Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Ogród w remoncie

Pokaż wątki Pokaż posty

Ogród w remoncie

Margerytka40 16:32, 23 maj 2019


Dołączył: 12 lip 2016
Posty: 14758
AgataP napisał(a)
Asia rdest też kupowałaś u Kochanowskich czy wysyłkowo? bardzo mi się podoba bardzo się rozrasta?


On fajnie kępkowo u mnie rośnie, mam już go bardzo długo nawet nie pamiętam skąd. W zeszłym roku dzieliłam go, mogę Ci dać
____________________
ASIA-Ogród w remoncie+Całkiem nowy mimo, że stary, po ogrodowiskowym remoncie (już prawie)
Margerytka40 09:28, 27 maj 2019


Dołączył: 12 lip 2016
Posty: 14758
Co to jest? Kuoiłam pewnie na próbę w zeszłym roku i amba, a tabliczki nie ma
____________________
ASIA-Ogród w remoncie+Całkiem nowy mimo, że stary, po ogrodowiskowym remoncie (już prawie)
AgataP 09:34, 27 maj 2019


Dołączył: 20 cze 2014
Posty: 7769
Margerytka40 napisał(a)
Co to jest? Kuoiłam pewnie na próbę w zeszłym roku i amba, a tabliczki nie ma


Tymotka
____________________
Z Pszenicznej...
AgataP 09:36, 27 maj 2019


Dołączył: 20 cze 2014
Posty: 7769
Margerytka40 napisał(a)


On fajnie kępkowo u mnie rośnie, mam już go bardzo długo nawet nie pamiętam skąd. W zeszłym roku dzieliłam go, mogę Ci dać


Asia pięknie "nie dziękuję"- jak ukopiesz daj znać, podjadę do Cię
____________________
Z Pszenicznej...
Margerytka40 09:37, 27 maj 2019


Dołączył: 12 lip 2016
Posty: 14758
AgataP napisał(a)


Tymotka


Dzięki, tak myślałam, że będziesz wiedziała
____________________
ASIA-Ogród w remoncie+Całkiem nowy mimo, że stary, po ogrodowiskowym remoncie (już prawie)
Margerytka40 09:39, 27 maj 2019


Dołączył: 12 lip 2016
Posty: 14758
AgataP napisał(a)


Asia pięknie "nie dziękuję"- jak ukopiesz daj znać, podjadę do Cię


Jak chcesz teraz to mogę ukopać, dziś i jutro jestem
____________________
ASIA-Ogród w remoncie+Całkiem nowy mimo, że stary, po ogrodowiskowym remoncie (już prawie)
AgataP 09:44, 27 maj 2019


Dołączył: 20 cze 2014
Posty: 7769
Margerytka40 napisał(a)


Jak chcesz teraz to mogę ukopać, dziś i jutro jestem


Kop, odbiorę dzieciaki, podrzucę do domu i mogę wyjechać z chałupy.
Ale trafię tylko do Bożenki, daj mi namiary na priv
____________________
Z Pszenicznej...
Zana 10:13, 27 maj 2019


Dołączył: 26 mar 2016
Posty: 12232
Asiu, zmierzyłam montana raureif - teraz, w czwartym roku ma 50 cm średnicy. Trochę środki kęp wyłysiały i trzeba by ją podzielić. Dodatkowo widzę, że coś uwielbia się na nich wylegiwać, wrrr.... Pewnie jakieś okoliczne kocury zrobiły sobie z nich leżaczki.
____________________
Anula, Ogród z rzeźbą
Margerytka40 21:37, 27 maj 2019


Dołączył: 12 lip 2016
Posty: 14758
Zana napisał(a)
Asiu, zmierzyłam montana raureif - teraz, w czwartym roku ma 50 cm średnicy. Trochę środki kęp wyłysiały i trzeba by ją podzielić. Dodatkowo widzę, że coś uwielbia się na nich wylegiwać, wrrr.... Pewnie jakieś okoliczne kocury zrobiły sobie z nich leżaczki.


Dziękuję, że pamiętałaś. Muszę te swoje w takim razie mocno luźniej posadzić. Zachwycona nią jestem, nawet dzielenia nie poczuła i chyba szybko przyrasta bo wydaje mi się, że zgrubiała odrobinkę już
Mam ochotę wypróbować jeszcze luzula nivea, chybs do cienia byłaby fajna. Chyba zamówię
____________________
ASIA-Ogród w remoncie+Całkiem nowy mimo, że stary, po ogrodowiskowym remoncie (już prawie)
AgataP 08:40, 28 maj 2019


Dołączył: 20 cze 2014
Posty: 7769
Asiu jesteś tytanem pracy... wszystko dobrze sobie wymyśliłaś, konsekwentnie realizujesz - azalie zostaw dosadź żółte, potem fioletowe RH chyba że brakuje Ci fioletu przy tych azaliach to niskie azalie fioletowe to azurika, widziałam chyba ją u Mirki z Wszystkiego po trochu

zobacz sobie zdjęcia

https://www.ogrodowisko.pl/watek/5450-wszystkiego-po-trochu?page=542

siatka koniecznie od razu zrobi się intymniej, ogród zyska na wyglądzie.
mała rzecz a zobaczysz jaką różnicę zrobi

pozdrawiam Cię serdecznie ogród będzie mega piękny Asiu

ps. nie wiem czy nie wprowadziłam Cię w błąd, czytałam teraz wątek Mirki - niestety azalia bezimienna, nie wiem czemu zasugerowałam się azuriką
____________________
Z Pszenicznej...
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies