar 2016
Posty: 12232
Wracam do swojego porzuconego wątku po prawie dwóch tygodniach. Czas był intensywny w pracy i wyjazdowy, Wasze ogrody podglądam, na pisanie brak czasu.
Jutro znowu ruszam w Polskę.
Udało się spędzić prawie cały weekend na działce. Mnóstwo czasu poświęciłam na pielenie, no tym chwastom to żadna susza nie straszna, rosną na potęgę.
Zakupiłam wreszcie korę na rabatę ruderową, niestety nie wystarczyło na całą, ale mam nadzieję, że już będzie mniej tego niepotrzebnego zielska.

Z zaległych zdjęć - w Boże Ciało przycięłam kulki cisowe. Robiłam to pierwszy raz, więc trochę obaw miałam czy je w jajo albo w jakieś ufo nie przytnę

Przed:



Po:


____________________
Anula, Ogród z rzeźbą
Zana 21:05, 30 cze 2019


Dołączył: 26 mar 2016
Posty: 12232
KasiaLangier napisał(a)

Przepięknie masz skomponowane rabatki, tak jak lubię, będę podglądać. Zdjęcia też zachwycające. No i ptaszek, napisz proszę gdzie takiego można zakupić, jest słodki, uwielbiam ptaszki i Krzysztofy


Kasiu, nie pamiętam gdzie kupiłam tego ptaszka, na pewno w necie.
Za pochwały dziękuję. Aczkolwiek już mnie nosi na zmiany na rabacie przy tarasie. Róże to chyba jednak nie do mojego ogrodu, kiepsko w tym roku kwitły. Tylko Heidi Klum było jakoś widać, reszta tak sobie.

Wieczorne migawki z rabaty Jordanowej:




____________________
Anula, Ogród z rzeźbą
Zana 21:09, 30 cze 2019


Dołączył: 26 mar 2016
Posty: 12232
Alicja169 napisał(a)


Jak można mieć aż tyle jarzmianek? no... jak
I jak tu żyć z taką traumą..


Noooo nie wiem, też jestem zaskoczona. Na traumę zalecam zakupienie i posadzenie

Jarzmianki prawie przekwitły ale kwitną tawułki.
Tu Vision in Red, trochę skromnie, ale wiosną były dzielone.




____________________
Anula, Ogród z rzeźbą
Zana 21:12, 30 cze 2019


Dołączył: 26 mar 2016
Posty: 12232
Johanka77 napisał(a)


Twoja hostowa ma cudowną konstrukcję!
Opiszesz, co to za odmiany?


Kochana, popełniłam takie coś, specjalnie dla Ciebie



I jeszcze raz to samo zdjęcie, żeby było lepiej widać



____________________
Anula, Ogród z rzeźbą
Zana 21:16, 30 cze 2019


Dołączył: 26 mar 2016
Posty: 12232
Jola_M napisał(a)


jest mistrzowska, aż mnie przytkało to zdjęcie


Ojej, mam nadzieję że nic się nie stało.

No to jeszcze raz, spokojniejsze ujęcie wieczorową porą, proszę się nie wzruszać za bardzo


____________________
Anula, Ogród z rzeźbą
Kokesz 21:23, 30 cze 2019


Dołączył: 20 paź 2015
Posty: 6692
Zana napisał(a)


Noooo nie wiem, też jestem zaskoczona. Na traumę zalecam zakupienie i posadzenie

Jarzmianki prawie przekwitły ale kwitną tawułki.
Tu Vision in Red, trochę skromnie, ale wiosną były dzielone.






Kurczę, moja vision in red jakaś blada przy Twojej kupiłam jesienią przez internet 5 kłączy, niby gwarantowali 100% zgodność odmian a tu ani tawułki ani lilie ani hosta się nie zgadzają. No cóż będę reklamować.
____________________
Renata Osiedlowy ogródek
Zana 21:23, 30 cze 2019


Dołączył: 26 mar 2016
Posty: 12232
sarenka napisał(a)
Hej. Masz piękny ogród muszę go dokładniej "zwiedzić"
Rabata hostowa mi się rzuciła w oczy jestem trakcie szukania ciekawych pomysłów jak je sadzić i jakie odmiany łączyć oraz jakie rośliny można z nimi komponować ( pod ścianą od północy gdzie słone latem jest wieczorem ,)
Aktualnie mam aż dwie odmiany dopiero, wczoraj od sąsiada sadzonkę dostalsm

Jutro rano przy kawie będę spacerowa u Ciebie


Witaj Sarenko i zapraszam częściej. Moje hosty rosną właśnie od strony północnej budynku, mają naprawdę bardzo mało słońca, radzą sobie jak widać wyśmienicie a ich rozmiary zaczynają mnie z lekka przerażac.
Na pewno połączeni host i paproci jest świetne i sprawdzi się na północnej stronie.

Z cienistych klimatów wieczorne migawki z rabaty ruderowej:





Będzie więcej fotek z tej rabaty bo to taka moja stara, ale totalnie w tym roku zmodernizowana rabata, więc mam z niej radochę.
____________________
Anula, Ogród z rzeźbą
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies