Artykuły Forum Ogrody pokazowe Instagram
Logowanie
Gdzie jesteś » Forum

Znalezione posty dla frazy "img"

Ogrodowisko- ogrody pokazowe Nasza Anglia 19:02, 03 gru 2018


Dołączył: 09 lip 2010
Posty: 77377
Do góry
Ogrodowisko- ogrody pokazowe Nasza Anglia 19:01, 03 gru 2018


Dołączył: 09 lip 2010
Posty: 77377
Do góry



...uDany ogród 18:59, 03 gru 2018


Dołączył: 23 sty 2012
Posty: 6278
Do góry
Rosa napisał(a)

Danuś ja to jestem konserwa i chyba już tego nie zmienię. Poza tym punkt widzenia zależy od punktu siedzenia, to nie ja ubieram choinkę . A nastrój robią stroiki.
Oj taka duża a jesteś jak dziecko .
Wiesz jest coś takiego magicznego w tych świętach, że odmieniają ludzi, wprowadzają cudowny nastrój i dają tyle radości.


Po co zmieniać jak Ci z tym dobrze Ja stroję wcześniej i ciesze się przy tym jak dziecko. Kocham ten czas i próbuję go wydłużyć jak tylko się da.
Stroiki, wianki, girlandy i mnóstwo świec, o tak to lubię
Mój M się śmieje, że na 100% kiedyś oświetlę dom jak Griswold
Mam uczucie, że wtedy wszyscy są jacyś spokojniejsi i milsi dla siebie. Przyda nam się to wszystkim, teraz takie nerwowe czasy.

Za tym tęsknię...



Ogród z uśmiechem 18:59, 03 gru 2018


Dołączył: 08 sie 2015
Posty: 16509
Do góry
Strzyżyk jest bardzo płochliwy więc cieszę się, że mogłam go "upolować"

Pszczelarnia 18:59, 03 gru 2018


Dołączył: 04 maj 2011
Posty: 29264
Do góry
Drzewo skosiło topiar z buka czerwonolistnego, połamało żywopłot cisowy, skosiło magnolię 'Haeven Scent'. Zgniotło kilka konewek blaszanych. Cudem nie zgniotło tych lampek.



Lecący słup elektryczny skosił konar jednej z lip, cudem nie załamał dachu szopy.



Pszczelarnia 18:54, 03 gru 2018


Dołączył: 04 maj 2011
Posty: 29264
Do góry
Drzewo sąsiedzkie - klon - przewróciło się na naszą stronę pod wpływem halnego.

Lecąc położyło się na drutach i połamało słup elektryczny stojący w naszym ogrodzie.



Ogrodowisko- ogrody pokazowe Nasza Anglia 18:53, 03 gru 2018


Dołączył: 09 lip 2010
Posty: 77377
Do góry
I moje ulubione zestawienie dalii i elfik


Ogród z uśmiechem 18:53, 03 gru 2018


Dołączył: 08 sie 2015
Posty: 16509
Do góry
Ptaszorki okupują taras. Mają wystawione dwa karmniki, dzisiaj dołożyłam trzeci

Pszczelarnia 18:52, 03 gru 2018


Dołączył: 04 maj 2011
Posty: 29264
Do góry
W nawiązaniu do zdarzenia w pokaleczeniu drzew przez panów czyszczących linie energetyczne przy ogrodzeniu Nie tylko bukszpanowego, chcę i ja pokazać przykre zdarzenie, jakie niedawno miało miejsce w naszym ogrodzie.



Ogrodowisko- ogrody pokazowe Nasza Anglia 18:49, 03 gru 2018


Dołączył: 09 lip 2010
Posty: 77377
Do góry



Ogrodowisko- ogrody pokazowe Nasza Anglia 18:46, 03 gru 2018


Dołączył: 09 lip 2010
Posty: 77377
Do góry


Ogrodowisko- ogrody pokazowe Nasza Anglia 18:43, 03 gru 2018


Dołączył: 09 lip 2010
Posty: 77377
Do góry





Ogrodowisko- ogrody pokazowe Nasza Anglia 18:40, 03 gru 2018


Dołączył: 09 lip 2010
Posty: 77377
Do góry



Ogrodowisko- ogrody pokazowe Nasza Anglia 18:39, 03 gru 2018


Dołączył: 09 lip 2010
Posty: 77377
Do góry


Ogrodowisko- ogrody pokazowe Nasza Anglia 18:38, 03 gru 2018


Dołączył: 09 lip 2010
Posty: 77377
Do góry
Małe a cieszy.

