Artykuły Forum Ogrody pokazowe Instagram
Logowanie
Gdzie jesteś » Forum

Znalezione posty dla frazy "img"

Wianki, dekoracje wyłącznie na Boże Narodzenie 22:47, 28 lis 2018


Dołączył: 13 sty 2014
Posty: 2987
Do góry
I ja już zaczynam


W ogródku emerytki 22:28, 28 lis 2018


Dołączył: 12 cze 2018
Posty: 9727
Do góry
Postawiłam zwalone przez wiatr kratki.
Róża i winnik nie zostały uszkodzone.
Mam nadzieję, że wiatr już ich nie ruszy.
Chcę przy nich zrobić kącik wypoczynkowy: okrągły stolik z latarenką i kaktusami i z wiklinowym lub ratanowym fotelem.
Moja działka na Dębowym Lesie 22:22, 28 lis 2018


Dołączył: 28 gru 2013
Posty: 24691
Do góry
Bogdzia napisał(a)
Na takiej ziemi wszystko bedzie dobrze rosło, a wszelkiego rodzaju woda w ogrodzie to skarb, przyciąga ptaki i inne zwierzeta. Super będzie.

Witaj!
Oby, oby tak rosło.Staw będzie czyli woda na działce.
ale i rośliny ozdobne i owocowe .I chcial0by się aby to wszystko dobrze rosło.
A warzywniak też.A w planach jeszcze foliaczek .
Ptaków i zwierząt to tutaj jest bogactwo wielkie

Fiona też podziwia nowe areały


W ogródku emerytki 22:22, 28 lis 2018


Dołączył: 12 cze 2018
Posty: 9727
Do góry
Obiecane zdjęcia ogrodu
Widok z okna.
Można zobaczyć, że na żwirku nie ma liści.

Widok z bliska

Moim irysom pomyliły się pory roku

Taki ptaszek siadł na śliwie, to jeden ze stołowników
Moja działka na Dębowym Lesie 22:18, 28 lis 2018


Dołączył: 28 gru 2013
Posty: 24691
Do góry
AgataM napisał(a)
Ale piękny teren. W dodatku po sąsiedzku las. Super tło dla ogrodu.

Agatko to prawda teren duży,, i do pracy i do osadzenia
I z jednej strony mam las i z drugiej laki i z drugiej łąki i sąsiadów.

Ogródek z futrzakami i kamieniami 22:15, 28 lis 2018


Dołączył: 19 gru 2013
Posty: 5292
Do góry




portreciki

Ogródek z futrzakami i kamieniami 22:13, 28 lis 2018


Dołączył: 19 gru 2013
Posty: 5292
Do góry
Dzisiejszy poranek




Moja działka na Dębowym Lesie 22:13, 28 lis 2018


Dołączył: 28 gru 2013
Posty: 24691
Do góry
sierotka napisał(a)
Witaj Aniu
Ależ szaleństwa na działce U Was cudo
No no ja czekam ba ryby w stawie

Witaj zgubo kochana!!
A to się zapodziałaś i nic znaku nie dajesz, nie odwiedzasz koleżanek
Ano sie dzieje. w końcu przejrzyście i prac trochę za nami i przed nami.
Teraz jeszcze będzie wapnowanie terenu stawu.
A na wiosnę dopiero zarybianie.
Do rybek zjadalnych jeszcze trochę wody upłynie


Ukojenie 21:37, 28 lis 2018


Dołączył: 31 sty 2016
Posty: 12471
Do góry
Koniec




Jeszcze impregnowanie, a potem tylko zapakowac
Mirkowy ogród (początki) 21:32, 28 lis 2018


Dołączył: 01 lip 2012
Posty: 12329
Do góry
Anabell napisał(a)
Mirko!
wspaniały parterowy domek. Z domu będziesz wychodziła w ogród.
Wyjdzie jak w bajce.

Ja budowałam dla wroga!!!
miałam mały, to kusiło dostawiać bo dzieci, a teraz rozległy i sprzątania ogrom.

Ogrodowo wiosną dasz radę, roślinki cierpliwe odwdzięczą się.

U mnie ogród prawie uśpiony.
Buziaki Miruś.
Haniu masz rację, im człowiek starszy to i sił na sprzątanie nie ma. Mam tak postawiony domek że jak zajdzie potrzeba do dostawimy.
Ogrodowo troszkę w niedzielę podziałałam. Powiązałam trawy, wykopałam dalie(nie mogłam pozwolić aby zmarzły. Przecież mam je od ciebie) Wycięłam troszkę bylin, resztę ogarnę wiosną. Zaraz święta i o nich teraz myślę. Pozdrawiam Haniu
Ps. Zobacz jak berberyski urosły.
Ranczo Szmaragdowa Dolina 21:09, 28 lis 2018


Dołączył: 29 gru 2017
Posty: 1335
Do góry
sylwia_slomczewska napisał(a)

Karmnik dla dzięciołów codziennie smalcem napełniam


Ooo, wypatrzyłam u Ciebie coś ciekawego! Ja wciąż żółtodziób, nie wiedziałam, że takie karmniki są
Miłkowo - sezon 2016-2022 20:19, 28 lis 2018


Dołączył: 12 lip 2012
Posty: 2470
Do góry
Jesienne słońce i z tym związany klimat. Bardzo mi się podobają.



Pozdrawiam
ewa
Działka prawie w Borach Tucholskich 20:13, 28 lis 2018


Dołączył: 12 lip 2012
Posty: 2470
Do góry
Uwielbiam jesienne klimaty
Ogród Cioci cz. 3 19:56, 28 lis 2018


Dołączył: 24 lip 2013
Posty: 33832
Do góry
I jeszcze rabatka przy tarasie
Ogród Cioci cz. 3 19:49, 28 lis 2018


Dołączył: 24 lip 2013
Posty: 33832
Do góry
Ogród Cioci cz. 3 19:49, 28 lis 2018


Dołączył: 24 lip 2013
Posty: 33832
Do góry
To teraz coś weselszego. Rok widziany z jednego miejsca ogrodu

Do raju daleko - u Ewy 19:38, 28 lis 2018


Dołączył: 26 lip 2014
Posty: 20285
Do góry
Anda napisał(a)
Pierwszy śnieg? Trzyma się jeszcze?

Ambrowce śliczne


Tak wyglądał ogród po powrocie z pracy





Ogrodowe kreacje 19:29, 28 lis 2018


Dołączył: 20 kwi 2015
Posty: 89767
Do góry
Aurelllia napisał(a)
sosna kosodrzewina, tuja 'Danica', świerk pospolity 'Nidiformis'



Tego ostatniego tak samo jak konica pryskaj profilaktycznie na grzyba i na przędziorka bo inaczej się osypie tak samo jak świerk konica
Sporo juz masz zimozielonych i niektóre całkiem duże już.
W kamiennym kręgu od początku 19:21, 28 lis 2018


Dołączył: 13 kwi 2015
Posty: 11309
Do góry
GorAna napisał(a)

Pszczółko, dopiero dzisiaj odpowiadam na Twe pytanie, bom odpłynęła w krainę niteczek i krzyżyków


Oooo nowe dzieło się tworzy...Na jakiej kanwie robisz? 16 czy 18? i w ile nitek?
Ogród z koniczynką 19:12, 28 lis 2018


Dołączył: 13 kwi 2015
Posty: 11309
Do góry
Bogusiu, tak wyglądały moje drzewka po solidnym cięciu...
a tak już odrośnięte
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies