Artykuły Forum Ogrody pokazowe Instagram
Logowanie
Gdzie jesteś » Forum

Znalezione posty dla frazy "img"

Mój ogród pod lasem 11:55, 20 cze 2019


Dołączył: 07 maj 2016
Posty: 10454
Do góry
malgol napisał(a)
Pada deszcz a ja nie mogę nacieszyć się plackiem

wypoczynkowym



Czad kurtka przeciwdeszczowa i zalegasz Co tam deszczyk

Gosiu, ja przeszczepy z trawy robiłam, o młotku nie wiedziałam, więc deptałam - trawka się przyjęła tylko regularnie podlewaj
W ogródku emerytki 11:54, 20 cze 2019


Dołączył: 12 cze 2018
Posty: 9727
Do góry
Aniu, dzięki
To jeszcze wszystko przed Tobą, widocznie liczba 44 to jest ta właściwa
A i tak jesteśmy do tyłu o wyjazd do Paryża
To jeszcze trochę Barcelony
Palmy, te duże i te małe.



Małymi krokami-Ogród Wioli 11:52, 20 cze 2019


Dołączył: 05 lut 2013
Posty: 21779
Do góry
Przedogródek ...tutaj już jest bussszzzz uwielbiam

Hakone i sesleria sadzone wiosną fajnie rosną







Małymi krokami-Ogród Wioli 11:46, 20 cze 2019


Dołączył: 05 lut 2013
Posty: 21779
Do góry


Zatrzęsienie pąków na jeżówkach...za momencik będzie szał




Małymi krokami-Ogród Wioli 11:39, 20 cze 2019


Dołączył: 05 lut 2013
Posty: 21779
Do góry





Małymi krokami-Ogród Wioli 11:32, 20 cze 2019


Dołączył: 05 lut 2013
Posty: 21779
Do góry
Czerwcowo... kilka fotek
Szałwia niedługo przekwitnie a jeżówki za chwilę zaczną spektakl... uwielbiam ten czas

Derenie IH nie cięte porosły potforry mus za rok je trochę ciachnąć


Bukowa...kocham
Jeżówki zaczynają

Czarnulki puściły młode listki ,mniam

Wśród brzóz i dębów 11:29, 20 cze 2019


Dołączył: 28 gru 2018
Posty: 1689
Do góry
Basiu, ale masz super basen, na te upały idealny

To jest naparstnica ? śliczna..

Trzeba mieć nadzieję, że w końcu popada..
Ranczo Szmaragdowa Dolina II 11:20, 20 cze 2019


Dołączył: 14 kwi 2016
Posty: 15235
Do góry
sylwia_slomczewska napisał(a)
I mój ślaz dla Pszczółki





Sylwia czy to tego roczny wysiew bo taki kolor slazu ci wysłałam powinno ich być dużo. Jeżeli tak to sie ciesze będą kwitnąc do mrozów.
Sezon 2017 u Hanusi 11:12, 20 cze 2019


Dołączył: 10 lut 2017
Posty: 7842
Do góry
Jak tu nie kochać dzwonków? I ktoś chce się załapać na listę?

Mój ogród pod lasem 11:08, 20 cze 2019


Dołączył: 17 cze 2015
Posty: 5946
Do góry
Pada deszcz a ja nie mogę nacieszyć się plackiem wypoczynkowym

Sezon 2017 u Hanusi 11:07, 20 cze 2019


Dołączył: 10 lut 2017
Posty: 7842
Do góry
Liliowce zaczynają. pierwszy jak zwykle stella d'oro. Kolejne w blokach startowych. Te od Joli znad jeziora wszystkie żyją i mają pąki.

Moja działka na Dębowym Lesie 11:07, 20 cze 2019


Dołączył: 09 wrz 2015
Posty: 3230
Do góry
anabuko1 napisał(a)


Śliczny kolorek. To jakiś mak?
Liliowo i kolorowo:) 11:00, 20 cze 2019


Dołączył: 09 wrz 2015
Posty: 3230
Do góry
danuta_szwajcer napisał(a)





Widoczek jak z obrazka. Ależ pięknie u Ciebie.
Sezon 2017 u Hanusi 10:57, 20 cze 2019


Dołączył: 10 lut 2017
Posty: 7842
Do góry
Poiwojniki i inne.
Pod Biało-Niebieską Chmurką moj Bawarski ogrod na wsi 10:55, 20 cze 2019


Dołączył: 14 cze 2015
Posty: 21942
Do góry
Basiu wlasnie podziwialam Lilie

Artykul z gazety
Sezon 2017 u Hanusi 10:52, 20 cze 2019


Dołączył: 10 lut 2017
Posty: 7842
Do góry
Pisałam o róży od Gobasi? Chyba kiedyś. Dziś jest w fazie pełnego rozkwitu. I ma doskonałe towarzystwo!

Ogród Pierwszy (nie)Wielki - projekt 10:42, 20 cze 2019


Dołączył: 12 maj 2016
Posty: 13628
Do góry
Takie mam obecnie. Chyba jednak white swan

Wśród brzóz i dębów 10:38, 20 cze 2019


Dołączył: 09 wrz 2015
Posty: 3230
Do góry
Dausiu, zamiast umiarkowanego deszczu przydałaby się potężna ulewa. Trawa miejscami całkiem wyschła.


Aniu Ogrodniczko, faktycznie, irysy szybko przekwitają. Ale przez moment są naprawdę piękne.
Aniu Anabuko, dziękuję.
Gosiu, u mnie kocimiętka kubańska dorasta do metra wysokości, to całkiem spory krzaczor jest, nie wiem, czy na balkonie nie zajmie zbyt dużo miejsca. Może na działce sprawdzi się lepiej. Pozdrawiam.


Deszcze nadal nas omijają. Z suszą świetnie radzą sobie dziewanny.



Ogród Pierwszy (nie)Wielki - projekt 10:36, 20 cze 2019


Dołączył: 12 maj 2016
Posty: 13628
Do góry
Kupiłam w LM cztery jeżówki Delicious nougat

Oczywiście nie mam pojęcia gdzie posadzę, ale lubię bardzo
Szukam jeszcze jednej sztuki green jewel albo white swan. Bo w zasadzie nie wiem, które mam na brzozowej

Ogród Pierwszy (nie)Wielki - projekt 10:27, 20 cze 2019


Dołączył: 12 maj 2016
Posty: 13628
Do góry
Na koniec ulubienica sezonu ❤️

Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies