To tu- to tam- łopatkę mam !
17:28, 04 gru 2018
Powoli wprowadzam się w przedświąteczny wir wydarzeń. Zaczynam od najbardziej pracochłonnych, czyli omiatania powierzchni pionowych i poziomych. Połowa już za mną. 
W przyszłym tygodniu zapewne dojdzie do ścięcia świerka kłującego na froncie. W jego miejsce na wiosnę posadzę świerka serbskiego.
W przyszłym tygodniu zapewne dojdzie do ścięcia świerka kłującego na froncie. W jego miejsce na wiosnę posadzę świerka serbskiego.
.