Artykuły Forum Ogrody pokazowe Instagram
Logowanie
Gdzie jesteś » Forum

Znalezione posty dla frazy "img"

Dwa ogrody 13:10, 13 lis 2018


Dołączył: 28 gru 2013
Posty: 24696
Do góry
paniprzyroda napisał(a)
z pozdrowieniami dla zaglądających




Masz jeszcze piękne róże
Ale ta fuksja w patriotycznych barwach jest śliczna.
Ja mam jedną. I nie jest taka ładne jak twoja
Już zabrałam ja do domu.na razie zlecialy wszystkie liście
Ranczo Szmaragdowa Dolina 12:52, 13 lis 2018


Dołączył: 28 gru 2013
Posty: 24696
Do góry
sylwia_slomczewska napisał(a)
ostatnie już




Sylwus róże jeszcze Ci pięknie kwitną.
Trawy prześliczne
Wrzosy ładnie się prezentują w tym roku.
I moje jeszcze ładne.
U mnie uczę też jeszcze kwitnie.
Ranczo Szmaragdowa Dolina 12:50, 13 lis 2018


Dołączył: 28 gru 2013
Posty: 24696
Do góry
sylwia_slomczewska napisał(a)




Cudne...po prostu cuudne
Ogródkowe perypetie:) 12:45, 13 lis 2018


Dołączył: 28 gru 2013
Posty: 24696
Do góry
abiko napisał(a)
3 dni świętowania a ja dopiero wczoraj wyjść mogłam.
Wiosna? jesień?






Pięknie ta dynka z wrzosami wygląda . I róża jeszcze piękna
Bardzo ładne dekoracje na schodach
Fajnie masz wkomponowany kompostownik.
My swój musimy przenieść i też muszę pomyśleć czym tu jego zasłonić .
Pozdrawiam
Ogrodowe radości i rozterki - ogród Agani 11:49, 13 lis 2018


Dołączył: 28 gru 2013
Posty: 24696
Do góry
Agania napisał(a)
Ozzy...wygonił się po ogrodzie i pięknie pozował




Zawsze podziwiam twój piękny ,bogaty ogród.
Fajny kociule.
Widoczki też przepiękne.
Pozdrawiam
Zielona przestrzeń 11:45, 13 lis 2018


Dołączył: 28 gru 2013
Posty: 24696
Do góry
koliber napisał(a)




Anetko przepiękny jesienny ogród.
Trawy imponujące.
Co to za piękna trawa na 2 zdjęciu po prawej stronie ?
I chyba kawałek jest na 4 ?
Piękna
Pozdrowki zostawiam
Ogród z widokiem na jezioro 11:25, 13 lis 2018


Dołączył: 06 wrz 2013
Posty: 26063
Do góry
yolka napisał(a)
wnuczkowałam


Fajni chłopcy...super mają babcię co po lesie w piłkę z wnukami gra
Tajemniczy Ogród 11:22, 13 lis 2018


Dołączył: 27 mar 2017
Posty: 4769
Do góry
I na koniec nutka patriotycznaIgnaś stwierdził, że musi zrobić do pary swoją flagę i kazał zamieścić symetrycznie

Tajemniczy Ogród 11:20, 13 lis 2018


Dołączył: 27 mar 2017
Posty: 4769
Do góry
Niezwykłe jest to, jak wiele kwiatów jeszcze kwitnie. Choć muszę przyznać, że dominują jednak brązy
Kochanowy ogród 11:19, 13 lis 2018


Dołączył: 19 wrz 2013
Posty: 469
Do góry
Tajemniczy Ogród 11:17, 13 lis 2018


Dołączył: 27 mar 2017
Posty: 4769
Do góry
No to sobie właśnie listopadową słoneczną jesień uwieczniłam


Kochanowy ogród 11:16, 13 lis 2018


Dołączył: 19 wrz 2013
Posty: 469
Do góry
Listopadowo



Przedogródek pod dębem 10:52, 13 lis 2018


Dołączył: 07 gru 2012
Posty: 12208
Do góry
Waclaw napisał(a)
nad stawem, w łączce georginie kwitną
Te dwie skradły moje serce. Pięknie kwitną Twoje dalie nad stawem. Przechowaj je w dodatniej temperaturze, bo warte są tego. Ja nie mam gdzie przechować, więc wywiozłam do teściowej, oni mają przystosowaną piwnicę bo mają tam dużą ilość ziemniaków.
Kochanowy ogród 10:36, 13 lis 2018


Dołączył: 19 wrz 2013
Posty: 469
Do góry



Kochanowy ogród 10:31, 13 lis 2018


Dołączył: 19 wrz 2013
Posty: 469
Do góry



W moim małym ogródeczku - Dorota 10:30, 13 lis 2018


Dołączył: 07 gru 2012
Posty: 12208
Do góry
abiko napisał(a)
Lubię zaglądać do ciebie Dorotko. Zawsze coś ciekawego Wianki jak zwykle śliczne, o synu nie wspomnę
I muszę chyba zaprosić do siebie do ogrodu więcej niebieskiego.. podobnie jak u Agani
Zapraszam częściej . Niebieski to mocny kolor w ogrodzie, szczególnie teraz gdy tych mocnych kolorów praktycznie nie ma. Za miłe słowa dziękuję.



Kochanowy ogród 10:26, 13 lis 2018


Dołączył: 19 wrz 2013
Posty: 469
Do góry
Październikowo




W moim małym ogródeczku - Dorota 10:24, 13 lis 2018


Dołączył: 07 gru 2012
Posty: 12208
Do góry
anabuko1 napisał(a)
Dorotko wciąż masz piękny jesienny ogród. Trawy dodają zycua8 i uroku. A ja mam ich za mało.
Fantastyczne wianuszki.
Pozdrawiam
Aniu pod wpływem Ogrodowiska od kilku lat kupuję różne trawy i właśnie one jesienią tworzą klimat w ogrodzie. Nie myślałam nawet, że takie proste wianuszki spodobają się tylu osobom. Dziękuję

Kochanowy ogród 10:21, 13 lis 2018


Dołączył: 19 wrz 2013
Posty: 469
Do góry



W moim małym ogródeczku - Dorota 10:19, 13 lis 2018


Dołączył: 07 gru 2012
Posty: 12208
Do góry
sylwia_slomczewska napisał(a)
Słoneczniki w bluszczu rewelacja, jak w welon wplecione
Dzięki wyobraź sobie, że ten bluszcz posadzony jest tylko z jednej strony tego łuku i rzeczywiście spływa na drugą stronę jak welon. Zaszczepki bluszcza i "czegoś tam" z białozielonymi listkami od Ciebie ładnie się przyjęły. Rosną jeszcze w doniczkach,które zadołuję na zimę.
Moja droga do lasu, którą chodzę prawie co dzień na spacery i zwlekam różne rzeczy z lasu. Ostatnio przynoszę ładne, białe gałązki brzóz. Ktoś robił przecinkę w swoim lesie, grube pozabierał, a drobnica została.


Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies