Postawiłam zwalone przez wiatr kratki.
Róża i winnik nie zostały uszkodzone.
Mam nadzieję, że wiatr już ich nie ruszy.
Chcę przy nich zrobić kącik wypoczynkowy: okrągły stolik z latarenką i kaktusami i z wiklinowym lub ratanowym fotelem.
Witaj!
Oby, oby tak rosło.Staw będzie czyli woda na działce.
ale i rośliny ozdobne i owocowe .I chcial0by się aby to wszystko dobrze rosło.
A warzywniak też.A w planach jeszcze foliaczek .
Ptaków i zwierząt to tutaj jest bogactwo wielkie
Obiecane zdjęcia ogrodu
Widok z okna.
Można zobaczyć, że na żwirku nie ma liści.
Widok z bliska
Moim irysom pomyliły się pory roku
Taki ptaszek siadł na śliwie, to jeden ze stołowników
Witaj zgubo kochana!!
A to się zapodziałaś i nic znaku nie dajesz, nie odwiedzasz koleżanek
Ano sie dzieje. w końcu przejrzyście i prac trochę za nami i przed nami.
Teraz jeszcze będzie wapnowanie terenu stawu.
A na wiosnę dopiero zarybianie.
Do rybek zjadalnych jeszcze trochę wody upłynie
Haniu masz rację, im człowiek starszy to i sił na sprzątanie nie ma. Mam tak postawiony domek że jak zajdzie potrzeba do dostawimy.
Ogrodowo troszkę w niedzielę podziałałam. Powiązałam trawy, wykopałam dalie(nie mogłam pozwolić aby zmarzły. Przecież mam je od ciebie) Wycięłam troszkę bylin, resztę ogarnę wiosną. Zaraz święta i o nich teraz myślę. Pozdrawiam Haniu
Ps. Zobacz jak berberyski urosły.
Tego ostatniego tak samo jak konica pryskaj profilaktycznie na grzyba i na przędziorka bo inaczej się osypie tak samo jak świerk konica
Sporo juz masz zimozielonych i niektóre całkiem duże już.