Kolekcja doniczek znacznie się powiększyła i w przyszłym roku będą wyeksponowane



Rosnie także zapas mebelków z Francji, Belgii i Anglii. A także własnej produkcji





Ogródek Iwony II 18:15, 03 gru 2018


Dołączył: 20 kwi 2015
Posty: 89767
Do góry
Iwk4 napisał(a)
Jakiś czas temu został nam beton, bo wylewaliśmy podjazd, murowaliśmy studzienkę do odpowietrzania linii wodnej. I jak został beton, zrobiliśmy takie donice. A na zimę włożyłam do nich coś zielonego. Fajnie wyglądają te poduszeczki


Tu też już zielono:

I jeszcze tu :

Ależ mi się to podobaPod mchem masz ziemię, jest szansa, że mech się zadomowi na stałe??? Super to wygląda
Ranczo Szmaragdowa Dolina 17:50, 03 gru 2018


Dołączył: 03 sty 2018
Posty: 7199
Do góry
sylwia_slomczewska napisał(a)
Nie przesadzam pisząc, że za chwile trawy nie będzie


a tu lepiej widać proporcje i wysokość kopców, w rabacie wiadro normalnej wielkości( zakrywa piwonie drzewiastą, bo zakopcowałam, ale ciut wystaje, na owijanie za niska więc dostała wiadro bo było pod ręką), duże wiadro do porównania wysokości



Te twoje krety to mutanty jakieś
Pogaduchy nocnych marków...ale nie tylko o ogrodach:) 17:01, 03 gru 2018


Dołączył: 23 sty 2012
Posty: 6278
Do góry
Mirka napisał(a)
Dana podpowiedz mi jaki panel na podłogę pasuje do dębowych mebli.
No i kuchnie muszę już szukać.


Mirciu ja w poprzednim domu miałam podłogę z litego dębu i byłam nią zachwycona. Panele teraz też są pięknie wykonane i z pewnością znajdziesz jakiś pasujący odcień. Mnie się podobają rustykalne odcienie dębu lub bielone.
Do nowego domu mam zupełnie inną podłogę. W starym miałam połączenie kafli ecru i dębu rustic

o tu widać



a teraz chcę połączyć białe kafle z drewnem merbau tu robiłam przymiarki z ecru


ale wydaje mi się, że z bielą zdecydowanie lepiej wygląda, takie mam płytki ścienne . Podłogowe muszą być 30 na 30 szukam non stop, ale wszędzie są zdecydowanie większe.



Jaką planujesz kuchnię? Ja strasznie żałuję, że nie zmieszczę murowanej jak poprzednio

W moim małym ogródeczku - Dorota 17:00, 03 gru 2018


Dołączył: 07 gru 2012
Posty: 12208
Do góry
malgorzata_szewczyk napisał(a)
Dorotko pierniczki takie śliczne że aż szkoda zjeśćPozdrawiam
Małgosiu zawsze piekę dużo,żeby nie było ....... "nie ruszaj". Dobrze wiem, że jak tylko przyjedzie wnuk to będzie prosił o zjedzenie jednego.... tylko jednego domku.
Dodam jeszcze, że w świeta domki będą podświetlone, tak je zrobiłam, żeby ładnie wydobywało się z nich światło.



Ogródek Iwony II 16:57, 03 gru 2018


Dołączył: 26 maj 2014
Posty: 21022
Do góry
Jakiś czas temu został nam beton, bo wylewaliśmy podjazd, murowaliśmy studzienkę do odpowietrzania linii wodnej. I jak został beton, zrobiliśmy takie donice. A na zimę włożyłam do nich coś zielonego. Fajnie wyglądają te poduszeczki


Tu też już zielono:

I jeszcze tu :
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies