Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Liliowo i kolorowo:)

Pokaż wątki Pokaż posty

Liliowo i kolorowo:)

danuta_szwajcer 15:56, 21 cze 2019


Dołączył: 07 sty 2012
Posty: 7632
violaskom napisał(a)

Danusiu co to za róża? Czy to może Hela? Na ogród nie mogę się napatrzeć!


To
Climbing rose white Iceberg a Helle mam ale jeszcze malutka i wejsc do mojego buszu nie umie by zrobic jej zdjecia
Te białe są super na ten upał, lubią słonce i piękna ciemny róż Benjamin Britten posadzona u mnie w złym miejscu.







____________________
Liliowo i kolorowo:)
ewsyg 16:37, 21 cze 2019


Dołączył: 17 maj 2013
Posty: 11654
Danusiu, wszyscy zachwycają się różami, a ja Twoimi loczkami. Jak ja bym chciała takie mieć

Jeżeli chodzi o róże to zrezygnowałam z niskich (mam ich bardzo mało). Poszłam w krzaczaste i pnące i bardzo jestem zadowolona z tej decyzji. One dają spektakl, że och i ach.
Pięknie u Ciebie, oj pięknie
____________________
Ewa Pachnący różami, malowany bylinami, Skąpana w słońcu****
violaskom 16:48, 21 cze 2019


Dołączył: 15 sty 2018
Posty: 2085
Dlaczego myślisz, że Benjamin ma złe miejsce? U mnie angielki w tym sezonie też nie wyglądają najlepiej. Myślę, że to przez upały i suszę. Moje nawet w tym roku mają inne kolory.
____________________
Viola Ogród kwiatowy
AgnieszkaW 17:35, 21 cze 2019

Dołączył: 08 mar 2013
Posty: 10749
Danusiu, cudowne masz róże, Twój ogród z nimi wygląda przepięknie
____________________
Agnieszka Jurajski Ogród *** Wizytówka
danuta_szwajcer 14:37, 25 cze 2019


Dołączył: 07 sty 2012
Posty: 7632
ewsyg napisał(a)
Danusiu, wszyscy zachwycają się różami, a ja Twoimi loczkami. Jak ja bym chciała takie mieć

Jeżeli chodzi o róże to zrezygnowałam z niskich (mam ich bardzo mało). Poszłam w krzaczaste i pnące i bardzo jestem zadowolona z tej decyzji. One dają spektakl, że och i ach.
Pięknie u Ciebie, oj pięknie


Ja zawsze się śmieje, że to tylko dla wybranych Bardzo wygodne i znak rozpoznawczy
To fakt, ze pnace i krzaczaste ale tez i okrywowe dają spektakl Szkoda tylko, ze takie upały i susza u mnie makabryczna
Dziekuje za pochwały, juz zaczynają hortensje, floksy, dalie to juz blizej jesieni a lisci pelno juz suchych przez tą pogode. Pozdrawiam




____________________
Liliowo i kolorowo:)
danuta_szwajcer 14:41, 25 cze 2019


Dołączył: 07 sty 2012
Posty: 7632
violaskom napisał(a)
Dlaczego myślisz, że Benjamin ma złe miejsce? U mnie angielki w tym sezonie też nie wyglądają najlepiej. Myślę, że to przez upały i suszę. Moje nawet w tym roku mają inne kolory.


Bo posadziłam ją tak samotnie pomiędzy perukowcem a magnolia i to w sloncu, mysle, ze w takim miejscu pomiedzy różami to dla niej lepsze może miejsce?
U mnie najbardziej od slonca cierpi Laguna.






____________________
Liliowo i kolorowo:)
danuta_szwajcer 14:45, 25 cze 2019


Dołączył: 07 sty 2012
Posty: 7632
AgnieszkaW napisał(a)
Danusiu, cudowne masz róże, Twój ogród z nimi wygląda przepięknie


Ciesze się, że się podoba. Staram sie, u mnie nie ma niestety tak wspaniałego krajobrazu i tła jak u Ciebie Ciagle sie zachwycam Twoim ogrodem bo jest wyjątkowy Pozdrawiam



____________________
Liliowo i kolorowo:)
greg66 21:44, 25 cze 2019


Dołączył: 03 kwi 2018
Posty: 4566
Tak patrząc na Twój ogród to tylko utwierdzam się w przekonaniu, że kwiaty to najpiekniejsza rzecz pod słońcem
____________________
Serdeczności, Grzesiek :). https://www.ogrodowisko.pl/watek/8391-pamietajcie-o-ogrodach
Kindzia 19:40, 01 lip 2019


Dołączył: 04 kwi 2012
Posty: 28042
Danuś, co Ty o jesieni mówisz...dalie to lipiec przecież A kysz jesień!
U mnie też już dalie zaczynają, fajne są, kwitną bez przerwy.

Danuś, pięknie Ci róże kwitną, bardzo obficie. Zresztą Twój ogród to taki Tajemniczy Ogród, z charakterem. Mało lilii pokazujesz...zginęły Ci? Takie piękne zawsze masz.
____________________
Kasia***zjazd VI 2016***cz.I***cz.II*** Ogród z łezką II
sylwia_slomc... 19:49, 01 lip 2019


Dołączył: 20 kwi 2015
Posty: 81901
Ale piękne peruczki na perukowcu
____________________
Ranczo Szmaragdowa Dolina II *** Ranczo Szmaragdowa Dolina *** Wizytówka
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies