Artykuły Forum Ogrody pokazowe Instagram
Logowanie
Gdzie jesteś » Forum

Znalezione posty dla frazy "img"

Moja działka na Dębowym Lesie 13:28, 17 cze 2019


Dołączył: 28 gru 2013
Posty: 24691
Do góry
Róża Sympathie
Moja działka na Dębowym Lesie 13:21, 17 cze 2019


Dołączył: 28 gru 2013
Posty: 24691
Do góry
Waclaw napisał(a)
Dobrze widzieć znajome buzie. Miło poznać buzie i imiona pozostałych znajomych z O.

Oj spotkanie bylo mega .
Wspaniali ludzie sa na tym O.
Rozmów dużo, spacerów duzo, wymiana doswiadczen rożnych tez i roślinek tez byla.
z buzia usmiechnieta od ucha do ucha wracałam

Tymczasem w moim ogrodzie tez cos się dzieje

Gizelka

Róża Chippendale


Leonardo da Vinci i roza Rhapsody in Blue i Szałwia omszona Ostfriesland

Za drzwiami do ogrodu... 13:16, 17 cze 2019


Dołączył: 11 sty 2018
Posty: 9345
Do góry
AniazUroczyska napisał(a)

Aniu, nietuzinkowy ten Twój ogród, pięknie się prezentuje! Z przyjemnością obejrzałam Wasze fotograficzne relacje. Ale mam jedno ale...
Dziewczyny kochane, aż się prosi , aby podpisać tę fotkę i podać szerszemu ogółowi, kto brał udział w spotkaniu.

Aniu ogród czerwcowy utonął w różach,mam nadzieje że z roku na rok bardziej ,bo większość z nich ma dopiero drugi roczekAle to pewnie dodatki i zestawienia czynią go innym.
A na fotce...od lewej- górny rząd:
Ania MS,Anabuko,Betka,Anitka,Gocha
niżej Iwonka_d
jeszcze niżej Anpi,Abiko,Marga,Sylwia,Agapant


Za drzwiami do ogrodu... 13:00, 17 cze 2019


Dołączył: 28 gru 2013
Posty: 24691
Do góry
anpi napisał(a)

Aguś dzięki za obecność..Wszyscy chyba trzymali kciuki żeby różyczka dotrwała...i jeszcze kwitła ,ale przebiły ją chyba dziś inne???

Oprócz tej białej ...

Jeszcze te dwie mnie zachwycili


Oswajanie ogrodowe, czyli work in progress 12:59, 17 cze 2019


Dołączył: 15 maj 2018
Posty: 1469
Do góry
cieniscie przy patio
Za drzwiami do ogrodu... 12:57, 17 cze 2019


Dołączył: 11 sty 2018
Posty: 9345
Do góry
anabuko1 napisał(a)

...A twój ogród widziany przeze mnie ...

Aniu jesteś niezastąpiona...!!!Fotki cudne,proszę o jeszcze,mogą być te co wstawiłaś u dziewczyn Dziękuję Tobie i Sławkowi za obecność.Super energetyczna niedziela.Fajnie, że zostaliście dłużej Rozmowom i śmiechom nie było końca!!!
Takie spotkania to świetna sprawa,wspólna pasja bardzo łączy

A ogród dzięki Wam wszystkim zyskał najromantyczniejszy element.Ławeczka cudna i będzie moim ulubionym miejscem do posiedzenia w ogrodzie ,a nawet poleżenia(sprawdzałam)!
Oswajanie ogrodowe, czyli work in progress 12:52, 17 cze 2019


Dołączył: 15 maj 2018
Posty: 1469
Do góry
Akropolis

Soeur Emmanuelle - Dieter Muller. obok acropolis

nautica

minerwa

bracia Grimm (mialy pasowac do kuklika, tzn zastapic jego czerwien w pozniejszym sezonie, ale troche nie wyszlo, bo maja te czerwien podbita zolcia lekko

Oswajanie ogrodowe, czyli work in progress 12:42, 17 cze 2019


Dołączył: 15 maj 2018
Posty: 1469
Do góry
Cinco de mayo z piwonia Sarah Bernard (ta kwitnie chyba dobrze ponad miesiac po jej kolezankach z przedogrodka)


pastella



First Lady
Za drzwiami do ogrodu... 12:36, 17 cze 2019


Dołączył: 11 sty 2018
Posty: 9345
Do góry
agapant napisał(a)
Ania dzień w Twoim ogrodzie rewelacja. Poprzeczkę podniosłaś o kolejne centymetry Ogród mega romantyczny, warzywniak pełen obfitości a róże mmmmy. Dziękuję za zaproszenie, bateryjki naładowane.

Aga starałam się jak mogłam...choć przy tych upałach łatwo nie było.Bardzo się cieszę ,że ći się podobało.Róże robią dobrą robotę!Dzięki ,że przyjechałaś ,spotkania z Wami to kupa nowej energii!!!
Oswajanie ogrodowe, czyli work in progress 12:36, 17 cze 2019


Dołączył: 15 maj 2018
Posty: 1469
Do góry
Rose de resht
Pomylka, niestety.
Oswajanie ogrodowe, czyli work in progress 12:32, 17 cze 2019


Dołączył: 15 maj 2018
Posty: 1469
Do góry
a przed nimi z jednej strony rosnie Eisvogel, a z drugiej Koko Loco, moja ulubiona kolorystycznie.

Oswajanie ogrodowe, czyli work in progress 12:30, 17 cze 2019


Dołączył: 15 maj 2018
Posty: 1469
Do góry
Louise Clements

a tu juz chyba versigny, bo sie przyznam, ze nie odrozniam na tzw posrednim etapie

Ptasi gaj 12:27, 17 cze 2019


Dołączył: 14 kwi 2016
Posty: 15235
Do góry
Dzisiejszy dzień chłodniej och jaka ulga. Nie daleko mnie







A to moja magnolia która zmarzła zakwitła jednym kwiatem. Po prawej rutewka już tuż tuż

Ogrodowe przygody 12:25, 17 cze 2019


Dołączył: 26 paź 2013
Posty: 6745
Do góry
Oswajanie ogrodowe, czyli work in progress 12:24, 17 cze 2019


Dołączył: 15 maj 2018
Posty: 1469
Do góry
i taka mala zabawa Graham'em Thomasem
Posadzilam go z dwojka jego dzieci.
Louise Clements i Versgny
Louise zaczyna na pomaranczowo, pozniej rozowieje. Obie sie robia bardzo podobne pod koniec kwitnienia, tyle ze Louise pokazuje srodek.
Versigny, odwrotnie. I na koncu ma takie male rozetki/poduszeczki w srodku.

Louise zaczyna na pomaranczowo, pozniej rozowieje. Obie sie robia bardzo podobne pod koniec kwitnienia, tyle ze Louise pokazuje srodek.
Wszystkie razem, plus Eis

graham Thomas
Ogrodowe przygody 12:24, 17 cze 2019


Dołączył: 26 paź 2013
Posty: 6745
Do góry
Dziewczyny przez brak aparatu ucieka najpiękniejsze kwitnienie dziś trochę zdjęć z tamtego tygodnia dziś postaram się zrobić nowe p
W samym słońcu 12:22, 17 cze 2019


Dołączył: 19 mar 2015
Posty: 6601
Do góry
Jeżówki się budzą, te moje mutanty
Oswajanie ogrodowe, czyli work in progress 12:05, 17 cze 2019


Dołączył: 15 maj 2018
Posty: 1469
Do góry
Bogactwo miety
Mam zwykla, i troche inna zwykla, ale tym nie robilam zdjec
A oprocz tego czekoladowa

jablkowa wlochata

miniaturowa requienii, czyli korsykanska


i moja ulubiona do wachania
Eau de Cologne, chociaz pachnie tak, ze nie wyobrazam sobie jej spozywac
Oswajanie ogrodowe, czyli work in progress 12:00, 17 cze 2019


Dołączył: 15 maj 2018
Posty: 1469
Do góry
inka74 napisał(a)
Moja Pashmina też taka w pąku.

no wlasnie. A rok temu byly rozowe te paki

Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies