Tu przedogródek po zmianach. Usunęłam pstre trzmieliny bo wydawało mi się za bardzo pstro i w te miejsca dosadziłam bukszpany. Moim zdaniem uspokoiło się i wygląda lepiej. Po dosadzeniu żurawek i hakonechloa ta część ogródka upodobniła się do reszty. Bo wcześniej wyglądała jak z "innej parafii", nie było "wspólnych" roślin.
Elu to Souvenir du Docteur Jamain zobacz sobie w internecie, ma piekny kolor i każdego dnia inny kolor tak jak na tym zdjeciu, z tylu widac, ze juz przechodzi w fiolet. Piękna jest tylko mało urosła może też dlatego, że posadziłam ją w dosyć dużym cieniu bo tak zalecali.
Sylwia dobrze napisała .Zielona makówką praktycznie jest nie dojrzała i nasiona zielone, niedojrzale, i nic z nich nie Bedzie.Makówka musi być sucha.Dopiero możesz zabrać ja i nasiona.I to trzeba uważać aby się nie wysypały.Nie tak leza.Moze uschną i nasiona dojrzeją. I dopiero wówczas je zabierzesz.
Patrz, na straszę lata i traki mnie wzięły
Roza na pergoli ładna w tym roku.
a i inne tez sa ładniejsze.
chyba ta maczka bazaltowa i kopczyki kompostowe trochę zadziałały.
Jeszcze mus na jesieni dać im obornika.W tym roku miały, miały,,, dostać i nie dostały..Nie został dowieziony.
Ale jeszcze do wizerunki wzorowego im brakuje.
O fajnie ,ze furczak złapałaś w kadr.To bardo ruchliwy model.
Ja te bardo lubię wszystkie róże.Kiedyś może mniej biele lubiłam.ale i to się zmieniło.
Aniu, i ja się ciesze,ze wspólnego czasu.
A nade wszystko ,ze Mezowie wytrzymali.A mój miał trudniejsze zadanie. zero odpoczynku i kierowca.
wiesz,e fotografie i fotografowanie lubię.
A to takie ulotne chwile, i fajnie jak sa na zdjęciach możną zobaczyć to czego się nie widziało,I w we wspomnieniach zostają
To teraz będziesz siedzie na ławeczce i snuć następne marzenia
A to róża na pergoli
a tu jeszcze powojnik Blekiny Aniol
powiesiłam dwie pułapki feromonowe jedną w podwórku z zeszłorocznym feromonem i drugą na duzym ogrodzie ze świeżo otwartym, w ciągu tygodnia złapał sie tylko jeden samczyk i to w tą zeszłoroczną
jeszcze nie pryskam, ale zagladam często w buksy czy czegos nie ma
taką gąsienicę miałam w ogrodzie i pewnie mam chyba, ze ptaki złapały, co to?