Artykuły Forum Ogrody pokazowe Instagram
Logowanie
Gdzie jesteś » Forum

Znalezione posty dla frazy "img"

Ogrodowe szaleństwo ... 06:51, 18 cze 2019


Dołączył: 22 lis 2016
Posty: 2725
Do góry
Warzywniakowo


Ogrodowe szaleństwo ... 06:47, 18 cze 2019


Dołączył: 22 lis 2016
Posty: 2725
Do góry
Trochę fotek z wczoraj.
Liliowo

Ukojenie 06:38, 18 cze 2019


Dołączył: 31 sty 2016
Posty: 12471
Do góry
Ps. Dzika rodzinka 4 maluchy przychowku - od 3 dni daja na siebie czasem popatrzec wczesniej siedzialy gdzies w ukryciu.

Sa 3 tygryski i 1 caly czarny.
Ukojenie 06:32, 18 cze 2019


Dołączył: 31 sty 2016
Posty: 12471
Do góry
Beda owoce

Jezyna poprowadzona w tym roku jako bramka:


I obsypane owocami borowki:


Pozdrawiam serdecznie!
Ukojenie 06:30, 18 cze 2019


Dołączył: 31 sty 2016
Posty: 12471
Do góry
Hej jezykowej rodzinki ponownie nie spotkalam. Nie chodze po nocy po ogrodku poniewaz komarow jest zatrzesienie.
Ogrodek nadal radzi sobie sam /wyjatkiem jest koszenie trawnika i podlewanie/. Kwiaty kwitna w swoim czasie i ciagle cos kolorystycznie sie dzieje.

Kilka fotek.

Busz na oczkowej:


Troche rozy - tycia louis oder i naparstnice, ktore mnie przerosly


Szopen

Daleki od ideału..... 06:26, 18 cze 2019


Dołączył: 03 lip 2014
Posty: 1535
Do góry
Spacer o poranku. (5:30)
Blaski i cienie nowego życia 06:14, 18 cze 2019


Dołączył: 10 lip 2012
Posty: 22439
Do góry
Za to ucieszyła mnie dziewanna z nasion siana 2 lata temu.



Okrywając miejsce zachwaszczone zostawiłam taką kępę trawy. Ciekawe co to jest?

Blaski i cienie nowego życia 06:10, 18 cze 2019


Dołączył: 10 lip 2012
Posty: 22439
Do góry
Piąta sxałwia jest z drugiej strony domu, tam jest bardziej piaszczysto i chyba najlepiej będzie rosła bo widać po rozecie liści. Szału kwitnienia nie ma.

Blaski i cienie nowego życia 06:09, 18 cze 2019


Dołączył: 10 lip 2012
Posty: 22439
Do góry
A teraz popłaczę nad moimi szałwiami
Zobaczcie sami na moje wkurzające okazy.

Mam 4 "szałowe egzemplarze", każdy w innym miejscu


Trzecia-niższa różowa a ostatnia czwarta- najniższa granatowa zjedzona wiosną przez ślimaki ruszyła "z kopyta"


Blaski i cienie nowego życia 05:54, 18 cze 2019


Dołączył: 10 lip 2012
Posty: 22439
Do góry
Kindzia napisał(a)
Fajnie, że Ci się udała hortka z patyczka Ciekawe która to.
Red Baron też Ci się ładnie wybarwia, ten u mnie nie chciał czerwienieć jak trzeba. I dziwne, na tym miejscu posadziłam kłącza wzięte z cycka i ten czerwienieje...


To dziwne z tym Baronem. U mnie szaleje aż zanadto na nowym miejscu

Hortensja to dwie odmiany obok siebie. Będzie ciekawe porównanie Phantoma i Polar Bear.

A widziałaś buka który nie chciał rosnąć?
A jeszcze Ci pokażę jak po obcięciu tui rozrosła się w ciągu 3 tyg moja magnolia Yellow River co tak płakałam że słabo rośnie. Cień miała za duży.

Blaski i cienie nowego życia 05:49, 18 cze 2019


Dołączył: 10 lip 2012
Posty: 22439
Do góry
Bogdzia napisał(a)
Poprzedni rok był zły dla pietruszki wiec była droga ale w tym juz młodą kupowałam wiec chyba jest lepiej, koperek taka ma urodę ze rośnie kiedy chce i gdzie chce, najlepiej jak sie sam wysieje . Makówke chętnie przyjmę jesli bedziesz miała na zbyciu.


Zapisałam

Dziś podlewając rano warzywnik zobaczyłam że koperek wschodzi. Nareszcie!

Na początek dobrego dnia róża Goethe, coś do sąsiada się obraca w planie mam wysokie prowadzenie zdjęcie przekłamuje kolor.



Za drzwiami do ogrodu... 02:20, 18 cze 2019


Dołączył: 11 sty 2018
Posty: 9345
Do góry
AnnaMS napisał(a)
Aniu jesteś królową róż dziękuję za spotkanie, wspaniały ogród, wspaniałe towarzystwo, wspaniała gościna Buziaki

Aniu to była wspaniała niedziela Dzięki że przyjechałaś i mogłam Cię gościć!Cieszę się ,że Ci się podobało i dzięki za fotki. Buziaki

Różyczka Lupo dla Ciebie
Za drzwiami do ogrodu... 02:12, 18 cze 2019


Dołączył: 11 sty 2018
Posty: 9345
Do góry
Marga napisał(a)
Aniu, jesteś fantastyczną gospodynią , ogród masz obłędny, a całe towarzystwo było mega sympatyczne Spędziłam wspaniałą niedzielę u Ciebie.
Jeszcze raz dziękuję za zaproszenie i zostawiam serdeczności
PS. ławeczka wpasowała Ci się idealnie!

Ależ komplementów...jak miło! Ja również bardzo jestem zadowolona ze spotkania,cieszę się że przyjechałaś i mogłam podzielić się swoją radością jaką daje mi ogród i jego widokami

Pashmina:

Za drzwiami do ogrodu... 01:56, 18 cze 2019


Dołączył: 11 sty 2018
Posty: 9345
Do góry
ElaS napisał(a)

Ławeczka piękna, idealnie wpisuje się w Twój cudowny ogród

Też tak myślę
Pozdrawiam Elu.Muszę na twój wątek zajrzeć,może na urlopie trochę nadrobię forum

Za drzwiami do ogrodu... 01:51, 18 cze 2019


Dołączył: 11 sty 2018
Posty: 9345
Do góry
sierotka napisał(a)
Aniu cala przyjemność po naszej stronie


Za drzwiami do ogrodu... 01:49, 18 cze 2019


Dołączył: 04 gru 2017
Posty: 2103
Do góry

Za drzwiami do ogrodu... 01:46, 18 cze 2019


Dołączył: 11 sty 2018
Posty: 9345
Do góry
dominka napisał(a)
Pozdrawiam Was serdecznie, szkoda, że nie mogłam być razem z Wami.
Piękne spotkanie, piękny ogród, pogoda i tort- MEGA

Gorące buziaki!

Szkoda,szkoda...! Było świetnieA ogród i mnie zaskakuje w tym roku,róże się rozbujały!Pogoda była trochę uciążliwa,upał powyżej 30 stopni,ale daliśmy radę do wieczora
New daw po prawej i Piruette po lewej:


Louise odier:

Pastella:
Za drzwiami do ogrodu... 01:45, 18 cze 2019


Dołączył: 04 gru 2017
Posty: 2103
Do góry

Rozpoznawanie drzew i krzewów liściastych 01:39, 18 cze 2019


Dołączył: 09 lip 2010
Posty: 77377
Do góry
janosikseba napisał(a)
Witam Szanownych Forumowiczów !
Proszę o rozpoznanie rośliny , żona dostała tą roślinkę przy zakupie krzewu był to ukorzeniony patyk obecnie roślina ma ok 5 lat a żona zapomniała jej nazwy myślę że na tym forum jest wielu kompetentnych ogrodników którzy zechcą pomóc , ja jako amator mam wątpliwości co do gatunku i Proszę Fachowców o opinię. Z góry serdecznie dziękuje i Pozdrawiam !!!


Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies