Artykuły Forum Ogrody pokazowe Instagram
Logowanie
Gdzie jesteś » Forum

Znalezione posty dla frazy ".img"

W ogródku emerytki 12:57, 26 lis 2018


Dołączył: 12 cze 2018
Posty: 9727
Do góry
A tu opatuliłam kalocefalus, spróbuję go przezimować. I takie domki będą nad żurawkami
Na zdjęcie załapała się smagliczka


Ognik i berberys przystrojone koralikami
Przedziwny Ogród 12:28, 26 lis 2018


Dołączył: 28 gru 2013
Posty: 24691
Do góry
AgataM napisał(a)
Właśbie wszystkie trawy udało mi się zawiązać A teraz pada......






Bardzo ładne jeszcze jesienne ogrodowe zdjęcia.
Fajnie powiązane trawki. I ten murek świetnie się prezentuje.
Dekoracje pomysłowe oryginalne. Jednym słowem suuper !!

W ogródku emerytki 12:28, 26 lis 2018


Dołączył: 12 cze 2018
Posty: 9727
Do góry
Moje rośliny dostały gustowne ubranka na zimę, teraz zima im niestraszna
W ogródku emerytki 12:22, 26 lis 2018


Dołączył: 12 cze 2018
Posty: 9727
Do góry
Te rośliny zdobią mój ogród cały rok
W ogródku emerytki 12:18, 26 lis 2018


Dołączył: 12 cze 2018
Posty: 9727
Do góry
U nie ponuro i smutno, ale ogród żyje
Kwitną ciemierniki
Pogaduchy nocnych marków...ale nie tylko o ogrodach:) 10:23, 26 lis 2018


Dołączył: 17 sie 2016
Posty: 5548
Do góry
Jak w piernikowej chatce Baby Jagi

Na moim orzechu (4 października) wiewióra sprawdza jakość orzechów, które użyję do ciateczek orzechowych wg przepisu babuni Dany Co roku ścigamy się z Rudą w zbiorach i w tym roku mamy cały kosz.

...uDany ogród 09:10, 26 lis 2018


Dołączył: 19 gru 2017
Posty: 4933
Do góry





Zdjęcie urocze...... Śliczne Jesteś bardzo fotogeniczna.
Ogród piękny, nawet w pochmurny dzień,
...uDany ogród 08:52, 26 lis 2018


Dołączył: 23 sty 2012
Posty: 6278
Do góry
Mary napisał(a)


Czyli będziesz budować w przyszłym roku?
U mnie dzwońców jeszcze nie ma. Jakoś zwykle dopiero po Nowym Roku się pojawiają.


Marysiu bardzo byśmy chcieli, ale w pierwszej kolejności musimy dokończyć rozpoczęte projekty Nie lubię zostawiać niedokończonej pracy...
Myślę, że w przyszłym roku w okolicach sierpnia, września powstanie fundament. A dom na wiosnę 2020, tak żeby na Boże Narodzenie już w nim mieszkać
Ale zobaczymy jak to pójdzie, mamy też chrapkę na przyszłe święta ale to raczej niemożliwe
U nas już są i latają całymi grupkami, może w końcu je upoluję

A to wczorajsze fotki mich skrzydlatych gości







Za drzwiami do ogrodu... 07:46, 26 lis 2018


Dołączył: 28 gru 2013
Posty: 24691
Do góry
anpi napisał(a)
No dobrze...teraz się wszystko wyjaśniMuszę jeszcze tylko pomalować,dopasowując do reszty moich gadżetów betonowych w ogrodzie,czyli coś pod kolor stołu z ławkami.
Tu w surowym stanie,zdjęcia robocze z kwiatkami domowymi,bo donica,a raczej atrapa donicy,( w nią będzie wstawiona plastikowa donica) będzie stała na dworze z sezonowymi kwiatami.Planuję,jeszcze jedną taką i jeszcze jedną mniejszą, troszkę inną,będą stały wzdłuż tarasu


Aniu jestem pod wrażeniem tej pięknie wykonanej donicy
Pięknie ci wyszła.Zdolniacha jesteś i to Mega!!
Oszronione fotki też urokliwe
Ogród pod lasem 01:44, 26 lis 2018


Dołączył: 24 sty 2012
Posty: 5340
Do góry
UrsaMaior napisał(a)
A tak poza tym to uwaga, chwalę się! Zobaczcie co mi Mikołaj dziś przyniósł! Aż żal do garażu chować

Izo a jaki to model? I czy jesteś zadowolona? Bo ja muszę zamówić, ale jest tyle rodzai że zgłupiałam. Stacjonarnie niestety nie jestem w stanie namierzyć.
W ogródku emerytki 00:30, 26 lis 2018


Dołączył: 12 cze 2018
Posty: 9727
Do góry
Witajcie
Aurelio, cieszę się, że do mnie trafiła miłośniczka zwierząt.
A czy przy robieniu domku miałaś rękawiczki? Jeże mają bardzo dobry węch i mogą nie zasiedlić domku, jeśli poczują człowieka.
Domku nie usuwaj, zapach zniknie i może jeż wróci.
Idę w odwiedziny do Ciebie. Pozdrawiam

Elisko i Aniu, dla Was jeszcze trochę Gucia.

Za drzwiami do ogrodu... 22:21, 25 lis 2018


Dołączył: 11 sty 2018
Posty: 9345
Do góry
basia3012 napisał(a)
Aniu, nie dość, że w ogrodzie pieknie, elegancko to jeszcze takie cudowności w domu. Bardzo mi się podoba ta szafka, donica. Są piekne.
U nas dzisiaj pochmurno, ciemnawo i mrozi trochę.
Pozdrawiam.

Basiu dziękuję za wszystkie miłe słowa.Radzę sobie jak mogętu coś przerobię ,tu przemaluję, to przesadzę ,tam przestawię by mieć tak jak bym chciała teraz.Nie da się przecież mieć wszystkiego od nowa innegoA własnoręcznie zrobione czy przerobione rzeczy dodatkowo cieszą ,dają satysfakcję.A pochwały wiadomo... dopingują

Śnieżek już tylko na fotkach...
Kwiaty we włosach 22:08, 25 lis 2018


Dołączył: 29 sty 2017
Posty: 7757
Do góry


Dobrej nocy wszystkim.
Kwiaty we włosach 22:06, 25 lis 2018


Dołączył: 29 sty 2017
Posty: 7757
Do góry






Za drzwiami do ogrodu... 21:49, 25 lis 2018


Dołączył: 11 sty 2018
Posty: 9345
Do góry
sylwia_slomczewska napisał(a)
Drzwi rewelacja, donica świetna i bardzo pasuje do tej części ze stołem

Dwie kolejne donice w robocie...tylko jeszcze myślę nad farbami i sposobem pomalowania aby upodobnić do stołu
Kwiaty we włosach 21:48, 25 lis 2018


Dołączył: 29 sty 2017
Posty: 7757
Do góry
Dana, Muszelka dzięki, staram się, a tak w ogóle próbuję łapać chwile, bo ten czas tak szybko leci.







Kwiaty we włosach 21:29, 25 lis 2018


Dołączył: 29 sty 2017
Posty: 7757
Do góry
Elu zadołowałam te trawy i zabezpieczyłam je przed mrozami, czekamy do wiosny.







Kwiaty we włosach 21:22, 25 lis 2018


Dołączył: 29 sty 2017
Posty: 7757
Do góry
Aurelia ładnie się komponuje czerwień derenia i innymi roślinami, u mnie w duecie z budlejami i hortensjami.

Trzmielowy ogród 21:20, 25 lis 2018

Dołączył: 11 kwi 2018
Posty: 138
Do góry
Na pożegnanie z piękną jesienią... 'rumieniąca się' miniaturowa róża i jej oblicza

na początku listopada:

i pod koniec miesiąca
(zdjęcia z tego samego dnia, gdy pierwszy raz padał śnieg ):


Bylinowa łąka 21:02, 25 lis 2018


Dołączył: 20 lut 2016
Posty: 6671
Do góry
I niestety dalej mam gościa, który duże szkody robi. Zobaczcie ilu floksom dosłownie wyciął korzenie, tak że zostały same badyle.

Taki otwór wejściowy, a obok tyle floksów pozbierałam. Dosypałam mu trutki do tej dziury, ale wątpię by to coś pomogło.




A jeszcze chciałam pokazać narecznicę czerwonozawijkową. Taka zieloniutka, jakby mrozu nie było.

I obok rosnąca paproć zimozielona, ale nazwę zapomniałam. Ciekawe jak przetrwa zimę.

Koniec.
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies