Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Ptasi gaj

Pokaż wątki Pokaż posty

Ptasi gaj

ElzbietaFranka 23:54, 16 cze 2019


Dołączył: 14 kwi 2016
Posty: 13859
CD







____________________
Ela-Wawa Ela-ptasi-gaj
pestka56 08:36, 17 cze 2019


Dołączył: 17 sie 2016
Posty: 4460
Ta róża trochę jak Angela. Dopiero zaczyna kwitnąć u mnie. Mam nadzieję, że poszaleje jak w poprzednie lata
____________________
Kasia
ElzbietaFranka 12:03, 17 cze 2019


Dołączył: 14 kwi 2016
Posty: 13859
pestka56 napisał(a)
Ta róża trochę jak Angela. Dopiero zaczyna kwitnąć u mnie. Mam nadzieję, że poszaleje jak w poprzednie lata




Piszesz o tej czerwonej. Ma puekne kwiaty, ale w zeszlym roku wypuscila dlugie pedy i na koncach tych pedow ma takie roze. Nie jestem z niej zadowolona w tym roku bo dolem lysa a tylko gorki ukwiecone pedy na 3 m dlugosci. Chcialam ja skrocic, ale eM mowi, ze zrobi dla niej podpory. Czerwiec a podpor nie ma.

Kasiu nie spalam dzisiaj pol nocy. O godz 3 nad ranem obudzily mnie wozy strazackie jadace na sygnalach. Blisko palil sie zabytkowy dab Mieszko. Po Bartku najstarszy, jeszcze jest taki Powsinie.
Co za zwyrodnialec go podpalil, sam sie nie podpalił nie bylo burzy spokojna noc. Ludzie to potwory. Pewnie go zetna grozi zawaleniem.

Wrocilam Kasiu myslałam, ze piszesz o tej czerwonej a ty podonienstwo widzisz w Tamollise. ANGELA jest wyzsza a Tamolise to niska roza przynajmniej u mnie.
W zeszlym roku ladnie kwitla caly rok ale ten to przechodzi moje oczekiwania. Jezeli tak bedzie obsypana to skaponuja z Asprin.
____________________
Ela-Wawa Ela-ptasi-gaj
Kamcia 12:10, 17 cze 2019


Dołączył: 12 lut 2017
Posty: 1017
Nie rozumiem ludzi, ktorym sprawia przyjemnosc niszczenie "rzeczy". W glowie mi sie to nie miesci. Nie wiem co bym zrobila gdybym go dorwala.
____________________
Kamila Ogrod stewardessy
ElzbietaFranka 12:27, 17 cze 2019


Dołączył: 14 kwi 2016
Posty: 13859
Dzisiejszy dzień chłodniej och jaka ulga. Nie daleko mnie







A to moja magnolia która zmarzła zakwitła jednym kwiatem. Po prawej rutewka już tuż tuż

____________________
Ela-Wawa Ela-ptasi-gaj
pestka56 13:10, 17 cze 2019


Dołączył: 17 sie 2016
Posty: 4460
Ludzie nie mają wyobraźni ani empatii niestety

Tommelise jest w środku żółta, a Angela biała. Angela ma malutkie kwiatki 3,5-4,5 cm średnicy. Za to jak rozkwitnie, to liści nie widać. I... kwitnie całe lato. W tym roku musiałam je nisko ściąć, żeby odbudowały się po zeszłorocznej probie morderstwa z mojej strony.
____________________
Kasia
ElzbietaFranka 17:06, 17 cze 2019


Dołączył: 14 kwi 2016
Posty: 13859
Przycięty wiosna znowu trzeba przyciąć. Mam jeden dzień cięcia jałowce, berberysy.









____________________
Ela-Wawa Ela-ptasi-gaj
Kindzia 20:27, 17 cze 2019


Dołączył: 04 kwi 2012
Posty: 28042
Elu, pięknie Ci róże kwitną!
U mnie zakwitła Grafin Diana...na razie nie ma co pokazywać, jakiś taki cudaczny kwiat...zobaczę dalej.
Hortensje masz wielkie, będzie co podziwiać
____________________
Kasia***zjazd VI 2016***cz.I***cz.II*** Ogród z łezką II
Bogdzia 23:03, 17 cze 2019


Dołączył: 16 paź 2011
Posty: 58526
ElzbietaFranka napisał(a)


A to moja magnolia która zmarzła zakwitła jednym kwiatem. Po prawej rutewka już tuż tuż


Jeden kwiatek ale jaki ładny , postarala sie . U mnie tez jednym kwiatkiem zakwitła nowa magnolia ale kwiatek brzydki z brązowymi plamami.
____________________
Rododondrenowy ogród II. Rododendronowy ogród. Wizytówka-rododendronowy ogród
ElzbietaFranka 13:35, 18 cze 2019


Dołączył: 14 kwi 2016
Posty: 13859
U nas przy ulicach są takie łąki kwietne bzykow, motyli od groma nie wszystkie trawy jeszcze kwitną.

Każdego roku było już wszystko wygolone a w tym roku jeszcze kosiarki nie chodziły. Najpierw była susza nie było czego kosić teraz łąki kwietne.
Jak tu kosić jak tyle bzykow.








____________________
Ela-Wawa Ela-ptasi-gaj
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies