Artykuły Forum Ogrody pokazowe Instagram
Logowanie
Gdzie jesteś » Forum

Znalezione posty dla frazy "img"

Szmaragdowy Zakątek 18:59, 21 cze 2019


Dołączył: 03 sty 2014
Posty: 5919
Do góry
teraz kwitnące hostowisko






Szmaragdowy Zakątek 18:56, 21 cze 2019


Dołączył: 03 sty 2014
Posty: 5919
Do góry
Dziś będzie tematycznie.
Najpierw berberysowo:
HARLEQUIN ślicznie wybarwia swoje plamki


NATASZA – dla mnie najpiękniejsza !!!!!!!


żółty AUREA i czerwony ORANGE ROCKET
Ogródek jak zacząć 18:35, 21 cze 2019

Dołączył: 21 cze 2019
Posty: 9
Do góry
Ogródek jak zacząć 18:33, 21 cze 2019

Dołączył: 21 cze 2019
Posty: 9
Do góry
Ogródek jak zacząć 18:33, 21 cze 2019

Dołączył: 21 cze 2019
Posty: 9
Do góry
Ogródek jak zacząć 18:31, 21 cze 2019

Dołączył: 21 cze 2019
Posty: 9
Do góry
Ogródek jak zacząć 18:11, 21 cze 2019

Dołączył: 21 cze 2019
Posty: 9
Do góry
W ogródku emerytki 18:09, 21 cze 2019


Dołączył: 12 cze 2018
Posty: 9727
Do góry
Kasiu, Aniu
Jestem bardzo zadowolona z wycieczki, ale tak szybko się skończyła i mam niedosyt
O, pobyć tak z miesiąc, zatrzymać się na dłużej przy każdej pięknej roślinie, wyłapać więcej ciekawostek w czasie powolnego spaceru, posiedzieć wieczorem w knajpce ulicznej itd
Jeszcze trochę zdjęć Pirenejów.




Skąpana w słońcu 16:53, 21 cze 2019


Dołączył: 17 maj 2013
Posty: 12998
Do góry
Aurelllia napisał(a)
O z czego to fajne mini oczko ? bo ja tez takie planuję, ale nie chcę płacić za formę do oczka nie wiadomo ile i na razie mam zrobione w takiej ceglanej donicy okragłej


Aurelio, nie wiem, czy ono jest fajne. Okoliczności to wymogły na mnie. Kupiłam plastikową donicę. Patrzyłam, żeby tworzywo było grube i żeby była dość głęboka. Moja ma około 47 cm głębokości i chyba 50 cm średnicy. W inne miejsce kupiłam taką. Jeszcze nie jest wkopana.







Najbardziej obawiam się, że to będzie wylęgarnia komarów. Spróbuję je ograniczyć sadząc miętę, może zapach je odstraszy.
Ja i mój ogródek, a może ogród 16:44, 21 cze 2019


Dołączył: 28 gru 2013
Posty: 24691
Do góry
Dominika11 napisał(a)
Moje ostatnie zakupy


No piękne Klimatyczne
Przerwa na kawę... 16:42, 21 cze 2019


Dołączył: 07 maj 2016
Posty: 10454
Do góry
inka74 napisał(a)
Muszę jeszcze jeden widoczek i kielichowca Aphrodite zostawić bo bardzo je lubię.

Tak mnie wita moje pudełeczko po ciężkim dniu pracy


Bardzo słusznie - gdyby nie te komary można byłoby do późnych godzin siedzieć (terefere, że siedzieć, wiadomka) i podziwiać, wąchać, a ten widok masz wyjątkowo urokliwy na wejściu

Ten Benjamin Britten, że duży, to akurat dobrze - a on jak ze słońcem nasilonym sobie radzi? Mnie potrzebna ładna purpura, krzew może być w miarę spory i rozkrzewiony - raczej pionowy pokrój jak Goethe to mnie nie interesuje, tylko wielkość typu LO albo Cinderella.

A podpowiesz coś o tym miejscu w drodze do ZP, co to pisałaś, że mają angielki? Coś ciekawego tam było? Jakie ceny? A będziesz w sobotę u Aprilka?
Mój ogrodowy pamiętnik 16:41, 21 cze 2019


Dołączył: 28 gru 2013
Posty: 24691
Do góry
Nowa12 napisał(a)
I znowu te nudne róże .








I róże ładne.
Ostrozki imponujące
Mój ogrodowy pamiętnik 16:39, 21 cze 2019


Dołączył: 28 gru 2013
Posty: 24691
Do góry
Nowa12 napisał(a)






Ale l a d n i e !!
Działka prawie w Borach Tucholskich 16:39, 21 cze 2019


Dołączył: 02 wrz 2012
Posty: 8948
Do góry
Gosia w tej chwili tak
podobno wytrzymują bez przykrycia do -17stopni, Miss kwitnie tez na jednorocznych ,
jak zwał tak zwał ale bez zabezpieczenie na zimę ich nie puszczę













W ogródku emerytki 16:37, 21 cze 2019


Dołączył: 28 gru 2013
Posty: 24691
Do góry
gogo napisał(a)
Wacku, dzięki
Ta inność roślin obudziła u mnie chciejstwa, chciałabym " przygarnąć " część z nich
Dla odmiany moje widoczki.




Bardzo fajną wycieczkę miałaś Grazynko.
widoki suuper. Roślinki ciekawe.
Ale i twój ogród zawsze jest piękny
Ogród kwiatowy 16:33, 21 cze 2019


Dołączył: 28 gru 2013
Posty: 24691
Do góry
violaskom napisał(a)
Aleksander Mc Kenzie

Super Dorothy

NN

Inne róże też masz piękne.
Zaciekawiła mnie Super Dorothy .
To jeden krzak ? Przycinany ??
Ogród kwiatowy 16:31, 21 cze 2019


Dołączył: 28 gru 2013
Posty: 24691
Do góry
violaskom napisał(a)
Augusta Luise zakwitła jako pierwsza i cały czas kwitnie. W tym roku przechodzi samą siebie.

Starlet® Rosen Melina ledwie zipie od upałów.

Mt. Shasta

Jestem w szoku widząc twoja Auguste.
Moja mała rachitycza .dwa pędy małe i dwa kwiaty miała.
Tam masz jedną czy wiejej sztuk ? Czym ją karmisz ?
Przycinasz na wiosnę ?
Ogród Małej Mi 2017 16:00, 21 cze 2019


Dołączył: 28 gru 2013
Posty: 24691
Do góry
Mala_Mi napisał(a)


Koniczynki szczęścia




Pieiekne dzwoneczki.
A czemu koniczynki szczęścia ?
Ogród do odnowy 16:00, 21 cze 2019


Dołączył: 17 kwi 2015
Posty: 14138
Do góry
Pokłonnik osiniec


Jakaś nutka optymizmu, takiego motyla upolowałam wczoraj, podobno dość rzadki u nas





O ile pamiętam i w poprzednie lato dał się zauważyć?


Wydaja się, że to bardzo ciekawa strona - motyle i inne owady można wyszukać
Liliowo i kolorowo:) 15:56, 21 cze 2019


Dołączył: 07 sty 2012
Posty: 7632
Do góry
violaskom napisał(a)

Danusiu co to za róża? Czy to może Hela? Na ogród nie mogę się napatrzeć!


To
Climbing rose white Iceberg a Helle mam ale jeszcze malutka i wejsc do mojego buszu nie umie by zrobic jej zdjecia
Te białe są super na ten upał, lubią słonce i piękna ciemny róż Benjamin Britten posadzona u mnie w złym miejscu.







Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies