Ogród Małej Mi 2017
23:44, 19 lis 2018
Może i koniec sezonu, ale z niecierpliwością będę czekała na następny. Żałuję, że nie zobaczyłam na żywo ostatnich rewolucji.
Ja jeszcze sezonu nie zamykam. Jak się uda to w sobotę jadę coś podziałać.
Zdjęcie zacytowałam, bo mi się podoba.