Artykuły Forum Ogrody pokazowe Instagram
Logowanie
Gdzie jesteś » Forum

Znalezione posty dla frazy "img"

To tu- to tam- łopatkę mam ! 17:16, 12 gru 2018


Dołączył: 28 gru 2015
Posty: 24536
Do góry
makadamia napisał(a)
Wygląda na to, że wielką wtopę ogrodniczą zaliczyłam
Swoje derenie posadziłam za gęsto, wychodząc z założenia, że gałęzie muszą stworzyć gęstą masę, żeby ich kolor był widoczny z daleka. Do tego dałam między nimi ciemierniki i planowałam właśnie wycinać te najniższe gałęzie dereni, żeby ciemierniki miały miejsce.
Oh well...


Pod nimi trudno coś wsadzić, żeby wyglądało elegancko.
Te wysadzone spod brzóz urozmaiciły nieformalne nasadzenia z różności. Latem dają ładne jasne plamki.









Do raju daleko - u Ewy 17:12, 12 gru 2018


Dołączył: 26 lip 2014
Posty: 20280
Do góry




Za drzwiami do ogrodu... 17:09, 12 gru 2018


Dołączył: 11 sty 2018
Posty: 9345
Do góry
Rumianka napisał(a)
O nowe ozdoby kaktusowe, pięknie skomponowane z tym okienkiem...Takie 2 okienka też mam w sypialni... Tylko są białe.

Tak , moje też było białe...już nie jest i będzie może jeszcze inne,bo teraz to tak byle jak pomazane.
Do raju daleko - u Ewy 17:01, 12 gru 2018


Dołączył: 26 lip 2014
Posty: 20280
Do góry
Wstawię Wam kilka zdjęć z dekoracji świetlnych z Gdańska.





Za drzwiami do ogrodu... 16:56, 12 gru 2018


Dołączył: 11 sty 2018
Posty: 9345
Do góry
anabuko1 napisał(a)
Aniu bardzo ładnie wyglądają te wszystkie kaktusiki
A gdzie Ty tyle ich zamiescilas ?
Okno świetne. Nowe ?

Aniu to zaledwie trzy doniczki,spokojnie mieszczą się na jednym parapecie Te na zdjęciach w kienku ,to nie moje,ale muszę pomyśleć na zrobieniu obrazków z mojej sesji kaktusów i latem z rozchodników
Okienko nowe z Pep... ,plastikowe -białe było.Machnęłam farbą kredową byle jak na potrzeby sesji ,ale można łatwo zmyć bo nie utwardzałam .Docelowo może będę malować bardziej w szarościach,miało zawisnąć z lustrem w ogrodzie,ale jeszcze ostatecznego pomysłu nie mam.Kilka dziewczyn z O.takie okienka kupiło i od nich się dowiedziałam gdzie
...uDany ogród 16:51, 12 gru 2018


Dołączył: 23 sty 2012
Posty: 6278
Do góry
Milka napisał(a)
O rany, Danusiu, bajkowo, przepiękniewprawdzie zimę lubię tylko w górach, w normalnym miejskim życiu nie, ale te widoki eh

Popatrzyłam na psiaka, domek, co ma stanąć, pięknie


Irciu dziękuję Ostatnio uważam, że mój ogród jest najładniejszy właśnie pod pierzynką
Ja lubię zimę od jakiegoś czasu. Kiedyś miałam doła jak nadchodziła i cały czas jak trwała i ciągle na coś czekałam. Obecnie cieszę się wolnym czasem i pięknymi widokami. Bardzo chciałabym móc podziwiać naturę każdego dnia
Uwielbiam taki uśpiony ogród, widać że on też odpoczywa
Cieszę się, że Ci się podoba

...uDany ogród 16:42, 12 gru 2018


Dołączył: 23 sty 2012
Posty: 6278
Do góry








W moim małym ogródeczku - Dorota 16:18, 12 gru 2018


Dołączył: 07 gru 2012
Posty: 12208
Do góry
(402407)
Taki stroik zrobiłam dla rodziny mojego syna. Zabrała go synowa z wnukiem.
Dziś synowa pisze smsa a w nim informacja, że stroik prawdopodobnie nie wytrzyma do świąt, bo Arturek podgryza pierniczki.




...uDany ogród 16:15, 12 gru 2018


Dołączył: 23 sty 2012
Posty: 6278
Do góry






...uDany ogród 16:12, 12 gru 2018


Dołączył: 23 sty 2012
Posty: 6278
Do góry






A taki widoczek miałabym z domu robiąc świąteczne pierniczki

Przedziwny Ogród 16:10, 12 gru 2018


Dołączył: 07 gru 2012
Posty: 12208
Do góry
...uDany ogród 16:10, 12 gru 2018


Dołączył: 23 sty 2012
Posty: 6278
Do góry
Wczoraj nie udało mi się pojechać do ogrodu, za to dzisiaj rano wyskoczyłam zobaczyć co tam słychać.
Trafiłam akurat na śnieżną krainę Kocham zimę!







Osiedlowy ogródek 16:06, 12 gru 2018


Dołączył: 25 maj 2015
Posty: 34448
Do góry
Piszesz u Asi, że nie można kokosić mając małe rabaty, a ja widziałam ogród, mały z małymi rabatami, gdzie właścicielka właśnie kokosiła



Właścicielka mówiła, że pierwszy raz od 9-ciu lat jest zadowolona z rabat

Napisz, jak zobaczysz fotki, to je usunę

Przedziwny Ogród 16:02, 12 gru 2018


Dołączył: 07 gru 2012
Posty: 12208
Do góry
Poszłam Cię odwiedzić, stuk, puk.....zamknięte, więc sama poszwendałam się po ogródku.





Słoneczny Ogród 15:47, 12 gru 2018
Do góry
SlonecznyOgrod napisał(a)


Dobrze pomyślałaś. Ale na kiermasze do szkoły też oddaję, czy na wystrój klasy, to juz tradycja, dobrze mnie znają, wiedzą gdzie się uśmiechnąć

Duża bombka ze styropianu forma, tak jak i pozostałe.
Jeszcze do tego kompletu robiłam 3 szt takie duże jak arbuzy, czyli też takie maxx.
Cena formy zabójcza, kupowałam przez internet za jedyne 55zł,taniej nie było ale pod klienta, więc ok.

Fajnie, że też robiłas na kiermasz, fajny gest, troche zabywy i później też się będzie wspominać.



To ma ktoś fantazję albo dużo miejsca w domu
Pięknie ci wyszły


Nigdzie nie widziałam tak dużych kul styropianowych, no a na allegro nie patrzyłam.

Ja przymierzałam się do krasnala z wikliny papierowej ale nie mam czasu i chyba nie zrobię.
Ogródek Iwony II 15:09, 12 gru 2018


Dołączył: 13 kwi 2015
Posty: 2671
Do góry
Iwk4 napisał(a)
Adwentowo:
I inne dekoracje


Ta dekoracja jest the best Podświetlone domki wyglądają uroczo
Ogródek z futrzakami i kamieniami 14:43, 12 gru 2018


Dołączył: 19 gru 2013
Posty: 5292
Do góry
bacowa napisał(a)
A na to



Zapowiada się super .uwielbiam hacone
To tu- to tam- łopatkę mam ! 14:38, 12 gru 2018


Dołączył: 13 kwi 2015
Posty: 2671
Do góry
Gruszka_na_wierzbie napisał(a)
Nastrojowo jest na wrzosowisku.



Osz jakie to ładne
Wielicka przygoda ogrodowo / remontowa 14:37, 12 gru 2018


Dołączył: 29 lis 2016
Posty: 1697
Do góry
Jeśli ktoś ma jeszcze ochotę na nasiona werbeny patagonskiej to proszę na priv.
Sporo ich mam....

Podmiejski ogródek 14:31, 12 gru 2018


Dołączył: 25 kwi 2016
Posty: 10110
Do góry
Miałam nadzieję, że lepiej się zeskanuje, a tu gatunków nie da się rozczytać:/
No nic. Przepiszę Wam. Może ktoś wykorzysta

sesleria caerula 28 szt
Stachys officinalis hummelo 12
sporoboplus heterolepsis 12
salvia nemorosa ostfriesland 7

cebulki: chionodoxa forbesii
narcissus lemon drops
allium moly
allium atropurpureum


sesleria autumnalis
allium angulosum
calamintha nepeta
euphorbia polychroma bonfire
eupatorium dubium baby joe
nepeta subsessilis sweet dreams
coreopsis verticillata grandiflora


sporobolus heterolepis
panicum virgatum heiliger hain
salvia nemorosa ostfresland
coreopsis verticillata grandiflora
carex flacca
salvia xsylvestris schneehugel


sporolobus heterolepis
carex swanii/sesleria autumnalis
calamagstris karl foerster
agastahe blue fortune
parthenium integrifolium
coreopsis
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies