Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Moja bajka

Pokaż wątki Pokaż posty

Moja bajka

ryska 22:37, 26 maj 2019


Dołączył: 12 sie 2013
Posty: 11601
Katkak napisał(a)

Reniu takie dopieszczanko lubię chyba najbardziej
Pomidorki w butelkach mają się znakomicie. Kwitną już i sporo urosły
Niestety pomidory w balii nie wypaliły, bo nie zrobiłam dziur w balii (żal mi było dziurawić, bo może mi się kiedyś mini oczko w nich zamarzy, czy coś), a ten maj postanowił być wybitnie deszczowy . Tego nie przewidziałam, bo w ubiegłe lata to raczej susza dawała się we znaki.
Pomidorki z balii wylądowały więc na tarasie

na szczęście Reniu mam Ciebie i bardzo mnie inspirujesz . Przypomniałaś mi o istnieniu rukwii wodnej i to ją wysiałam do balii. Ona takie warunki lubi

a z nadmiarem deszczu zamierzam sobie radzić w ten sposób


Rukiew wodna w tej balii będzie wyglądała zjawiskowo. I dziur w dnie nie potrzeba, wręcz może się rukiew topić w tym błotku
Warzywka rewelacyjnie Ci rosną a stół biały zrobił się bardzo podobny do mojego. Bajka stale zachwyca, buziaki.
____________________
Renata Podwórkowa rehabilitacja*****Wizytówka-podwórko Ryski Dlaczego podwórkowa rehabilitacja? Bo grunt to zdrowie :)
Doranma 23:34, 26 maj 2019


Dołączył: 05 wrz 2015
Posty: 2372
Kasiu, dzięki za radę, przycielam dziś musztardowca tak w połowie wysokości i trochę go obskubałam z listków☺ Ławka z wzorkami wygląda obłędnie! Też o tym myślałam żeby jakiś szablon wykorzystać do ozdobienia pergoli, ale od pomysłu do wykonania u mnie długa droga ☺
____________________
Dorota Czubajkowy Ogród
Katkak 07:14, 27 maj 2019


Dołączył: 13 lip 2013
Posty: 28254
Co to za cholerstwo na powojnikach?
____________________
Kaśka - Moja bajka *** Wizytówka
Katkak 07:25, 27 maj 2019


Dołączył: 13 lip 2013
Posty: 28254
ryska napisał(a)


Rukiew wodna w tej balii będzie wyglądała zjawiskowo. I dziur w dnie nie potrzeba, wręcz może się rukiew topić w tym błotku
Warzywka rewelacyjnie Ci rosną a stół biały zrobił się bardzo podobny do mojego. Bajka stale zachwyca, buziaki.

Reniu dziękuję bardzo. O rukwi wodnej dzięki Tobie sobie przypomniałam.
____________________
Kaśka - Moja bajka *** Wizytówka
Katkak 07:27, 27 maj 2019


Dołączył: 13 lip 2013
Posty: 28254
Doranma napisał(a)
Kasiu, dzięki za radę, przycielam dziś musztardowca tak w połowie wysokości i trochę go obskubałam z listków☺ Ławka z wzorkami wygląda obłędnie! Też o tym myślałam żeby jakiś szablon wykorzystać do ozdobienia pergoli, ale od pomysłu do wykonania u mnie długa droga ☺

Dorcia ja swojego nowo zakupionego musztardowca też musiałam w większości zjeść, bo nie miał się chłopina siły podnieść pid swoim ciężarem. Działaj Kochana. Ja mam znów odwrotnie: jak jest pomysł to akcja reakcja.
____________________
Kaśka - Moja bajka *** Wizytówka
Agania 10:01, 27 maj 2019


Dołączył: 06 wrz 2013
Posty: 26053
Katkak napisał(a)


i mój zeszłoroczny rarytasik - Hot Chocolate
Kupiłyśmy sobie po jednej z Kasią i Aganią jak były u mnie rok temu. I pomyśleć, że się głupia zastanawiałam czy brać


Ha, ha, a nie mówiłam, że warta grzechu
____________________
Agata - Ogrodowe radości i rozterki - ogród Agani | Wizytówka Radości Agani | Dolomity Super Ski
Katkak 14:59, 27 maj 2019


Dołączył: 13 lip 2013
Posty: 28254
Agania napisał(a)


Ha, ha, a nie mówiłam, że warta grzechu

Mówiłaś Agatko, mówiłaś
____________________
Kaśka - Moja bajka *** Wizytówka
Katkak 15:15, 27 maj 2019


Dołączył: 13 lip 2013
Posty: 28254
moje zakątki, zakamareczki


____________________
Kaśka - Moja bajka *** Wizytówka
Katkak 15:20, 27 maj 2019


Dołączył: 13 lip 2013
Posty: 28254
po drugiej stronie lustra

będąc z wizytą u Kasi dostałam od Niej dużo rzeczy, których Ona już nie potrzebowała, m.in różne doniczusie, starego woka (w głębszej części są rojniki, w płytszej mini sadzawka widoczna na zdjęciach wyżej) i takie dwa lustraie

efekt będzie fajny wieczorem jak się lampeczki pozapalają
____________________
Kaśka - Moja bajka *** Wizytówka
Waclaw 15:23, 27 maj 2019


Dołączył: 03 sty 2018
Posty: 7171
Katkak napisał(a)
moje zakątki, zakamareczki



A ta miska to do płukania złota jest. W niej urobek z ostatniej nocy
Czyżby Kasiu, ten duży w misce to samorodek był?
____________________
WacławPrzedogródek pod dębem
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies