Artykuły Forum Ogrody pokazowe Instagram
Logowanie
Gdzie jesteś » Forum

Znalezione posty dla frazy "img"

RODOS - trochę inaczej 02:45, 02 gru 2018


Dołączył: 17 cze 2018
Posty: 526
Do góry
Po podróży po Afryce Zachodniej ( Gambia, Senegal, Gwinea Bissau)


Kwiaty we włosach 00:03, 02 gru 2018


Dołączył: 29 sty 2017
Posty: 7757
Do góry






Kwiaty we włosach 23:56, 01 gru 2018


Dołączył: 29 sty 2017
Posty: 7757
Do góry






Kwiaty we włosach 23:51, 01 gru 2018


Dołączył: 29 sty 2017
Posty: 7757
Do góry






Kwiaty we włosach 23:45, 01 gru 2018


Dołączył: 29 sty 2017
Posty: 7757
Do góry






Kwiaty we włosach 23:40, 01 gru 2018


Dołączył: 29 sty 2017
Posty: 7757
Do góry






Pogaduchy nocnych marków...ale nie tylko o ogrodach:) 22:41, 01 gru 2018


Dołączył: 12 lut 2013
Posty: 12511
Do góry
Agania napisał(a)
Joasiu o foto poprosimy
Jeszcze nie dekoruję domu, ale zapachy mam, że wow

Piernik leżakujący i ciasteczka orzechowe Dany też zrobię...uwielbiam piernikowe aromaty

Jeszcze ciepły Aganiu
j
Ukojenie 22:35, 01 gru 2018


Dołączył: 31 sty 2016
Posty: 12471
Do góry
Obserwowalam dzis ptaki przy karmiku. Czyste szalenstwo
I tak powstal pomysl
I... Sowa



Zadnej nigdy u siebie w okolicy nie zaobserwowalam, ale moze jakis sa
Egzotyczna wyspa na Podkarpaciu 21:35, 01 gru 2018


Dołączył: 13 sty 2014
Posty: 2987
Do góry
Robię stroiki po nocach już całkowicie ale co się nie robi jak się lubi
Trochę już zimowe robię kompozycje
Ptasi gaj 21:05, 01 gru 2018


Dołączył: 14 kwi 2016
Posty: 15235
Do góry
W zeszłym roku 1 grudnia było u nas tak

Ptasi gaj 21:03, 01 gru 2018


Dołączył: 14 kwi 2016
Posty: 15235
Do góry
I na koniec

Wierzba juz bez liści. Ten świerk serbski będzie w tym roku przybrany lampkami.





Ptasi gaj 20:54, 01 gru 2018


Dołączył: 14 kwi 2016
Posty: 15235
Do góry
c.d.





Liście juki też zwinięte w rurki



Ptasi gaj 20:52, 01 gru 2018


Dołączył: 14 kwi 2016
Posty: 15235
Do góry
c.d.



Moje stipy przymrozone. Nie kwitły w tym roku.







Thuja 'Brabant' 20:49, 01 gru 2018


Dołączył: 13 lip 2016
Posty: 8518
Do góry
Mam na działce żywopłot z Brabantów. Od 3 lat odkąd posiadam działkę, przycinam go regularnie. Chciałabym na wiosnę przyciąć go mocniej w pionie, żeby podrównać ścianę, ponieważ jest bardzo nierówna. Czy on odbije z mocno przyciętych gałązek?
Górą też planuję obciąć około 50 cm. Czy nie zepsuję żywopłotu?


Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies