Masz jeszcze piękne róże
Ale ta fuksja w patriotycznych barwach jest śliczna.
Ja mam jedną. I nie jest taka ładne jak twoja
Już zabrałam ja do domu.na razie zlecialy wszystkie liście
Sylwus róże jeszcze Ci pięknie kwitną.
Trawy prześliczne
Wrzosy ładnie się prezentują w tym roku.
I moje jeszcze ładne.
U mnie uczę też jeszcze kwitnie.
Pięknie ta dynka z wrzosami wygląda . I róża jeszcze piękna
Bardzo ładne dekoracje na schodach
Fajnie masz wkomponowany kompostownik.
My swój musimy przenieść i też muszę pomyśleć czym tu jego zasłonić .
Pozdrawiam
Anetko przepiękny jesienny ogród.
Trawy imponujące.
Co to za piękna trawa na 2 zdjęciu po prawej stronie ?
I chyba kawałek jest na 4 ?
Piękna
Pozdrowki zostawiam
Te dwie skradły moje serce. Pięknie kwitną Twoje dalie nad stawem. Przechowaj je w dodatniej temperaturze, bo warte są tego. Ja nie mam gdzie przechować, więc wywiozłam do teściowej, oni mają przystosowaną piwnicę bo mają tam dużą ilość ziemniaków.
Aniu pod wpływem Ogrodowiska od kilku lat kupuję różne trawy i właśnie one jesienią tworzą klimat w ogrodzie. Nie myślałam nawet, że takie proste wianuszki spodobają się tylu osobom. Dziękuję
Dzięki wyobraź sobie, że ten bluszcz posadzony jest tylko z jednej strony tego łuku i rzeczywiście spływa na drugą stronę jak welon. Zaszczepki bluszcza i "czegoś tam" z białozielonymi listkami od Ciebie ładnie się przyjęły. Rosną jeszcze w doniczkach,które zadołuję na zimę.
Moja droga do lasu, którą chodzę prawie co dzień na spacery i zwlekam różne rzeczy z lasu. Ostatnio przynoszę ładne, białe gałązki brzóz. Ktoś robił przecinkę w swoim lesie, grube pozabierał, a drobnica została.