Artykuły Forum Ogrody pokazowe Instagram
Logowanie
Gdzie jesteś » Forum

Znalezione posty dla frazy "img"

Ogrodowe marzenie Mrokasi 22:34, 16 cze 2019


Dołączył: 17 cze 2015
Posty: 5946
Do góry
mrokasia napisał(a)
W gościach zdjęć nie zrobiłam, za to u siebie tak .
Tylna rabata pod domem, po zmianach (ciężko jej zrobić zdjęcie bo albo w pełnym słońcu albo w cieniu):



Klonikowa

Pojałowcowa przed domem





Piekne te Twoje rabatki się zrobiły. Tak niby nic, po cichutku działasz a tu takie cuda powstały co to za biebiesko-fioletowa roslinka pod oknem?na pierwszej i drugiej fotce?
Szmaragdowy Zakątek 22:33, 16 cze 2019


Dołączył: 03 sty 2014
Posty: 5919
Do góry
hortensje już w blokach startowych


róża FAIRY DANCE szaleje


w hoteliku też ruch…


wszystko po czwartkowej burzy odżyło (nie patrzymy na trawnik, który jest jeszcze nie teges)
Moja działka na Dębowym Lesie 22:32, 16 cze 2019


Dołączył: 28 gru 2013
Posty: 24691
Do góry
Dzis byłam z mezem w gościach u Ani-anpi.
Dziękuję Aniu i Krzysiu za to wspaniale , energetyczne spotkanie i wszystkim osobom wspaniały czas i przyprzyjcie nas wszystkich
Iwonce, Beatce z mezem,, Monia--Marga ,Gosi z mężem ,AniMS,Adze-agapant i krakowskim dziewczynom Sylwii , Anitce i Adze ,Bardzo milo było was poznać.
a rozmów tyle bylo,,oj oj,, cudny czas.

Cudny ogród Ani-anpi i bogaty w rożne dodatki.


Na zielonej... trawce :) 22:32, 16 cze 2019


Dołączył: 12 maj 2016
Posty: 13628
Do góry
AngelikaX napisał(a)
Zebrinusy



O! Twoje mają paski!
Ogród, mydło i powidło. 22:32, 16 cze 2019


Dołączył: 27 kwi 2014
Posty: 4174
Do góry
Troszkę zaległych fotek, jak dobrze pójdzie to może i aktualne uda mi się wrzucić . Zdjęcia z 1 czerwca.

Ogrod stewardessy 22:32, 16 cze 2019


Dołączył: 12 lut 2017
Posty: 1018
Do góry
Zostaw ogród na tydzien .... po powrocie mozesz sie niezle zdziwic



W tym roku mam "wszystkie plagi egipskie"
Kiedyś będzie pięknie i u mnie - od nowa 22:31, 16 cze 2019


Dołączył: 18 sie 2014
Posty: 11771
Do góry
katel napisał(a)
Jak ślicznie te pęcherznice obok siebie zestawione wyglądają .

Cześć Kasiu pęcherznice musiały być obok siebie bo szybko rosną. Zależało mi na zasłonięciu pewnego paskudztwa sąsiedzkiego Muszę przyznać że p l an się już prawie powiódł muszę sprawdzić czy mam jakiś szerszy, w miarę aktualny plan

Szału nie ma, aleeeeee paskuda coraz mniej widoczna

Szmaragdowy Zakątek 22:30, 16 cze 2019


Dołączył: 03 sty 2014
Posty: 5919
Do góry
poza tym produkcja owocków trwa…




hostowisko szaleje…prawdziwy busz w tym sezonie


Mój ogrodowy pamiętnik 22:28, 16 cze 2019


Dołączył: 05 lis 2016
Posty: 11113
Do góry
Żurawka Paris zaczyna kwitnąć. Moja ulubiona na razie .

Ogród - moje marzenie, zmęczenie i spokój 22:28, 16 cze 2019


Dołączył: 05 kwi 2019
Posty: 986
Do góry
dziewczyny jest pilna sprawa dzisiaj zdzierałam darń pod kolejną rabatę i tak sobie umyśliłam, że może tą ściągniętą darń uzupełnię w miejscu przed domem, gdzie trawnik bardzo słaby jest. No i mój eMek mówi - ok, spróbujmy. Więc przekopałam kawałek przed frontem domu, tam gdzie docelowo w przyszłym roku zrobię preriową rabatę. Ostatecznie jednak stwierdziliśmy, że bez sensu dawać nową darń w tym miejscu skoro i tak nie przetrwa, a poza tym podkaszanie trawy wokół słupów pergoli jest upierdliwe. Więc ostatecznie zostałam z pustym miejscem i obsadzę je docelowo preriowo. No i właśnie... co ja mam tu wsadzić, żeby już zostało "na zawsze" i grało z przyszłą preriową? to muszą być jakieś niezawodne trawy, poza tym na samym froncie, więc może chociaż jedna zimozielona roślinka... Poratujcie dziewczyny...
Jutro mam wyjazd służbowy do Wrocławia i po drodze jest fajna szkółka bylinowo-trawiasta - na pewno pojadę coś kupić, ale nie wiem jeszcze co...
tak to narazie wygląda, szerszy kawałek ma 1m, a węższy 0,5m. Na długość oba razem ok 3,5m.

Szmaragdowy Zakątek 22:28, 16 cze 2019


Dołączył: 03 sty 2014
Posty: 5919
Do góry
Doniesienia meteorologiczne.
temperatura ok…25 stopni (w tej chwili 4 stopnie mniej)
miało padać, ale się rozmyśliło (znowu robi się sucho)
przyjemny wietrzyk, słoneczko, niewielkie chmurki, aż chciało się ogródkować.

Chwasty wyrwane, przekwitnięte kwiaty rododendronów usunięte, kanciki zrobione, żywopłot przycięty, rabatki podlane, woda w ciurkadełku wymieniona oraz
zrobiony serwis kosiarkowy:
- przegląd techniczny podwozia i nadwozia
- wszystkie luzy zlikwidowane, czyli śruby, śrubki i śrubeczki dokręcone
- płyny wszelakie uzupełnione
- podwozie oraz ogumienie wyczyszczone
- karoseria umyta
Serwis tym razem obejmował także:
- pranie kosza na trawę
- wymianę osłonki na rączkę, która to była łaskawa się wyeksploatować (kawałek piankowej otuliny izolacyjnej na rurę załatwił sprawę)


Jednym słowem …serwis kosiarkowy zakończony sukcesem!

Przedziwny Ogród 22:24, 16 cze 2019


Dołączył: 07 gru 2012
Posty: 12208
Do góry
Dziękuję Tym co się podoba moje spojrzenie na ogród Agatki.





Mój ogrodowy pamiętnik 22:24, 16 cze 2019


Dołączył: 05 lis 2016
Posty: 11113
Do góry
Tea Time. Zaczyna ostrym pomarańczem a kończy jasnym różem.




Mój ogrodowy pamiętnik 22:21, 16 cze 2019


Dołączył: 05 lis 2016
Posty: 11113
Do góry
Kolejna róża Mary Ann. Wielkokwiatowa ale w tym roku ma zdecydowanie więcej pąków niż zwykle.




W moim małym ogródeczku - Dorota 22:19, 16 cze 2019


Dołączył: 07 gru 2012
Posty: 12208
Do góry
ewsyg napisał(a)
Dorotko, u nas też spadł deszcz, ale było spokojnie. Róże masz obłędne. Długo zastanawiałam się, czy kupić Elfe. Kupiłam, bo przywieźli ją do mnie do centrum ogrodniczego. Jak oglądam Twoją to nie żałuje zakupu. Mam nadzieję, że moja też tak będzie kwitła. Póki co to maleństwo, ale już cieszy

Pozdrawiam
Lubię Elfie za jej kolor i duże kwiaty. Moja nie pachnie, a czytałam że u innych w ogrodzie pachnie.
Dobrze, że u Was padało spokojnie. Jak u nas zaczęło to się bardzo cieszyłam, ale ulewa szybko przybierała na sile i trochę wyłamało mi roślin. No ale ogród jest podlany solidnie, bynajmniej tak myślę.






Mój ogrodowy pamiętnik 22:17, 16 cze 2019


Dołączył: 05 lis 2016
Posty: 11113
Do góry
Judaszowiec Rising Sun trochę urósł. Tak teraz wygląda. Taki cudak z niego .


Ogród - moje marzenie, zmęczenie i spokój 22:16, 16 cze 2019


Dołączył: 05 kwi 2019
Posty: 986
Do góry
szałwia zniknęła z krajobrazu bylinowej


liatra próbuje dogonić przetacznikowca, ale bez skutku
Ogród Cioci cz. 3 22:15, 16 cze 2019


Dołączył: 19 sty 2016
Posty: 7414
Do góry

Ten klon jest obłędny. Dawno go masz? Na moim wygwizdowie nie ma szans na takie okazy.
Basia - Mój Świat 22:15, 16 cze 2019


Dołączył: 03 maj 2013
Posty: 1349
Do góry
karlos napisał(a)
Heidi są piękne ... mam 4 na tarasie, troszkę po przejściach, ale w tym sezonie odbiły





Są prześliczne choć u mnie łapią plamistość czy u ciebie też?

U mnie też po przejściach. Przesadzałam tydzień temu. Więc możesz sobie wyobrazić jak teraz wyglądają. Obraz nędzy i rozpaczy, ale żyć będą.
Ranczo Szmaragdowa Dolina II 22:12, 16 cze 2019


Dołączył: 17 maj 2013
Posty: 12992
Do góry
sylwia_slomczewska napisał(a)




ta też ślicznotka



Na ostatnim zdjęciu ta ślicznotka to według mnie Queen of Sweden. Faktycznie ślicznotka
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies