Gdzie jesteś » Forum » Projektowanie ogrodów » Skąpana w słońcu

Pokaż wątki Pokaż posty

Skąpana w słońcu

ewsyg 20:04, 20 cze 2019


Dołączył: 17 maj 2013
Posty: 11654
Kasia_CS napisał(a)
Ale cudowne różyczki u Ciebie! Zachwycam się Twoją Giardiną - moja co prawda w tym roku już o wiele lepiej kwitnie niż w zeszłym roku, ale to jeszcze nie to

A piruette.. nono spora panienka


Kasiu, na Giardinę trzeba troszkę poczekać, ale warto. Piruette kręci niezłe piruety





i inne pięknotki



____________________
Ewa Pachnący różami, malowany bylinami, Skąpana w słońcu****
ewsyg 20:15, 20 cze 2019


Dołączył: 17 maj 2013
Posty: 11654
Dorota123 napisał(a)
Bardzo spodobały mi się podpory drewniane do róż w lekko szarym kolorze. Niestety u mnie nie pasują ani szare, ani białe.


Dorotko, ja mam większość róż w kolorze różowym, są też białe, dodatkowo fioletowe kwiaty. Te kolory dobrze harmonizują z szarością.





bouquet parfait





____________________
Ewa Pachnący różami, malowany bylinami, Skąpana w słońcu****
ewsyg 20:27, 20 cze 2019


Dołączył: 17 maj 2013
Posty: 11654
Kindzia napisał(a)
Ewcia...ale się pozchwycałam!
Piękne irysy, lubię takie w konkretnych barwach. Swoich praktycznie nie widziałam, kwitły w czasie mojego urlopu i teraz straszą, a jeszcze przez jakiś czas nie dojdę do nich.
Róże mas cudne! Uwielbiam i Giardinę (będzie wielka, u mnie ma trzeci rok i wyłazi na dach), i Jamesa Galway (tak cudny kwiat, szkoda tylko, że nie większy...ale ideałów nie ma), i całą resztę


Witaj Kasiu

Fajny miałaś urlop. Irysy faktycznie były piękne. Niestety u mnie kwitnie ostatni. Szkoda mi bardzo, że przekwitły. Teraz czas róz, ale szykują się już liliowce, przetaczniki i jeżówki. te ostatnie w tym roku raczej kiepsko wyglądają.







____________________
Ewa Pachnący różami, malowany bylinami, Skąpana w słońcu****
ewsyg 20:36, 20 cze 2019


Dołączył: 17 maj 2013
Posty: 11654
danuta_szwajcer napisał(a)
Co jedna to piekniejsza, cudne te Twoje roze, bardzo mi sie podoba Piruette , i biała piwonia z żółtym oczkiem znasz moze nazwe? Tez zwrociłam uwage jak Dorota na te podpory w tym kolorze, bardzo pasują u Ciebie.Pozdrawiam


Danusiu, niektóre róże są już całkiem spore i zachwycają. Mam też kilka młodych egzemplarzy i trzeba będzie na nie poczekać. Zdecydowałam się na pnące i krzaczaste i nie żałuję.
Ta piwonia to Krinkled White









____________________
Ewa Pachnący różami, malowany bylinami, Skąpana w słońcu****
ewsyg 20:43, 20 cze 2019


Dołączył: 17 maj 2013
Posty: 11654


Róża Jubilee Celebration



The Pilgrim



Friedenslicht

____________________
Ewa Pachnący różami, malowany bylinami, Skąpana w słońcu****
ewsyg 20:50, 20 cze 2019


Dołączył: 17 maj 2013
Posty: 11654
Chantal Merieux






Ballerina i mini oczko.



Nie będzie dużego oczka, będzie kilka mini. Przed rodkami muszę posadzić wysokie drzewa .



____________________
Ewa Pachnący różami, malowany bylinami, Skąpana w słońcu****
ewsyg 20:56, 20 cze 2019


Dołączył: 17 maj 2013
Posty: 11654


Paganini





____________________
Ewa Pachnący różami, malowany bylinami, Skąpana w słońcu****
ewsyg 21:03, 20 cze 2019


Dołączył: 17 maj 2013
Posty: 11654








____________________
Ewa Pachnący różami, malowany bylinami, Skąpana w słońcu****
Aurelllia 21:36, 20 cze 2019


Dołączył: 07 lut 2017
Posty: 6092
O z czego to fajne mini oczko ? bo ja tez takie planuję, ale nie chcę płacić za formę do oczka nie wiadomo ile i na razie mam zrobione w takiej ceglanej donicy okragłej
____________________
Aurelia Ogrodowe kreacje, Wizytówka
ewsyg 16:53, 21 cze 2019


Dołączył: 17 maj 2013
Posty: 11654
Aurelllia napisał(a)
O z czego to fajne mini oczko ? bo ja tez takie planuję, ale nie chcę płacić za formę do oczka nie wiadomo ile i na razie mam zrobione w takiej ceglanej donicy okragłej


Aurelio, nie wiem, czy ono jest fajne. Okoliczności to wymogły na mnie. Kupiłam plastikową donicę. Patrzyłam, żeby tworzywo było grube i żeby była dość głęboka. Moja ma około 47 cm głębokości i chyba 50 cm średnicy. W inne miejsce kupiłam taką. Jeszcze nie jest wkopana.







Najbardziej obawiam się, że to będzie wylęgarnia komarów. Spróbuję je ograniczyć sadząc miętę, może zapach je odstraszy.
____________________
Ewa Pachnący różami, malowany bylinami, Skąpana w słońcu****
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies