Artykuły Forum Ogrody pokazowe Instagram
Logowanie
Gdzie jesteś » Forum

Znalezione posty dla frazy "img"

...uDany ogród 19:59, 19 cze 2019


Dołączył: 23 sty 2012
Posty: 6278
Do góry
Byłam dzisiaj na chwilę w ogrodzie, wygląda nawet dobrze mimo skwaru i braku wody.
Ostatnie dni zeszły mi na akademiach i pożegnaniach. Znów kończymy pewien etap w życiu. Jestem dumna z moich Chłopaków pięknie im poszło, szczególnie Mały pokazał co potrafi Złota Tarcza na koniec Gimnazjum

Świeżutkie fotki mojej zielonej oazy






Kwitną róże i powojniki

ta róża mnie zachwyca dostałam ją w prezencie, bez nazwy kwiaty mi się kojarzą z kamelią. Wyglądają jak sztuczne broszki





Może Ktoś wie jak się nazywa ta róża?
Za drzwiami do ogrodu... 19:56, 19 cze 2019


Dołączył: 20 kwi 2015
Posty: 89766
Do góry



Za drzwiami do ogrodu... 19:54, 19 cze 2019


Dołączył: 20 kwi 2015
Posty: 89766
Do góry



Za drzwiami do ogrodu... 19:49, 19 cze 2019


Dołączył: 20 kwi 2015
Posty: 89766
Do góry



Za drzwiami do ogrodu... 19:46, 19 cze 2019


Dołączył: 20 kwi 2015
Posty: 89766
Do góry
ogród niezwykle fotogeniczny



Za drzwiami do ogrodu... 19:41, 19 cze 2019


Dołączył: 20 kwi 2015
Posty: 89766
Do góry



Za drzwiami do ogrodu... 19:37, 19 cze 2019


Dołączył: 20 kwi 2015
Posty: 89766
Do góry



Za drzwiami do ogrodu... 19:34, 19 cze 2019


Dołączył: 20 kwi 2015
Posty: 89766
Do góry



Za drzwiami do ogrodu... 19:22, 19 cze 2019


Dołączył: 20 kwi 2015
Posty: 89766
Do góry
No jestem ponownie i lecimy dalej



Ogródek Janiny 18:54, 19 cze 2019


Dołączył: 23 paź 2012
Posty: 1398
Do góry
Miłkowo - sezon 2016-2022 18:53, 19 cze 2019


Dołączył: 28 gru 2013
Posty: 24691
Do góry
Milka napisał(a)

Ale masz oko Jolu

w niebieskim z samosiewu mam prerię
i nie wiem, co zrobić z tą stipą teraz





WAW!!Nom cudniasto porostu
Miłkowo - sezon 2016-2022 18:52, 19 cze 2019


Dołączył: 28 gru 2013
Posty: 24691
Do góry
Milka napisał(a)

Przepadłam, bo w ciągu 2 miesięcy miałam 5 awarii netu, dziś już jest, długo naprawiali, bojam się że za 3 dni znowu coś...nerwa mam...
No i upały...

Nie wybiera mają dzieci- kilka, wnuków z 20, prawnuków też sporo i nic się nie dzieje, nawet toalety nie mają...oni od 22 lat nic nie robią.
Ale mimo okropnych widoków, żal mi ich, to korzystanie z wiaderka i odchody wylewane do kanalizacji, no szok w ich wieku, a kanalizacja jest, tylko się włączyć. Kupić się nie da, bo tam kolejka na to miejsce.
Patio jest super chłodnym miejscem
Tak, ten powojnik jest mega mocny, a New Dan mam 2 i je nie cierpię, kupiłam pod wpływem forum, raczej je wywalę




Tj, złośliwość rzeczy martwych
Rośliny i ogród piękny,,jak zawsze
Ogródek Janiny 18:50, 19 cze 2019


Dołączył: 23 paź 2012
Posty: 1398
Do góry
Ogródek Janiny 18:45, 19 cze 2019


Dołączył: 23 paź 2012
Posty: 1398
Do góry
Ogródek Janiny 18:40, 19 cze 2019


Dołączył: 23 paź 2012
Posty: 1398
Do góry
Miłkowo - sezon 2016-2022 18:38, 19 cze 2019


Dołączył: 23 sty 2012
Posty: 69457
Do góry
hym, czy jest styl...raczej awangarda w stylu Picasso
dowolność, fantazja i lekkość, kolor


sama jestem ciekawa całości, czy dobra idea, bo jeszcze suche konary wybarwiam i montuję na murze
ale po co mi to??

pozdrawiam, mam nadzieję, że net będzie działał i jak wcześnie wstaję, pohulam sobie po wątkach
Ogródek Janiny 18:37, 19 cze 2019


Dołączył: 23 paź 2012
Posty: 1398
Do góry
Miłkowo - sezon 2016-2022 18:34, 19 cze 2019


Dołączył: 23 sty 2012
Posty: 69457
Do góry
praca nad różem
do jesieni może skończę


czarne znudziły mi się

i takie dzieło tworzę
w ramie dużej, moja łąka kwiatowa z szyszek, potem okiennice i dodatki, uff...3 miesiące pracy
i potem kolejny etap, jak siły i czas pozwolą, brak obu..
Ogródek Janiny 18:31, 19 cze 2019


Dołączył: 23 paź 2012
Posty: 1398
Do góry
Miłkowo - sezon 2016-2022 18:29, 19 cze 2019


Dołączył: 23 sty 2012
Posty: 69457
Do góry
mirkaka napisał(a)


Chyba kupiłam bardzo podobną, ale też z nazwą pomyloną. Czy tan kolor jest taki jarzeniowo malinowy?
Irenko, podziwiam ogród, nieustannie Rh w skarpetkach z hakonki super wyglądają

Bardzo dziękuję, czasami coś się uda dobrze zrobić, ale po 4 latach już wiem, że znowu trzeba myśleć nad zmianą

róże szaleją i szybko padają, gotują się
tak mnie ten upał wykańcza, że słabo dbam o ogród, nie wiem, jak on przetrwa...
i tak po ludzku, po prostu nie chce mi się teraz zasuwać w nim...





Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies