Artykuły Forum Ogrody pokazowe Instagram
Logowanie
Gdzie jesteś » Forum

Znalezione posty dla frazy ".img"

Ogród złudzeń i niespodzianek cz.II 13:39, 24 lis 2018


Dołączył: 07 sie 2013
Posty: 22059
Do góry
Ogród Muszelki 13:34, 24 lis 2018


Dołączył: 16 mar 2016
Posty: 4859
Do góry
Różaneczniki rosnące na alpejskiej łące. Zdjęcie wykonałam w Tyrolu na wys. ok. 2600 m. n.p.m.



Pięknego weekendu!
Ogród złudzeń i niespodzianek cz.II 13:34, 24 lis 2018


Dołączył: 07 sie 2013
Posty: 22059
Do góry

Ogród Muszelki 13:26, 24 lis 2018


Dołączył: 16 mar 2016
Posty: 4859
Do góry
Dorota123 napisał(a)

Fota zimowa wygląda jak polukrowana, uwielbiam takie widoki, ale że jestem zmarzlakiem to od samego patrzenia robi mi się zimno

Ubierz ciepły sweter i popatrz
Śnieżka i jej biali rycerze.







Ogród złudzeń i niespodzianek cz.II 13:25, 24 lis 2018


Dołączył: 07 sie 2013
Posty: 22059
Do góry
O tej porze pierwsze skrzypce grają zimozielone, dopiero w tym momencie widzę ile ich mam
Testowe dodawanie zdjęć 13:20, 24 lis 2018


Dołączył: 09 lip 2010
Posty: 77377
Do góry
margottkaa napisał(a)
Dzień dobry,
Widziałam w niektórych wątkach, że są wklejone takie zdjęcia obok siebie. W jaki sposób je tak wkleić? Będę wdzięczna za pomoc



Trzeba je wklejac jedno obok drugiego a nie jedno pod drugim.
Bez przerwy - bez spacji.
Z przerwą (biały pasek) - ze spacją.

Ogród Muszelki 13:15, 24 lis 2018


Dołączył: 16 mar 2016
Posty: 4859
Do góry
gogo napisał(a)

A gdzie buty?

Mówisz - masz

Ogród przydomowy - Hosty 13:14, 24 lis 2018


Dołączył: 24 wrz 2012
Posty: 1762
Do góry
gogo napisał(a)
Witaj Wojtku
Jesienna odsłona Twojego ogrodu piękna, a na świetnym trawniku nawet liście zdobią.
Pozdrawiam

Dzięki. ...
Za drzwiami do ogrodu... 12:55, 24 lis 2018


Dołączył: 11 sty 2018
Posty: 9345
Do góry
My mamy teraz +4 i wychodzi słoneczko, więc lecę do ogrodu obsypać resztę róż,wpadnę tu później
Przedziwny Ogród 11:29, 24 lis 2018


Dołączył: 25 gru 2017
Posty: 10938
Do góry
AgataM napisał(a)



Pięknie u Ciebie Agatko. Takie widoki są miłe dla oczu. W ogrodzie nadal ładnie i elegancko. Dekoracje przed drzwiami piękne.
Pozdrawiam.
Testowe dodawanie zdjęć 11:08, 24 lis 2018


Dołączył: 18 lut 2018
Posty: 6
Do góry
Dzień dobry,
Widziałam w niektórych wątkach, że są wklejone takie zdjęcia obok siebie. W jaki sposób je tak wkleić? Będę wdzięczna za pomoc

Przedziwny Ogród 10:49, 24 lis 2018


Dołączył: 19 gru 2017
Posty: 4933
Do góry
Właśbie wszystkie trawy udało mi się zawiązać A teraz pada......





Blaski i cienie nowego życia 09:59, 24 lis 2018


Dołączył: 10 lip 2012
Posty: 22439
Do góry
Renii napisał(a)
Czekam na fotki. Buźka


Proszę

Ten zużywam bo stoi od wiosny, między nim świeże liście z owocowych drzew i trociny potrzebują czasu na rozłożenie to ten proces może też śmiało dokonywać się na rabacie



Drugi jesiennie załadowany owocami i chwastami

Blaski i cienie nowego życia 09:56, 24 lis 2018


Dołączył: 10 lip 2012
Posty: 22439
Do góry
Adela napisał(a)

Ula, mówię o późnojesiennym wyglądzie roślin w ogródku, gdy są wyschnięte, połamane, smagnięte mrozem.
Bardzo lubię wchodzić do wątku Kwiaty we włosach. Zajrzyj tam i zobacz, jak artystyczne zdjęcia robi Gonia. Trzeba mieć duszę artysty, żeby teraz jeszcze mieć co pokazać i co z przyjemnością się ogląda


Byłam i widziałam ładne fotki

Połowa działki - czyli mam powoli dość 09:52, 24 lis 2018


Dołączył: 18 lut 2012
Posty: 14259
Do góry


No ta też po pokrzywie
Ukojenie 08:18, 24 lis 2018


Dołączył: 31 sty 2016
Posty: 12471
Do góry
Aurelllia napisał(a)
No właśnie tym brabanty do siebie zachęcają, że szybko ładną ścianę tworzą, bez przerw także pewnie brabanty


Kwestia cierpliwosci bo i smaragdy stworza sciane.
Zobacz tutaj - tuje sasiadow: smaragdy gesty mur, brabant azurowy dosc - ale one nigdy nie byly ciete i rosna sobie same.

Mysle, ze maja ok 20 lat.
Pogaduchy nocnych marków...ale nie tylko o ogrodach:) 08:14, 24 lis 2018


Dołączył: 23 sty 2012
Posty: 6278
Do góry
Aguś próbuj, ja pierniki piekłam co rok z innego przepisu, na niektórych można było zęby połamać nawet po pół roku
Od kilku lat piekę z tego i wszyscy są zachwyceni
Staropolski robię co jakiś czas, ten przepis p.Wachowicz podobno dostała od Babci i przypominał jej dzieciństwo, też tak mam
Ale naszym tradycyjnym wypiekiem są ciasteczka orzechowe. Uwielbiamy je wszyscy i nie mogę piec wcześniej bo magicznie znikają i nie ma winnego
Rozpływają się w ustach najlepiej smakują z kawką.

Ciasteczka orzechowe mojej Babci, przepis ma już ponad 80 lat

zawsze robię z kilku porcji

15 dag masła
9 dag mielonych orzechów włoskich
17 dag mąki
7 dag cukru pudru

cukier puder+ cukier waniliowy do obsypania

wszystkie składniki zagnieść ze sobą dość szybko żeby masło się nie rozpuściło. formować maleńki rogaliki .
piec na papierze do pieczenia w 170 st ok 7-10 minut na złoty kolor nie przeciągać. mieszam cukier puder z waniliowym i posypuję zimne

Smacznego!

Aniu pewno że chcemy przepis na nadziewane pierniczki.
Przed świętami na zaspokojenie głodu moich dzieci pieke mufinki z nutellą coś pysznego

Ogród Muszelki 08:10, 24 lis 2018


Dołączył: 16 mar 2016
Posty: 4859
Do góry




Ogród Muszelki 08:06, 24 lis 2018


Dołączył: 16 mar 2016
Posty: 4859
Do góry
Mari napisał(a)


Grossglockner...ah byłam rok temu i pogodę mieliśmy folderową...żałuję ze nie podeszliśmy pod jęzor Lodowca Pasterze...mam nadzieję że wrócimy tam kiedyś


My na lodowiec szliśmy piękną, kilkugodzinną trasą z Heiligenblut. Tak więc najpierw widzieliśmy go "z dołu", czyli jego topniejący jęzor.
Pogodę mieliśmy taką, jaką najbardziej lubię w górach: słońce z tańczącymi chmurami



Moja działka na Dębowym Lesie 07:46, 24 lis 2018


Dołączył: 28 gru 2013
Posty: 24691
Do góry
sylwia_slomczewska napisał(a)

W takim razie moja ostatni raz okryta, u mnie rośnie w zacisznym miejscu

To tym bardziej jak rośnie w zacisznym miejscu, to da radę


Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies