Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Liliowo i kolorowo:)

Pokaż wątki Pokaż posty

Liliowo i kolorowo:)

danuta_szwajcer 18:04, 19 cze 2019


Dołączył: 07 sty 2012
Posty: 7632
Wczoraj szukalam miejsca gdzie posadzic poziomki co wnusie wysiały do donic, no i w koncu postanowiłam, ze pod ławka je posadze, nie wiem czy to dobry pomysl ale zobaczymy. POziomki lubia cien. Przy okazji znalazłam kwitnąca kaline co jesienia posadziłam, musze zdjecia zrobic





Pecherznice też w tym roku pięknie kwitną, krzewuszki juz przekwitają.



____________________
Liliowo i kolorowo:)
marba 11:00, 20 cze 2019


Dołączył: 09 wrz 2015
Posty: 3230
danuta_szwajcer napisał(a)





Widoczek jak z obrazka. Ależ pięknie u Ciebie.
____________________
Basia Wśród brzóz i dębów
danuta_szwajcer 12:37, 20 cze 2019


Dołączył: 07 sty 2012
Posty: 7632
marba napisał(a)

Widoczek jak z obrazka. Ależ pięknie u Ciebie.


Dziekuje Basiu, ogrod to dobra terapia na wszystko, z niepokojem patrze w niebo chodz deszcz bardzo potrzebny, ale duchota straszna a i rosliny się męczą już bardzo.
A to widok jak siedzimy w pergoli z przodu bo po bokach inny
Pachnie lawenda, mam też zielnik



Jarzmianki







____________________
Liliowo i kolorowo:)
ElzbietaFranka 13:51, 20 cze 2019


Dołączył: 14 kwi 2016
Posty: 13854
danuta_szwajcer napisał(a)


A nowosc zmienia kolor na coraz bardziej ciemniejszy, fioletowy jest piękna, wolno u mnie rosnie.







Danusiu ta nowosc to po lewej stronie a jak się nazywa nie znalazłam 5 str wstecz może słabi czytałam.

Kasia nie lubi samooczyszczajacych ja tam mam to w nosie posadzilam tam gdzie nie widać w trawie. Lub trzeba obsadzić róże aby nie było widać.
A piwonie to nie śmiecą.
Danusia ma taki busz że nie widać opadziny, właśnie to tylko płatki, które wcześniej były podziwiane i wachane w kwiatach.

U nas duszno, parno niebo zachmurzone. Czekamy na deszcz wczoraj nie podlewalam bo zapowiadali burze dzisiaj trzeba bo na ratunek z niebios nie przychodzi.


____________________
Ela-Wawa Ela-ptasi-gaj
danuta_szwajcer 14:18, 20 cze 2019


Dołączył: 07 sty 2012
Posty: 7632
ElzbietaFranka napisał(a)


Elu to Souvenir du Docteur Jamain zobacz sobie w internecie, ma piekny kolor i każdego dnia inny kolor tak jak na tym zdjeciu, z tylu widac, ze juz przechodzi w fiolet. Piękna jest tylko mało urosła może też dlatego, że posadziłam ją w dosyć dużym cieniu bo tak zalecali.





____________________
Liliowo i kolorowo:)
Urszulla 17:54, 20 cze 2019


Dołączył: 10 lip 2012
Posty: 21795
Poziomki mam posadzone pod borówką amerykańską przytargałam wczoraj od znajomej przetacznik płożący jako zadarniacz przed różami, kwitnie na niebiesko. Wogóle mam tetaz etap zadarniaczy przyziemnych
____________________
Blaski i cienie nowego życia*** Od patyczka po ogród*** Wizytówka-Blaski i cienie nowego życia
Dorota123 21:27, 20 cze 2019


Dołączył: 07 gru 2012
Posty: 12208
Pięknie kolorowo i trochę tajemniczo, uwielbiam takie ogrody. Róż masz dużo i one robią świetny klimat w Twoim ogrodzie.
____________________
W moim małym ogródeczku*Wizytówka
violaskom 15:01, 21 cze 2019


Dołączył: 15 sty 2018
Posty: 2085
danuta_szwajcer napisał(a)




Danusiu co to za róża? Czy to może Hela? Na ogród nie mogę się napatrzeć!
____________________
Viola Ogród kwiatowy
danuta_szwajcer 15:47, 21 cze 2019


Dołączył: 07 sty 2012
Posty: 7632
Urszulla napisał(a)
Poziomki mam posadzone pod borówką amerykańską przytargałam wczoraj od znajomej przetacznik płożący jako zadarniacz przed różami, kwitnie na niebiesko. Wogóle mam tetaz etap zadarniaczy przyziemnych


Tez miałam ale tam za duzo słonca a widze, ze lepiej rosna w cienistych miejscach, w sumie to tylko mam dla wnukow, niech mają radość Oglądałam w necie ten przetacznik bardzo fajny, moze chcesz runianke bo mam bardzo duzo a chce tam wykonczyc rabate, ale to chyba juz jesienia bo przeciez nie da sie nic robic w takie upaly, robie tylko to co musze i to w tempie żółwia
U mnie Ula juz za momencik hortensje nawet te bukietowe będą.
Moje BOBO ,ktore w koncu jest bobo ma pierwszy rok i dużo pąków.








____________________
Liliowo i kolorowo:)
danuta_szwajcer 15:51, 21 cze 2019


Dołączył: 07 sty 2012
Posty: 7632
Dorota123 napisał(a)
Pięknie kolorowo i trochę tajemniczo, uwielbiam takie ogrody. Róż masz dużo i one robią świetny klimat w Twoim ogrodzie.


Ciesze się bardzo, chodz nie umie takich cudeniek robić jak Ty, wiec chetnie zaglądam do Ciebie. Moze moja wnusia przyozdobi bo ma zdolności plastyczne i lubi takie prace




____________________
Liliowo i kolorowo:)
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies